Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

4 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

 

onda ne kapiraš, zamrzeo sam ih baš zbog "bratstva", kada naše dileje prete svima koji zvižde njihovima 

mora da si bio na utakmici pa ti je neko pretio, ajde širi tu mržnju stvarno negde drugde, ovde ima dovoljno ljudi koji su na svakoj utakmici KKCZ i ne može im se prodavati magla

 mržnja nije dobra za tebe lično, razara te iznutra  

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Perkos2 said:

mora da si bio na utakmici pa ti je neko pretio, ajde širi tu mržnju stvarno negde drugde, ovde ima dovoljno ljudi koji su na svakoj utakmici KKCZ i ne može im se prodavati magla

 mržnja nije dobra za tebe lično, razara te iznutra  

 

samo me zaobiđi i ne komentariši baš sve što ti smeta, iskreno me ne zanima tvoje mišljenje, a frustracije leči na drugom mestu 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Laki21 said:

Mrzim njih što mrzim sebe što mrzim njih što su me dotle doveli da me mrzi da gledam večerašnju tekmu.

 

35 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Umesto da sa euforijom čekamo utakmicu protiv "braće", koju ja inače kao tim izuzetno mrzim, i ja razmišljam da li da uopšte gledam. Odbrojavao sam sate do svake EL utakmice, a sad mi se uopšte ne gleda. Ni da me čačne. 

 

valjda slagalica ide u 7.

mada i facu ume da naslaze defanzivce kad krene u tranziciju a vildoza i dobric igraju ono skocko skocko kos airball kos turnover.

 

sta znam, postujem vas stav ali igramo solidno u poslednjih par tekmi, sta fali da se pogleda zvezda.

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

 

samo me zaobiđi i ne komentariši baš sve što ti smeta, iskreno me ne zanima tvoje mišljenje, a frustracije leči na drugom mestu 

mogao si i nešto bolje da smisliš ili j već mržnja preovladala pa ajde da baciš koju glupost kao ovo o frustracijama, ako nisi znao ovo je forum a ne priča pred ogledalom 😏

 

Link to comment
Share on other sites

Lepo je gledati kad se boriš za Top 8. Aj' čik gledaj kad si otpisan.

Momci večeras hrabro samo. Očekujem novu simultanku Kampaca, Petruševa kako kida obruče, Vildozu sa šutom za tri 4/5, Martina da nastavi sa podizanjem forme. 🔴

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, John Terry said:

Ja nisam imao nista protiv Olimpiakosa dok razni sipkasi nisu poceli da mi objasnjavaju kako treba da pevam njihove pesme kad igraju protiv mog tima. Od tada ih ne podnosim. Ako ja time sirim mrznju, onda jebiga. Sto se mene tice, ja navijam samo za Zvezdu.

Navijaj ko ti brani, ali isto taako ne zameraj nikom ko je u dvorani da navija kako je njemu volja, danas utakmicane odlučuje ništa tako da idem da gledam košarku i navijam kako ja hoću a ostali u dvorani me ne zanimaju. Lično ne zviždim i ne uralam ni protiv Partizana, samo podrška svom timu.     

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Perkos2 said:

ali isto taako ne zameraj nikom ko je u dvorani da navija kako je njemu volja

 

Ja i pričam za sebe, i nisam ja taj koji nekom nameće, obrati se šipki.

 

7 minutes ago, Perkos2 said:

Lično ne zviždim i ne uralam ni protiv Partizana, samo podrška svom timu. 

 

Tako i treba. Poštovanje svakome, dupeulizivanje nikome.

Link to comment
Share on other sites

Sve bi bilo uredu da nase Delije ne teraju nas obicne navijace da pevamo u toku utakmice protiv Olimpijakosa njihove pesme jer ko ne peva nije navijac Zvezde?!

Msm uredu je posle utakmice pevati njihove pesme i sta sve a u toku utakmice navijaj za svoj tim. Kontam da ljude dodatno iritira kad Zvezda gubi od njih a Delije se ponasaju kao da je sve ok a ono oni nas izbace kosem u poslednjoj sekundi iz TOP 8 npr(2016-17)...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Dusko said:

Sve bi bilo uredu da nase Delije ne teraju nas obicne navijace da pevamo u toku utakmice protiv Olimpijakosa njihove pesme jer ko ne peva nije navijac Zvezde?!

Msm uredu je posle utakmice pevati njihove pesme i sta sve a u toku utakmice navijaj za svoj tim. Kontam da ljude dodatno iritira kad Zvezda gubi od njih a Delije se ponasaju kao da je sve ok a ono oni nas izbace kosem u poslednjoj sekundi iz TOP 8 npr(2016-17)...

Ja sam bio skoro na svim utakmicama protiv Olimpijakosa i niko me nikad nije terao da pevam njihove pesme, jesu delili letke i jesu forsirali to navijanje bez da se prati rezultat ali se sećam da je najmanje pola Arene ili Pionira zdušno zviždalo i na te pesme i igračima Olimpijakosa i ne sećam se da je bilo nekih većih problema oko toga. Možda po forumima i fb vodi rasprava i to žestoka ali na tribinama nije bilo nikakvog nametanja i "ubeđivanja". Više je čović jurio najvijače koji zvižde FC3 nego da su delije napadale nekog ko ne peva Olimpijakosu.

Nikad i ne treba bilo ko da nas pusti na nekoj utakmici, ako smo dobri i kvalitetni ajde do pobedimo, a tu spomenutu utakmicu imali smo u svojim rukama ali je lazić promašio dva bacanja a i čuveni Javor nas isekao pošteno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Don Dusko said:

Sve bi bilo uredu da nase Delije ne teraju nas obicne navijace da pevamo u toku utakmice protiv Olimpijakosa njihove pesme jer ko ne peva nije navijac Zvezde?!

 

Tacno.

31 minutes ago, Don Dusko said:

Msm uredu je posle utakmice pevati njihove pesme

 

Nije u redu, nismo mi Devil ili Djokovic da imamo 2 odnosno 879 klubova za koje navijamo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Chaos Is Me said:

Naravno da su pare bitne - Vildoza za lupam 300k je bolesno dobar posao, Vildoza za 500k je i dalje vrhunski posao, Vildoza za 800k je ovo što imamo sad, Vildoza za 1M+ je loš posao i možemo naći kompatibilnijeg i boljeg igrača. Međutim, koliko god da plaćamo Vildozu, činjenica je da nije najbolja kompozicija sa Nedovićem koji je, jelte, na višegodišnjem ugovoru i koji svakako ostaje.

 

Mi imamo malo 2-way igrača, a posebno nam trebaju takvi na 2 i na 3. Ako se nema para za nešto bolje, meni bi i Hollinsov povratak bio ok jer ipak nije igrač manje u napadu kao Lazari. 

 

Prosle sezone kada je bio teran kukom i motikom branio sam ga i pisao da treba sacekati.

Na kraju sasvim prihvatljiva njegova sezona kod nas ali mislim da takav igrac nama nije potreban.

Bez obzira sto mi deluje kao gotivac, imamo mi previse uhlebljenih kamenjara, sa kojima bas cisto sumnjam da cemo raskrstiti i za narednu sezonu a nije imun ni na povrede kao i neki koji su kod nas a bice tu i naradne sezone tako da msm da bi njegovo vracanje bio pucanj u nogu.

 

Gledajuci poslednjih par sezona nas najveci problem bez premca pored ostalih je ofanzivni potencijal i proizvonja poena, tu Hollins ne bi mogao mnogo da doprinese, jasno je kakvi bi nam igraci trebali ...

Edited by nunilo
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

 

valjda slagalica ide u 7.

mada i facu ume da naslaze defanzivce kad krene u tranziciju a vildoza i dobric igraju ono skocko skocko kos airball kos turnover.

 

sta znam, postujem vas stav ali igramo solidno u poslednjih par tekmi, sta fali da se pogleda zvezda.

 

Poenta je da su me doveli dotle da mi je ravno odavde do Kosova što se večerašnje tekme tiče. To je problem.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vaskrsnu li Nemanja...il ga čekamo do petnajstog?
Voli ga brat, ganci je 1/1...ali 3,6 miliona za top injury prone igrača je verovatno najbolji Miškov EL ugovor do sada.
Na kraju te tri sezone kada se obračuna odnos kinte i minuta na parketu da se samocipeliramo ako ne predje 5 miliona...i to ne zbog kinte, već zbog minutaže.









  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Wingwalker said:

Vaskrsnu li Nemanja...il ga čekamo do petnajstog?
Voli ga brat, ganci je 1/1...ali 3,6 miliona za top injury prone igrača je verovatno najbolji Miškov EL ugovor do sada.
Na kraju te tri sezone kada se obračuna odnos kinte i minuta na parketu da se samocipeliramo ako ne predje 5 miliona.






 

 

Isti osecaj. Isti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Wingwalker said:

Vaskrsnu li Nemanja...il ga čekamo do petnajstog?
Voli ga brat, ganci je 1/1...ali 3,6 miliona za top injury prone igrača je verovatno najbolji Miškov EL ugovor do sada.
Na kraju te tri sezone kada se obračuna odnos kinte i minuta na parketu da se samocipeliramo ako ne predje 5 miliona...i to ne zbog kinte, već zbog minutaže.








 

Mescini da on sa onog zira ispred zeleznicke nece nidje.

Ako mislimo na istog Nemanju.:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...