Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Ako se sećate, na 2:0 protiv Reala, počeo sam da singliram Grobare svaku tekmu i duplirao uloge nakon svakog promašaja. Pao sva 3 puta. 

2:0 je i sada. Uplaćen singl na KKP. 

 

Potez očajnika, part 2.

 

 

Hrabriji od Pefija, Petruševa, Lazarevića i Mitrovića. Kombinovano.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Precenjuje se vala i Davidovac. On je prosle sezone bio bas kritican, i utisak je popravila ta PO serija gde mu je legao matchup sa Ledejem (nije to sitnica, ali nije ni uzorak od 5 utakmica veci od onog sto je igrao citave godine). Sem toga, bio je u jakom slobodnom padu, bas kao i Dobric ove sezone, a posle je i u reprezentaciji bio kriminalan. 

 

Elem, nisam siguran da bi izgledao puno drugacije nego Dobric danas. To su role igraci, ali opet momci koji zahtevaju loptu u rukama, a u ovoj konstalaciji snaga, ne mogu da je imaju, a onda im i samopouzdanje biva sve manje. 

 

Sto se mene tice, okej je sto je otisao, kao sto bi bilo okej i da Dobric ode ovog leta. Zahvalni igraci, borili su se posteno, nervirali nas, nekad manje, nekad vise, ali ako hocemo neki iskorak da napravimo, nisu oni taj level. 

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, MisaF said:

Jel pomenuo neko kriminalnu odbranu Nedovica? Kad se otvarali iz dijamanta kad se pogubi i ne zna gde se nalazi? Ili "odbranu" kad ostane u mismecu sa Papapetruom? 🙂

 

2.06m i 106kg vs 1.92m 87 kg.👍 

Nedovic 2 poena, Papapetru 2 poena preko Lazica,  Nedovic odmah vraca 2 poena.

Papapetru 2 poena preko Lazica, Nedovic odmah vraca 2 poena sa bacanja 

Papapetru preko Nedovica 2 poena, Nedovic daje 3 poena.

Sve u 2/4.

 

4/4

Papapetru preko Nedovica, Neda 3 faula, mi u bonusu, 2 poena. Nedovic odmahvraca 2 poena.

 

Facu 4 faula tada, Neda 3. Da pravimo faul?

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Markoss said:

Precenjuje se vala i Davidovac. On je prosle sezone bio bas kritican, i utisak je popravila ta PO serija gde mu je legao matchup sa Ledejem (nije to sitnica, ali nije ni uzorak od 5 utakmica veci od onog sto je igrao citave godine). Sem toga, bio je u jakom slobodnom padu, bas kao i Dobric ove sezone, a posle je i u reprezentaciji bio kriminalan. 

 

Elem, nisam siguran da bi izgledao puno drugacije nego Dobric danas. To su role igraci, ali opet momci koji zahtevaju loptu u rukama, a u ovoj konstalaciji snaga, ne mogu da je imaju, a onda im i samopouzdanje biva sve manje. 

 

Sto se mene tice, okej je sto je otisao, kao sto bi bilo okej i da Dobric ode ovog leta. Zahvalni igraci, borili su se posteno, nervirali nas, nekad manje, nekad vise, ali ako hocemo neki iskorak da napravimo, nisu oni taj level. 

Ja koliko se secam on je bio kritikovaniji od Dobrica i pozdravljan je bio potez da se ne produzi bez smanjenje plate. Dok nije dosao plejof i nasa odbrana pojela Partizan. 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ako se sećate, na 2:0 protiv Reala, počeo sam da singliram Grobare svaku tekmu i duplirao uloge nakon svakog promašaja. Pao sva 3 puta. 

2:0 je i sada. Uplaćen singl na KKP. 

 

Potez očajnika, part 2.

 

Nisi trebao bacat pare za game 3 i game 4. To 100 odsto dobijamo.

 

Za game 5 moze👍

Link to comment
Share on other sites

Da pre mesec dana sam mislio da Duško Ivanović treba da ostane naš trener kako god se završila serija...

Sada više to ne mislim. Čovek je na svakom planu poražen u ova dva meča. Taktički, na nivou pripreme ekipe psihički... Plus njegove blamaže na konferencijama. Željko ga dobija sa 8,9 igrača lagano. Imaju 3 viskoka. U celom timu. Mi imamo bar 6. Ta trojica nas razvaljuju. Kakav si ti to trener i šta si skautirao kad sa svojih 6 ne možeš bar da budeš egal ispod koša ako ništa drugo. Uzeći i u obzir i onaj poraz protiv Cibone...  Pa onakav raspad protiv Partizana u prvenstvu... A pritom ima sasvim dobar i širok roster... Nisam za njega sledeće sezone.

Osim ako ovo nekim čudom (neće se desiti) ne dobijemo pa je onda prirodno i zasluženo da ostane. Pričao sam to pre 3 meseca... Nikad nismo imali Srbe u timu sa manje kuraža i inata. Ima i do trenera a ima i do samih igrača. Ovo preti da bude najgora sezona u poslednjih 10 godina i to bez premca ako se uzme u obzir ULOŽENO - DOBIJENO.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Laki21 said:

Ivanović je zasrao do sada skoro sve što se moglo zasrati, pogubio je praktično sve utakmice koje su nešto odlučivale sem kupa.

 

Preko puno toga mogu da pređem ali nikako ne mogu da svarim to što su mu igrači na parket u prve dve utakmice finala, pogotovu u prvoj, izašli kao na streljanje, nemotivisani, nenabrijani, flatlajnersi.

 

DOBAR trener makar ume da motiviše tim, ako ništa drugo. Samo jedna reč, sramota. I njega i igrače.

 

Realno u kupu je izgubio 20 razlike.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo da pozdrvim Covica posto znam da cita forume i da mu prenose sta se pise. Svaka mu cast kako postuje vlasnike sezonskih karata.👏

Dodjem na blagajnu u 4 jer nisam mogao ranije zbog posla a oni rasprodali sve karte. I to davali svima redom iako su rekli da moze da se kupi samo sa sezonskom. Jos jednom svaka cast Covicu i njegovim poltronima, a posle neka se pitaju sto ima malo sezonaca.

Da ne pominjem utakmice protiv Barse i Reala kada su pustili u prodaju 10.000 karata pa su pojedini sezonci gledali utakmice iz hodnike.

Stidite se dupeta jer obraza svakako nemate...

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Neću sad otkriti toplu vodu, sigirno su i mnogi to primetili, ali ja i dalje ne mogu da poverujem, a pogotovu kao neko ko se bavi tim poslom (doduše na nižem nivou), da preiskusan i kvalitetan stručni štab kao što je naš, ne pripremi adekvatno utakmicu, defanzivno pre svega. Izvinite, ali ne mogu da poverujem u to, ali ono što sam video u par situacija dokazuje upravo suprotno od ovoga.

Prvo odbrana od pika. Preuzimanja sa Lukom i hedge odnosno iskakanje sa Martinom. Iskakanje sa Martinom je svaki put surovo kažnjeno, što kucanjima Lesora, što njegovim asistencijama iz kratkog otvaranja. Zar mi nismo doveli Martina kao undersize centra koji je idealan za preuzimanje. Otkud onda iskakanje sa njim, a sa Lukom preuzimanje.

Dalje, bilo je dosta situacija gde bekovi nisu znali da li će centar da preuzme, iskoči ili ide u drop, i svaki put smo surovo kažnjeni zbog te loše komunikacije.

Pik na strani smo gurali u sredinu i odatle ili isli u drop ili u preuzimanje. Ovo je samo trebalo da prepišu od Radonje i da rade side, odnosno usmeravanje, jer je to prošle godine davalo rezultet.

Pa onda odbrana na niskom postu, gde čini mi se prvo Mitrović, pa onda Dobrić, zatvaraju sredinu i očekuju pomoć sa čeone i ona nikako da stigne. Ovo su samo neke situacije iz glave, koiih se sećam i ne verujem da stručni štab nije jasno definisao zadatke šta raditi kod tih situacija.

E sad, da li to nije adekvatno objašnjeno i utrenirano ili su nam se igrači "pogubili" i nisu odradili zadatke koje su dobili, na to pitanje zaista nemam odgovor.

Sigurno ce uslediti analiza i mislim da ako definišemo ove dve stvari i igrači ih sprovedu u delo, da šanse za pobedu rapidno rastu.

Edited by Thor
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Nije Zeljko dosao da statira dve sezone, kao sto ni nas preCednik nije omiljena licnost u aba regionalnim krugovima.

Ocigledno je da Zvezda mora da se zadovolji "srebrnom" medaljom u vec prezaljenoj Aba ligi, iako su mnogi cigani videli tripletu i ove sezone.

Edited by Manoly
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odmah da kažem da sam uspeo pogledati samo prvo poluvreme i ne lezi vraže,samo odlučujuću sekvencu u drugom poluvremenu na 74:70 za komšiluk.. strimovi mi nisu radili u 2nd half..

Moji neki utisci:
- Smajlagić se ove dve utakmice pretvorio u Duranta lično protiv naših visokih. Nije ih samo punio,več i pravio budalama pride. Pri tome imam mišljenje da je dečko prilično glup igrač,što dovoljno govori o dubini kanala naše centarske linije..lik izlomio obruče od silnih zakucavanja ili je prečesto imao 2+1 koševe
- Vildoza ja odao utisak igrača kojem se nije igralo. Napominjem da komentarišem samo prvo poluvreme..ono je bilo skandalozno njegovo izdanje. Kao da je izašao sa stavom: "Koji si me krasni i skidao da igram?" Užasna sekvenca sa onim flouter-air-ballom, promašena bacanja (što se njemu inače ne dešava)..i šta Duško da radi onda sa njim takvim? Moguće da je u nastavku popravio utisak
- Sramotno vređanje Nedovićeve žene. To je taj grobari gospoda narativ,valjda? Već sam jednom pisao o tome (ujedno je to i moj stav): ja da sam profi igrač i da me protivnička publika vređa na ličnoj,pa i nacionalnoj (ili drugoj) osnovi,ja bih to mogao da iskuliram. Ali da mi onako vređaju članove porodice,ženu,decu...ne znam.. Čitam da je Željko O rekao kako "nije čuo"..to i jeste njegov TM - osuda ali uvek sa podignutom ručnom kočnicom

Videlo se da ne možemo da prelomimi sinoć..jer da bi se to desilo bilo je nephodno da se napravi i neka serija..tipa 8-2 za nas,ali je i to doslovce bilo nemoguće kad smo olako primali poene. Jednostavno,isuviše gluposti i pogrešnih poteza smo pravili. Mi imamo šansu sa njima samo ako nam odbrana donekle fercera.

Strim mi se stabilizovao taman da vidim onaj užas od 3,4 napada kada smo možda i mogli da uhvatimo priključak,ali prvo Faku gubi loptu tražeći Luku,pa Luki ispada lagana lopta iz ruku u aut i onda finale sa Despotovim zicerom.

Oni jednostavno prave manje gluposti i grešaka. Mi baš srljamo iz budalaštine u tupost. Ne uspevamo da vežemo periode dobre igre,rupe u igri su ogromne. I da smo napravili brejk sinoć,uopšte nisam uveren da bismo priveli seriju kraju,ali uopšte.
Deluje mi da će serija završiti u Pioniru..nekih 1-3 mi zvuči realno. U svakom slučaju,kompletni preokret isključujem;jedan Real je krv propišao da napravi takav podvig.

Ode titula u komšiluk posle..koliko..9 godina?
Jbg.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, fasper said:

Samo da pozdrvim Covica posto znam da cita forume i da mu prenose sta se pise. Svaka mu cast kako postuje vlasnike sezonskih karata.👏

Dodjem na blagajnu u 4 jer nisam mogao ranije zbog posla a oni rasprodali sve karte. I to davali svima redom iako su rekli da moze da se kupi samo sa sezonskom. Jos jednom svaka cast Covicu i njegovim poltronima, a posle neka se pitaju sto ima malo sezonaca.

Da ne pominjem utakmice protiv Barse i Reala kada su pustili u prodaju 10.000 karata pa su pojedini sezonci gledali utakmice iz hodnike.

Stidite se dupeta jer obraza svakako nemate...

 

Hvala za info, planirao sam iz daleka da zapucam sutra po karte.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...