Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Nestvaran je Kampaco, kakva energija, kakva brzina, kakav mozak. Upadne i tim u trans sa njim. Odlično drugo poluvreme, i Oli imao sreće da nije 20+ i da nisu primili 100 poena.

 

I ovaj tim, tako sklepan, sa malo koncentracije i ukroćene energije, jeste među boljima u Evropi. Teško je ne žaliti za propustenim prilikama.

 

Čestitke Dušku za ovo vađenje Holanda iz džepa.

 

Edited by medobrundo
  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

Tri brutalne četvrtine. Potvrda da smo ekipa sa najboljom formom u Evroligi, najboljom odbranom, strah i trepet za sve. Jeste da je kasno ali uživanje je gledati ovakvu Zvezdu. Martin ko nekada, majstorskii! Džon Holand! :smiley34:

Edited by Volter
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Inače bez Markovića, sa malom minutažom Lazarevića. Još jedan primer da Evroligu treba da igraju košarkaši.

Ovo je treći meč od poslednja četiri gde je minutaža Lazarevića obrnuto srazmerna krajnjem rezultatu. Što manja njegova minutaža to lakša pobeda.

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

3 stvari:

 

1. Campaco je nekada bolji od sexa

2. niko me ne moze ubediti da se od Holanda nije moglo izvuci dvostruko vise od onoga sto smo dobili od Lazarevica ma koliko neozbiljan igrac Holand bio u smislu da moze da pruza dobre partije u EL u kontinuitetu

3. jedini razlog sto ne igramo top 8 je Duskova izgubljenost I zblanutost u kljucnom delu sezone I stvarno je velika steta sto ovaj ekipa koja ipak nije imala identitet kao neki raniji rosteri nema priliku da igra plej-of

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nini3112 said:

Kampaco mora da ostane,ja bih ostavio nkega pa makar nemao za drige igrace,neka igra 1v5 i ovako je slicno

Žena gleda u čudu i kaže pa ovaj može sam protiv svih 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...