Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Kuzmic moze biti koristan protiv Motejunasa ako je iole sposoban za kosarku na ovom nivou( a onda se setim Raduljice, pa dilema nestaje). Opet Ilic moze da doprinese u skoku protiv atleticnih krila Brown-a i Dialla, kao i Hall-a. Ako mogu obojica, a da Laza ostane pored reklama, bilo bi idealno, jer njihove bekove moze samo pogledom da isprati, a u napadu je igrac manje.Monako je prototip ekipe protiv koje on nema sta da trazi u rosteru.To naravno u idealnom svetu, sto se nece desiti

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kada bi Nedara mogao u Monaku da isporuči nekih 12-15 poena, Ilić željan dokazivanja da pokupi neke extra lopte pod košem kada zameni Bena jer video sam dečka uživo, šteta da tu krtinu ne guramo u reket...Vildoza da odigra svoje i ukalibriše se sa Martinom u pikovima iz kojih smo gubili prilično lopti...da Petrušev zapreti iz popa sa 2-3 trojke...Holand dobije veću minutažu u kontinuitetu samo da ne upucavamo Dobrića opet na ovako vrućem terenu...Lazarević da uzme Lazine minute jer moraćemo bar jednog od tri beka da probamo da hapsimo presingom, da Džoni ne ulazi u igru jer će ga uhvatiti promaja kada James i Lojd prolete pored njega...i onda možemo da se haslujemo sa monaćanima jedno tri četvrtke cirka. Npr jedan Wilbekin mislim da nam ništa nije ubacio preko Lazarevića ali Jamesu je apsolutno svejedno koji frejm ima zadnji čuvar unutra kada uzme šut preko bloka. Jedna od najpotentnijih bekovskih linija u EL. Oli je igrao strašnu odbranu na tu spoljnu liniju, imali u završnici i nešto sreće...ali nedovoljno. Udvajali su Jamesa koji za sada ima prosek od brutalnih 22ppg i index 23, a Okobo im je dao 23 poena. Oli je odigrao prvu i poslednju četvrtku egal ali Monako ima mnogo poena u rukama i top atleticizma u toj spoljnoj liniji. Da mi odigramo jednu mušku...da se tim poveže i Vlada najzad prihvati limite i jalovinu u napadu Lazića i Džonija kao organizatora, pa i Dobrića kada je bez šuta...jer da ih tamo tresnemo to bi bilo iznenadjenje kola šta god da se desi u ostalim duelima. Naravno i da Radonja smanji H2H razliku sa Žocom...i idemo dalje.










  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Gudura said:

Kuzmic moze biti koristan protiv Motejunasa ako je iole sposoban za kosarku na ovom nivou( a onda se setim Raduljice, pa dilema nestaje). Opet Ilic moze da doprinese u skoku protiv atleticnih krila Brown-a i Dialla, kao i Hall-a. Ako mogu obojica, a da Laza ostane pored reklama, bilo bi idealno, jer njihove bekove moze samo pogledom da isprati, a u napadu je igrac manje.Monako je prototip ekipe protiv koje on nema sta da trazi u rosteru.To naravno u idealnom svetu, sto se nece desiti

 

mislim da nije realno očekivati da bilo ko od njih dvojice odigra duže od 3 do 5 minuta, ako i toliko. oni ne igraju ni u aba a el nisu videli ove godine (ilić nikad), pa mi je logično da će hassan i petrušev podeliti sve minute na centru, biće da je eksperiment sa petruševim na PF završen, pogotovo ako odigra solidnu tekmu.

 

na PF će bentil i lazarević. tako mi se bar čini.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

mislim da nije realno očekivati da bilo ko od njih dvojice odigra duže od 3 do 5 minuta, ako i toliko. oni ne igraju ni u aba a el nisu videli ove godine (ilić nikad), pa mi je logično da će hassan i petrušev podeliti sve minute na centru, biće da je eksperiment sa petruševim na PF završen, pogotovo ako odigra solidnu tekmu.

 

na PF će bentil i lazarević. tako mi se bar čini.

 

Petrušev je na C samo zato što Luka ne igra i kad se on vrati Petrušev se vraća na PF.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Posto mi se brisu komentari da probam opet ali ovog puta bez uvreda, potrudicu se da budem sto blazi prema nasim princezama.

Pefi Markovic je neupotrebljiv igrac i bukvalno ga ne bi zvao da igra termin samnom.

Dzoni Ivanovic kad izadje na teren ima karakter kao moja cerka kad je ostavim u vrtic. Dakle Adams je za obojicu Medzik licno i logicno da bi svakom treneru bio prioritet u odnosu na ovu dvojicu.

  • Like 1
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sam B said:

Adams je otpao dolaskom Vildoze. Nemamo mi mesta da Adamsu dajemo sansu sada, a da igra po 5 minuta za novac koji sigurno nije mali, ne treba ni da pomisljamo, sve i da mozemo da priustimo. Adams je svoje odigrao, zao mi je, ali on nije pokazao bas nista, Topic, onakav slabasan i glavat bez mesa na sebi je pokazao vise u 17 godina. 

 

 

mora li baš tako?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sam B said:

 

Nisam mislio da ga vredjam nego hocu da kažem da je slabotelesan pa mu glava izgleda veća nego što jeste, što je normalna pojava za klilnca koji još raste. Tako da, to bi bio duži odgovor.

baš zato što je klinac treba malo pripaziti kad se piše o njegovom izgledu, verujem da nisi imao zlu nameru ali treba malo biti obazriviji sa osetljivim kategorijama 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

Kuzmic moze biti koristan protiv Motejunasa ako je iole sposoban za kosarku na ovom nivou( a onda se setim Raduljice, pa dilema nestaje). Opet Ilic moze da doprinese u skoku protiv atleticnih krila Brown-a i Dialla, kao i Hall-a. Ako mogu obojica, a da Laza ostane pored reklama, bilo bi idealno, jer njihove bekove moze samo pogledom da isprati, a u napadu je igrac manje.Monako je prototip ekipe protiv koje on nema sta da trazi u rosteru.To naravno u idealnom svetu, sto se nece desiti

Pa pre 6 meseci Kuz ne da je bio sposoban za kosarku na tom nivou nego je u pojedinim mecevima pozatvarao sve sto se moglo zatvoriti u reketu. I protiv Partizana je stopovao Lesora vrlo uspesno cele prosle sezone. To sto nije dobio sansu i sto izlazi iz povrede trenutno je druga prica.

Nema potrebe porediti ga sa Raduljicom jer je on od naseg bradatog bucka pouzdaniji i spremniji duplo. Kuz moze da promasi zicer, da mu ispadne lopta iz pika dva puta u nizu, ali covek je vrhunski pik defender, u svoje vreme elita na El nivou, verujem da i sada u maloj minutazi moze to da radi pristojno, svakako bolje od cetvorice kolega na centru. 

Uz to on je i sada nas najbolji defanzivac na niskom postu i jedini koji moze da napravi neki problem Motjeunasu dole, videli smo na priprema kako je Petrusev tu prosao.

Ocekivao sam da ce Kuz dobiti 5 minuta protiv igosa, pa ako odigra pristojno u odbrani da se racuna na njega tamo. Ovako, neozbiljno je ocekivati nesto od njega u Monaku, koliko god alternative bile slabe.

 

Sto se ostalih tice voleo bih da vidim Hasana u amlo ozbiljnijoj ulozi, da proba vise puta u napadu i da da dobar otpor Holu.

Dobric mora da nastavi da sutira, proradice. Mnogo vise me kod njega nervira sto je u Laktasima vise puta izbegavao da ide na ulaz, ona dva puta kad je sa poludistance u panici vracao loptu pozadi je u EL cista kontra i lagana 2 poena. Odavno vise nije mali, mora da prevazidje strah od povrede i da udje u meso ovima.

Slicna prica i sa Nedovicem, mada me je do sada prijatno iznenadio primenom iskustva i zalaganjem napred i nazad. Igra ove dve utakmice kao pravi El veteran, sto se od njega i ocekuje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

 

Petrušev je na C samo zato što Luka ne igra i kad se on vrati Petrušev se vraća na PF.

 

videćemo kada se luka vrati. pod uslovom da se rotacija sada čisti i svodi na neke razumne mere, petrušev bi mogao da bude ono što na fantaziju 🙃 obeležavaju sa C/PF, odnosno, da hassan-mitrović-petrušev bude rotacija na centru, po kontekstu i potrebi a da petrušev ima i neke PF minute iza bentila, ako lazarević ili neko treći ima bolji matchup na nekoj drugoj poziciji

 

mislim, sve ja to zamišljam kao mali perica.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

dobro, ja sam samo pokušao da ukažem da to nije lepo pisati za bilo koga a pogotovo ne za mladog momka koji tek stupa na profi scenu

 

 

Pa ja sam ti objasnio na šta sam mislio, dečko još uvek nema proporcionalno telo, što je normalno. Da sam hteo da ga vređam, što nikad ne radim za naše igrače, ne bih ti objašnjavao to naknadno. Tako da nema potrebe da mi skrećeš pažnju na tako nešto, bar po meni. Da stanemo ovde.

2 minutes ago, Kankkunen said:

 

 

Fudbaleri možda mogu do boda. I to ne zato što igraju dobro nego zato što ekipe iz lige petice ovo takmičenje gledaju kao liga kup. Zabole ih.

 

Ako košarkaši budu ispod -10 na kraju ja zadovoljan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa definitivno nema potrebe za Raduljicom u 12. Njegov maksimum je da ga koristimo u Aba ligi protiv ekipa koje nemaju klasicnog centra pa da na iskustvo i masu igra i odmori ostatak centarske linije. Za ozbiljnije meceve ne treba puno filozofirati nego skratiti rotaciju upravo tako kako je @uini napisao. Na 4 Bentil, Petrusev i Lazarevic, na 5 Martin, Luka i opet Petrusev. Isto treba i na spoljnim pozicijama uraditi, jer vec sada je jasno na koga se moze ozbiljno racunati.

 

Vildoza, Markovic

Nedovic, Dobric

Lazarevic, Holand

Bentil, Petrusev

Martin, Mitrovic

 

To je deset igraca koji su se izdvojili, s tim da je jedino Markovic klimav, ali situacija je takva kakva jeste da boljeg rezervnog plejmejkera od njega nemamo. Lazic moze da bude u 12 kao kapiten i da ga koristimo za neke minijaturne uloge (odbrana poslednjeg napada u cetvrtini ili nesto slicno), ali nema potrebe za nesto vise kad su tu Lazarevic i Holand. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

Raduljica na tribine ...

 

Pa nije covek otputovao, necemo valjda da ga teramo da sedi u Pioniru tokom utakmice?

12 minutes ago, СтелаРоса said:

Vildoza, Markovic

Nedovic, Dobric

Lazarevic, Holand

Bentil, Petrusev

Martin, Mitrovic

 

Cestitke, želje i pozdravi. Lazić van tek kad ode u penziju za 10 godina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...