Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, Don Radonja said:

Ajde da se molimo da Luca bude igrao celu sezonu ovako.

 

Neće moći, igra ovako samo zato što je skoro došao pa ga Kouč Vlada još nije uzeo pod svoje.

Čim mu on prenese svoju magiju, da vidiš kako ćemo se čuditi kako je ovaj odjednom izgubio talenat.

 

Doslovno jedini igrač sem Vildoze koji igra bolje od očekivanja je Bentil. Svi ostali su ispod crte, a pogotovu igrači bez šuta (Marković) ili bez talenta (Lazić, Lazarević, Dobrić).

 

Kouč Vlada je uspeo skoro neverovatno - da čitav tim sem dvojice izgleda kao skup slabo talentovanih rekreativaca na popodnevnom basketu u nedelju.

 

Gledam Zvezdu aktivno malo manje od 50 godina, u sedmoj godini me je matori vodio na prvu tekumu, te mogu argumentovano da tvrdim da ovakav bezveznjak nikada nije seo na klupu ovog kluba. Čak su i mučeni Tom Ludvig ili Milivoje Lazić trenerske veličine u odnosu na ovog duduka.

 

Čovek je ekstremno netalentovan za košarkašku igru, i to je osnovni i ujedno nerešivi problem. On NE RAZUME košarkašku igru, ne pojmi principe, REZONE.

 

I to se neće promeniti jer on iz svoje kože ne može.

Edited by Laki21
  • Like 7
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Meni je neverovatno da smo bez Vildoze, pa i Nedovica, dobili Buducnost, izgubili dobijenu utakmicu protiv PAO i sasvim solidno igrali na gostovanju protiv Efesa i Baskonije. Bas je brzo Vildoza postao lider, bukvalno posle dva minuta na parketu i sada nam mnogo toga od njega zavisi. Sada je veliki problem odrzati kvalitet igre u napadu kada on i Nedovic nisu na parketu, iako se Nedovic ispromasivao danas ali ne brinem za njega. Takodje ne brinem ni za Dobrica koji po nepisanom pravilu sezonu pocinje pogubljen, ali kasnije kad se iskristalisu uloge u timu on pocinje sve bolje da igra. Ali zato brinem za Lazica i njegovu minutazu, ovo sto pruza je daleko ispod bilo cega prihvatljivog. Ajde napad i nije bitan, neka ne ubaci nista, ali defanzivno je ove sezone uzasan. Igra on i dalje agresivno, fizicki je spreman, ali nije to taj kvalitet kao nekada. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ono pojavljivanje Raduljice u prvom poluvremenu je ogromna sramota za klub. Čovek koji se nije smeo dovesti u 2022. godini, koji nije smeo potpisati ugovor na dve godine, koji ne sme biti u 12, ulazi u igru i bukvalno sve dobro što smo uradili do tad, uspe da usere u 2min igre. Bukvalno pokretni cirkus...

  • Like 19
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, СтелаРоса said:

Meni je neverovatno da smo bez Vildoze, pa i Nedovica, dobili Buducnost, izgubili dobijenu utakmicu protiv PAO i sasvim solidno igrali na gostovanju protiv Efesa i Baskonije.

Buducnost je FMP lagano resio. PAO sem nas nije nikoga dobio u EL i mislim da ce ih i KKP osuriti  sledece kolo. Efes i Baskonija su nas rutinirali i ne bi dobili da se igralo jos 3 dana, tako da nije bas neke rezultat

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@medobrundo Dobrić je prošle sezone na prvih 13 utakmica u EL imao 8.7 poena, uz 36.2% iz igre i 22.2% za tri i indeks 4.7. Na narednih 16 utakmica (od meča sa Bajernom, 17. decembra) je imao 11.6 poena, uz 44.3% iz igre i 45.8% za tri i indeks 9.4.

 

 

 

 

 

 

 

Uzgred, kada sam već tu: Nikola Ivanović ove sezone ima 32.1% iz igre i 25.8% za tri.

 

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Chaos Is Me said:

Dosta loša igra ali ipak pobeda, ponovo na inspiraciju Vildoze, stabilnost Bentila i korektne role Petruševa i Lazarevića. Lazić je zločin koji traje a bome nisam siguran ni kako je Marković od klasične zakrpe postao igrač za pola utakmice. Vlada i dalje rotira kao da su pripreme na Zlatiboru, nema više zajebancije, moraju da se već postave uloge i uigrava udarna petorka a to bi bila Vildoza, Nedović, Lazarević, Bentil i Martin. Ostali po potrebi. Biće ružno u kneževini.

O ovome se diskutuje posle svake utakmice,ali trener Vlada ima svoj neki plan,nikom razuman.

Tako da očekujem da trenerčina ide i dalje sa rotacijama da se niko ne naljuti,sa raspalim Raduljicom i Lazićem koji ničemu ne služi.

Njemu čak idu u prilog ove povrede,može na njih da se vadi kad ga kritikuju za minutažu pojedinih koji tu istu ne zaslužuju.

Ali čoveče...Raduljica....ej Raduljica u KKCZ u 2022 god.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, СтелаРоса said:

Takodje ne brinem ni za Dobrica koji po nepisanom pravilu sezonu pocinje pogubljen, ali kasnije kad se iskristalisu uloge u timu on pocinje sve bolje da igra.  

 

Ovo je tačno kao što je tačno i da je potpuno van forme.

 

Međutim, Genije na klupi ga uprkos slaboj formi stavlja na parket zajedno sa Pefijem, Lazarevićem i Lazićem, gde ovaj treba da bude PRVA napadačka opcija. On onda izlazi iz opanaka i bude smešan.

 

Pajser ne shvata da je Dobrić najbolji kao sekundarni napadač odnosno spot ap šuter kada se napravi višak ili kada katuje.

 

I opet se vraćamo na početak, netalentovani amater na klupi to ne vidi jer ne RAZUME jebenu košarku.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

 

Ovo je tačno kao što je tačno i da je potpuno van forme.

 

Međutim, Genije na klupi ga uprkos slaboj formi stavlja na parket zajedno sa Pefijem, Lazarevićem i Lazićem, gde ovaj treba da bude PRVA napadačka opcija. On onda izlazi iz opanaka i bude smešan.

 

Pajser ne shvata da je Dobrić najbolji kao sekundarni napadač odnosno spot ap šuter kada se napravi višak ili kada katuje.

 

I opet se vraćamo na početak, netalentovani amater na klupi to ne vidi jer ne RAZUME jebenu košarku.

Jbg,ali je dobio tamo gde Radonja nije,ili gde se nije zadnje tri godine.

Znaš li ti kakav je to epohalni uspeh?

 

Ali kako god,kakav autoritet i autonomiju u vođenju tima može imati trener koji u 2022 god. drzi Raduljicu u 12 ,koji mu pritom i uzima minute?

Šta čovek da pomisli o tom poltronsko-trenerskom znalcu?

Raduljica čoveče!!!

 

To je za mene neprežvakani utisak i pečat ove mučne sezone!

 

 

Edited by Siki
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Siki said:

O ovome se diskutuje posle svake utakmice,ali trener Vlada ima svoj neki plan,nikom razuman.

 

vildoza je danas prvi put igrao skoro 27mins, bentil 26min.

 

nema teorije da i on ne bi voleo da mu najbolji igraci igraju makar toliko ali ocigledno jos uvek nije moguce da nedovic i hasan igraju toliko.

 

kada ta 4x igraca budu igrala izmedju 25 i 30mins, rotacija ce se iskristalisati, imho.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

vildoza je danas prvi put igrao skoro 27mins, bentil 26min.

 

nema teorije da i on ne bi voleo da mu najbolji igraci igraju makar toliko ali ocigledno jos uvek nije moguce da nedovic i hasan igraju toliko.

 

kada ta 4x igraca budu igrala izmedju 25 i 30mins, rotacija ce se iskristalisati, imho.

Iskreno,ja ne verujem u to.Jer mislim da on dela po principu,da se nekom ne zameri.

Ili sluša nečija uputsrva sa strane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi u svakom trenutku moramo na parketu imati bar dvojicu Vildoza Nedovic Bentli, sa Holandom kao nekom trecom opcijom. Svaka petorka sa Pefijem, Lazicem i Lazarevicem je samoubistvo cak i dvojica od njih trojice je mnooooogo  i samo je pitanje koliki minus ce napraviti. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, necke said:

Sta je sa Kuzmicem? Bezveze je da za njega nema mesta koji je izgurao (kako tako) celu proslu sezonu u EL, ABA i KLS a ima za Raduljicu koji je ozbiljnu kosarku igrao pre 4-5 godina.

Kuzmica sam vrlo cesto kritikovao proslih godina,ali se stoprocentno slazem s tobom da i tih par minuta treba biti ispred ovog pajaca. Kuzmic ce ako nista barem poderati dupe u odbrani, uhvatiti neki skok.

Edited by Kosjan Willavić
Link to comment
Share on other sites

Izuzetno važna utakmica za samopouzdanje igraca ali i trenera. Pravovremena reakcija na -5, povratak u vodjstvo a zatim iskusno odbijanje nekoliko naleta protivnika. 

 

Sa potpuno novim igračima a ujedno i nosiocima koji nisu ni imali priliku da igraju zajedno - Bentil, Nedovic, Luca, Hasan, dve vrlo važne pobede u El i Aba uz nekoliko povredjenih igraca i barem cetvoricom koji su potpuno van forme - Nedovic, Ivanovic, Lazic i Dobric. 

 

Odbrana mora bolje, tu se ne vidi neki veliki pomak u odnosu na pocetak sezone a i fizicki ne delujemo impresivno. Klupa daje premalo, vrlo brzo padamo bez nosioca. Skok odlican, bacanja solidna, tranzicija tanka, ozbiljna odbrana se igra tek na mahove. Napad uglavnom funkcionise, pronalazimo resenja, imali smo jedan prazan hod sa nekoliko prodatih lopti kada je dozvoljena serija 0:10. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Kuzmica sam vrlo cesto kritikovao proslih godina,ali se stoprocentno slazem s tobom da i tih par minuta treba biti ispred ovog pajaca. Kuzmic ce ako nista barem poderati dupe u odbrani, uhvatiti neki skok.

 

Je l' on povređen ili se ne računa na njega? 

Link to comment
Share on other sites

Preko svega da se predje, ali ovi minuti Raduljice su takva uvreda za sve postene navijace. Pokusavam i ne mogu da smislim nacin da iskazem kakvo gadjenje osecam, ali verovatno je kod vecine tako. Samo me zanima o cemu razmislja Jovanovic i koji je to tok misli koji ga dovede do toga da donese odluku da ubaci ovog rekreativca na teren.

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...