Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Dok ne znamo zbog cega je odgodjeno ne moze se reci da li je bruka ili sta drugo. Meni je samo nejasno sta je sada da bi se utakmica mogla odgoditi? Korona, proliv, gripa... Vildoza (opet) povredjen, Lazic i dalje. Ima li bre kraja?

Link to comment
Share on other sites

Vau. Svaka cast. Znaci odlozena utakmica zbog jednog igraca? Pocinjem da sumnjam u vas stepen inteligencije. Koji bi nam bio razlog da se utakmica odlozi? Sta dobijamo time? Cini mi se samo gubimo. Zato se nadam da vas je bar malo sramota vase reakcije. 

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Vau. Svaka cast. Znaci odlozena utakmica zbog jednog igraca? Pocinjem da sumnjam u vas stepen inteligencije. Koji bi nam bio razlog da se utakmica odlozi? Sta dobijamo time? Cini mi se samo gubimo. Zato se nadam da vas je bar malo sramota vase reakcije. 

 

Procitaj na zahtev KK Crvena Zvezda.Znaci mi smo trazili odlaganje zbog delikatne zdrastvene situacije.A imamo roster koji recimo ovaj Mornar moze da sanja. A recimo Borac kome je falilo pola rostera nije dobio odlaganje.Pa zasto bi Zvezda dobila ili ipak vazi double standards?

 

@srlepajce da su izbori domacin bi trazio odlaganje kao Futura prosle nedelje. Ili si malo sarkastican? :D

Edited by Don Dusko
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, propolis said:

Ja ne razumem da se ekipi koja ima 20 igrača u rosteru dozvoljava da odloži utakmicu zbog zdravstvenih problema,a Borcu iz Čačka se ne dozvoli protiv Cibone koji je tada imao 2(dva) zdrava igrača iz seniorske ekipe!!!

 

to je teska sramota za aba ligu, ovde i ne znamo o cemu je rec.

i ovo je totalno u duhu nase sezone do sad, jos jedan wtf iznenadni misteriozni dogadjaj.

kao i kad je bila iznenadna korona u cedeviti pred nas mec tamo, a par dana posle toga lagano igraju euro cup. i nikom nista.

 

cuj delikatne situacije? sta to znaci tacno? hoce li se neko iz kluba uopste oglasiti ili je totalno ok da nas o tome obavesti tviter mornara i to je to?

sta znaci delikatna situacija? dokle ce biti delikatna?

hoce li se moci organizovati neki rostilj?

 

mi za dva dana imamo duplo kolo el pred nama i paf eto ti delikatne zdravstvene situacije i niko ni da se oglasi a trener nam je kostunica koji najavljuje tekmu... pa dokle vise? dokle?

 

https://www.telegraf.rs/sport/kosarka/3651607-trener-crvene-zvezde-cilja-na-pobedu-u-baru-pred-poslednje-duplo-kolo-u-evroligi

 

sto se tice sansi mi da smo ozbiljni i da verujemo bi vijali bolji h2h protiv baskonije jer bi sa 17-17 mogli stvoriti neki krug sa njima ili zaglirisom/milanom/efesom... 

ovako nije nerealno da i zalgiris i baskonija budu na 17-17 ali od obe ekipe cemo imati losiji h2h i samo u slucaju da dobiju samo 1 od 4 cemo biti ispred njih.

ako dobiju bar dve treba nam cudo da isti skor imaju i efes i valensija koja sme da izgubi samo od nas... i tad ne znam da li bi prosli i ko bi prosao ako bi bilo vise ekipa na 17-17...

baskonija ima da relativna zicera albu i asvel kuci, a zalgiris ne bas tako lake meceve i mogu i do 1-3.

za nas bi vrlo bitno bilo da efes dobije armani i da monaco dobije zalgiris. treba nam efes u krugu ekipa sa 17-17, a jos bolje da tu ne bude zalgiris ili armani. sta se desava ako su 4 ekipe na 17-17 a od dve smo losiji?

inace od zalgirisa smo losiji za jedan poen, a baskoniju smo mogli lagano dobiti sa vise od 17 ali kao da se na to nije ni islo a povecalo bi nam umnogome sanse jer tesko ce i zalgiris i baskonija do 18 pobeda...

samo krug od vise ekipa sa 17-17 nam daje prolaz i to da tu bude efes...

efes mora dobiti armani i sanse nam sa 1.5% skacu na 4.1.

a ako bi izgubili i zalgiris i baskonija... 

vlazni snovi...

 

Link to comment
Share on other sites

Delikatna situacija da Nebojsa roni suze na sta izgleda kkp kao klub u prvoj sezoni i da su ga nakantali u svakom smislu bar u Evropi. On hoce top8 i borice se do kraja. Liga je pod nhegovom sapom pa moze da radi ovakve stvari.

 

Dokle ce navijaci Zvezde trpeti doktora, zetove, sina, porodicu, kumove, Simonovice, Keselje, Raduljice, Jovanovice i Alimpijevice.

 

Da mu nije bilo vucica i to oba da mu gurnu lovu i Deja..prvi bi ga razapeli ovi sto ga brane a protiv vucica su navodno.

 

Lik veze nema, ali mu priznajem da zna da nanjusi promene i o svakoj da se ogrebe i tu mislim na politiku. 

 

10g EL, drzava te trpa parama i ti sta..prevazisli smo ga..

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

Delikatna situacija da Nebojsa roni suze na sta izgleda kkp kao klub u prvoj sezoni i da su ga nakantali u svakom smislu bar u Evropi. On hoce top8 i borice se do kraja. Liga je pod nhegovom sapom pa moze da radi ovakve stvari.

 

Dokle ce navijaci Zvezde trpeti doktora, zetove, sina, porodicu, kumove, Simonovice, Keselje, Raduljice, Jovanovice i Alimpijevice.

 

Da mu nije bilo vucica i to oba da mu gurnu lovu i Deja..prvi bi ga razapeli ovi sto ga brane a protiv vucica su navodno.

 

Lik veze nema, ali mu priznajem da zna da nanjusi promene i o svakoj da se ogrebe i tu mislim na politiku. 

 

10g EL, drzava te trpa parama i ti sta..prevazisli smo ga..

 

45E045A8-75E2-4B91-8C3D-3DAD33C7104B.jpeg

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Don Dusko said:
 

@srlepajce da su izbori domacin bi trazio odlaganje kao Futura prosle nedelje. Ili si malo sarkastican? 😄

Znam nego i to je smesan razlog

Izbori bar moraju biti raspisani par meseci pre, znali su unapred

i razlog im je zato sto je hala biracko mesto 😄

 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Don Dusko said:

 

Procitaj na zahtev KK Crvena Zvezda.Znaci mi smo trazili odlaganje zbog delikatne zdrastvene situacije.A imamo roster koji recimo ovaj Mornar moze da sanja. A recimo Borac kome je falilo pola rostera nije dobio odlaganje.Pa zasto bi Zvezda dobila ili ipak vazi double standards?

 

@srlepajce da su izbori domacin bi trazio odlaganje kao Futura prosle nedelje. Ili si malo sarkastican? 😄

Ja nisam ni rekao da nije na nas zahtev. Moje pitanje je zbog cega bi nam odgovaralo da odlozimo utakmicu? Zar stvarno mislis da smo odlozili utakmicu zbog toga sto je jedan igrac povredjen? Pre bih rekao da je tu bolestan veci deo ekipe. Borac da nije imao 9 igraca ne bi ni igrao, ali lakse je pljunuti, jer niko ne snosi konsekvence, osim sto se pljuje u vis, pa se po malo i vraca.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ja nisam ni rekao da nije na nas zahtev. Moje pitanje je zbog cega bi nam odgovaralo da odlozimo utakmicu? Zar stvarno mislis da smo odlozili utakmicu zbog toga sto je jedan igrac povredjen? Pre bih rekao da je tu bolestan veci deo ekipe. Borac da nije imao 9 igraca ne bi ni igrao, ali lakse je pljunuti, jer niko ne snosi konsekvence, osim sto se pljuje u vis, pa se po malo i vraca.

 

Druze, mi imamo 18 registrovanih igraca. Od toga 16 seniora. Znamo da su povredjeni Vildoza i Lazic... 

 

Sta je sa ostalih 14+2 juniora? To je 16 igraca, nemoguce da vise od 7 ne moze da igra tj. da ih nema 9. 

Osim ako nisu nahvatali neki virus kod Nede na team-building-u. 

 

Cibona i Borac se nisu dogovorili, Cibona nije prihvatila molbu Borca, a liga onda nije nista drugo mogla nego da proveri da li ima dovoljno igraca bez valjanog razloga za odsustvo, i kad su videli da sa tim juniorima ima 9 igraca zahtevali su da se igra. 

 

U ovom slucaju, ovo je ocigledno dogovor dva kluba, mi trazili a u Mornaru rekli "pa, ok", a liga samo potvrdila. Samo je pitanje, zasto?! Rizikujemo da igramo gotovo nebitan mec na kraju sezone pred playoff i da se tada neko povredi. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Druze, mi imamo 18 registrovanih igraca. Od toga 16 seniora. Znamo da su povredjeni Vildoza i Lazic... 

 

Sta je sa ostalih 14+2 juniora? To je 16 igraca, nemoguce da vise od 7 ne moze da igra tj. da ih nema 9. 

Osim ako nisu nahvatali neki virus kod Nede na team-building-u. 

 

Cibona i Borac se nisu dogovorili, Cibona nije prihvatila molbu Borca, a liga onda nije nista drugo mogla nego da proveri da li ima dovoljno igraca bez valjanog razloga za odsustvo, i kad su videli da sa tim juniorima ima 9 igraca zahtevali su da se igra. 

 

U ovom slucaju, ovo je ocigledno dogovor dva kluba, mi trazili a u Mornaru rekli "pa, ok", a liga samo potvrdila. Samo je pitanje, zasto?! Rizikujemo da igramo gotovo nebitan mec na kraju sezone pred playoff i da se tada neko povredi. 

 

Ovde na forumu se kaze zbog jednog igraca, a ja kazem da je to glupost. Otkud ti znas koliko je njih bolesno? Ovde se pljuje vec dve strane, a ne zna se ni o cemu se radi. Mozda sacekati neku informaciju, pa onda udri po tastaturi, ako ti je tako lakse. Opet pitam, koji je razlog sto nismo odigrali? Kakvu nam to korist donosi? Kazete liga je smesna, pa smesna je i posto mi nismo jos odigrali utakmicu sa Cedevitom iz drugog kola. Smesna je sto se odlaze utakmica Buducnost Partizan zbog izbora. Smesna sto je Lesor dobio kaznu, ali ona ne vazi za utakmicu Buducnost Partizan, jer je ta utakmica odlozena. Smesna je u svakom slucaju.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Čović ima mnogo greška, ego mu je izuzetno visok i teško da bilo ko može da se mačuje sa njim, ali da se ne zajebavamo u ovom mulju balkanskom samo se takvi somovi kapitalci snalaze. 

Siguran sam da ukoliko on ode da će doći neki mali klen kog će pojesti pre negoli se popne na funkciju tako da nam ostaje da ćutimo i trpimo i nadamo se novom "Radonjiću".

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Ovde na forumu se kaze zbog jednog igraca, a ja kazem da je to glupost. Otkud ti znas koliko je njih bolesno? Ovde se pljuje vec dve strane, a ne zna se ni o cemu se radi. Mozda sacekati neku informaciju, pa onda udri po tastaturi, ako ti je tako lakse. Opet pitam, koji je razlog sto nismo odigrali? Kakvu nam to korist donosi? Kazete liga je smesna, pa smesna je i posto mi nismo jos odigrali utakmicu sa Cedevitom iz drugog kola. Smesna je sto se odlaze utakmica Buducnost Partizan zbog izbora. Smesna sto je Lesor dobio kaznu, ali ona ne vazi za utakmicu Buducnost Partizan, jer je ta utakmica odlozena. Smesna je u svakom slucaju.

 

 

Ako imamo 8* igraca koji ce sesti na klupu, odnosno za 10 (jer imamo 18 registrovanih) mozemo da obezbedimo dokumentaciju onda se utakmica mora igrati osim ako se i protivnik ne slozi sa odlaganjem. 

 

Sprdamo se svi sa odlaganjem "zbog jednog povredjenog" jer prosto ne verujemo da ih imamo 11 za koje je Covic "dobavio zdravstvene papire o sprecenosti". 

 

Koji je razlog da ne igramo, to se i ja pitam. 

 

*barem prosle godine je bilo 8, a Borac je protiv Cibone igrao sa 7 koji su usli u protokol, moguce da je jos smanjeno, pa je time jos neverovatnije da nemamo 7 zdravih igraca. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Ako imamo 8* igraca koji ce sesti na klupu, odnosno za 10 (jer imamo 18 registrovanih) mozemo da obezbedimo dokumentaciju onda se utakmica mora igrati osim ako se i protivnik ne slozi sa odlaganjem. 

 

Sprdamo se svi sa odlaganjem "zbog jednog povredjenog" jer prosto ne verujemo da ih imamo 11 za koje je Covic "dobavio zdravstvene papire o sprecenosti". 

 

Koji je razlog da ne igramo, to se i ja pitam. 

 

*barem prosle godine je bilo 8, a Borac je protiv Cibone igrao sa 7 koji su usli u protokol, moguce da je jos smanjeno, pa je time jos neverovatnije da nemamo 7 zdravih igraca. 

A gde si to procitao? Znaci svi ovde nagadjate i onda pljujete na 3 strane. Barem sacekajte neku pouzdanu ili barem bilo kakvu informaciju. Pricate o mulju, a i sami ga pravite. 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

Čović ima mnogo greška, ego mu je izuzetno visok i teško da bilo ko može da se mačuje sa njim, ali da se ne zajebavamo u ovom mulju balkanskom samo se takvi somovi kapitalci snalaze. 

Siguran sam da ukoliko on ode da će doći neki mali klen kog će pojesti pre negoli se popne na funkciju tako da nam ostaje da ćutimo i trpimo i nadamo se novom "Radonjiću".

 

Prijatelju, daj mi 10 meleona, za resto ću se sam snaći, postavi me za predsednika i u prvoj sezoni ću ući u u TOP 8 ili skočiti s mosta.

Kako? Tako što neću trpati u svoje džepove, što neću zaposliti rodbinu i kumove (jedino Devila) i što će na svokoj poziciji biti čovek koji najbolje radi posao za koji je plaćen.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...