Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Just now, Miki28 said:

Jel se k..... sa izjavama? Onda zivi sa posledicama

Nije poenta to nego nepostovanje trenera kada daje svoju izjavu. 

Zamisli kada bi svako tako glumio novinara, na sta bi to licilo.

 

A sa druge strane, vecina novinara su sisice i ne smeju da postave konkretno pitanje. Eno, culo se jedno konkretno za Obradovica, nakon svih onih njegovih izjava da ce on reagovati kad cuje vredjanje, kako je ovde dosao da smiruje situaciju, a onda opet plane na to, povisi ton i istrese se po novinarima. 

 

Sto Vox92 ne ode na konferenciju?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni said:

Neki su spominjali da Lazarevic treba da ostane (nikad mi nije bilo jasno zasto), zao mi momka dobar je lik ali ...

 

 

 

Ne razumem ovo? Kao kad bih rekao zalim onog sendvicara u drzavnoj firmi, koji parazitira od 8 do 3.

Tako su zalili Srnica, dobar je momak, bori se, Gobeljica-vojnik je to Zvezdin...

Jel Lazarevic prvi put promasio zicer? Drugi put? Treci? Sedmi?

Jednog Savana smo razapeli jer je omasio zicer, jednom u zivotu! Onakvog igraca! E to je greh i nepravda, a ovaj da obraza ima, sam bi otisao. 

 

Partizan je obe utakmice pobedio nasom zaslugom, posteno i cestitam im.

 

A mi sto pre da radimo na formiranju tima za narednu godinu, govnarija od letos da se nikad vise ne ponovi, dobro smo i do ovde stigli.

 

Na kraju krajeva ni Raduljica, ni Lazarevic niti Petrusev... nisu ti u koje treba upirati prstom, jedini krivac, jedini odgovorni je Covic i ja se sa.l nadam da je svesan koliko je gluposti ucinio, da mu ne padaju vise nikada na pamet ideje o trenerima pocetnicima, isluzenim igracima, igracima sa partijskim knjizicama i slicno.

Upravo njega treba najvise da boli ovo sve, ja sam uspeo u toku sezone da se zasitim, da mi se ogadi dosta toga, pa sad ne dozivljavam ovo tragicno, bukvalno sam nikad smireniji, pogotovu sto je Partizan zasluzeno slavio.

 

Kao sto fudbal ne gledam, jer mi je ogadjen, mislim da je Covic na dobrom putu, ukoliko Lazarevic nastavi da oblaci Zvezdom, tako cu i kosarku bataliti, nista nije vredno necijih zivaca, a pogotovu silovanja necije inteligencije. 

 

Jos jednom cestitke Partizanu, osim sto imaju boljeg trenera i igrace ima nesto sto nemaju, a to je rukometasa u timu.

 

Slazem se, Zvezda je najbitnija, decko nije za Zvezdu i to je to to. Pisao samisto i na pocetku sezone, moje misljenje se nije promenilo.

 

Sto se tice Duska i za vreme evro lige sam pisao da mora da raubuje nasa najubojitija oruzja po 30+ minuta.

Da se skracuje roster koliko god je moguce. Nemamo kvalitet pod kosem pa sta onda da ekspoatisemo ako ne koristimo ovi trojicu koji jedino tu vrede nesto.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:
3 minutes ago, Miki28 said:

Jel se k..... sa izjavama? Onda zivi sa posledicama

Nije poenta to nego nepostovanje trenera kada daje svoju izjavu. 

A da dodam jos i ovo - ako si uopste slusao KZS, Dusko je lepo objasnio, na pitanje zasto je toliko uveren samo je rekao nesto u stilu "kako mislis da pobedis ako ne verujes u to?"

 

E da, i cestitao je Partizanu na 2:0 u seriji, cisto za ove sto vode i takvu statistiku. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ovi koji prizivaju Radonjica su valjda svesni da on I 'Neda' nece biti u istom timu nikada?

 

Drugo, postoji gomila objektivnih razloga zbog kojih nije 'drama' izgubiti od tima u cijoj su hali ove sezone padali svi najbolji timovi Evrope.

 

Sto se Ivanovica tice, nisam bio za njegov dolazak jer jednostavno on nije to sto nam je potrebno, ali ako je ove sezone skupio iskustvo I sad mu je jasnije u kakva klub, ligu I zemlju je dosao, onda mozda ima smisla pruziti mu jos jednu sansu. A I kog bi umesto njega? Laki pominje Trinkijerija, ali sve I da to nije SF, sigurno bi dobio poziv koji se ne odbija, kao I onomad Milutinov.

Gde je I sta radi Lale Lucic?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Sto se prihvatio posla ako nije selektirao ekipu, really? Ni prvi ni poslednji, u suprotnom bi jedan klub bio bez trenera do kraja sezone nakon sto uruci treneru otkaz.

 

I ne, izjavio je da ce na kraju pobediti, dakle misli se na seriju. I dalje stoji iza toga, nije jos kraj.

 

To da je bilo losih stvari u vodjenju utakmice apsolutno stoji, meni je samo problematican tvoj stav gde pokusavas da ocrnis Ivanovica na sve nacine. Cuj ne radi posao, covek o cijim treninzima se toliko pricalo, cak je islo i u tu krajnost da  je preterivao. I sad dodjes i kazes ne radi posao.

 

Pošto se prihvatio posla, kao i mnogi pre njega, onda nema kukanja nIsAm SeLeKtIrAo. To što se priča o njegovim treninzima me ne zanima, kao ni njegova naduvane alibi priče, zanima me situacija na terenu. A očajna je, posle dva meseca priprema za ključnu finalnu seriju, gde su svi znali da vam je sve pre ovoga lakši trening. 

 

Čovek drži dva najbolja igrača utakmice na klupi u ključnim minutima, eeej! U svakom ozbiljnom klubu dobio bi nogobulj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Možda i ključni momenat serije do sada je da su grobari opasno ušli Petruševu u glavu, a on pokušavajući da pokaže da ga to ne dotiče ide iz greške u grešku. Mlad je i dalje i to mogu da razumem, šteta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mikel said:

Da, da, stvarno su Bentil i Martin oduševili u ove dve utakmice, ekstra učinak u ofanzivi, defanzivni bedem granje ne drži, jedno 6 zakucavanja preko glave po poluvremenu, zabole njih za sve pare da se cimaju

Njima dvojici isto zelim put pod noge, nisam jednom to rekao

Edited by Kosjan Willavić
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

Partizan je osim što je oformio grupicu od 5-6 odličnih crnaca doveo i 3-4 jako kvalitetna domaća igrača. Njima je možda samo jedan solidan plej falio za titulu u evroligi, I KID YOU NOT!

Laz. 

Koji su to kvalitetni domaci igraci? Smailagic? Ko jos? 

 

Andjusic, Trifunovic, Koprivica? Ko je bre igrao za njih? 

 

Mi imamo odlicnu ekipu ali ne igraju tako. 

 

Facu, Neda, Luca, Petrusev, Bentil, Martin, Luka, Dobric, Lazic. To je za ove uslove i ovu ligu ozb osovina. Pitaj trenera zasto mu visoki igranu kako igranu?

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Nema pobjednicki mentalitet ekipa koja je uzela 2 trofeja i krenula da igra ozb kosarku, u naletu? 

A da, tada antikosarkas nije bio na terenu.

 

Pobjednjcka ekipa je ona koja je prosle sezone 0/3 a ove 0/2 i finale Aba? Jbt. Citam i ne vjerujem

Laz. 

 

Trofej se pise, al nemoj me zajebavati da bi uzeo ove momke da se pošibaju u tvoje ime negdje? Da biras tim da li bi sastavio ovakvu ekipu?

 

 

A to sto ti kazes da je laz za Radonju, nemoj sve da vjerujes sto se servira ovde. Ima stvari koje dopizde covjeku, pa nece vise iz principa da radi istr stvari i onda napravis tako da izgleda kao sto se servira. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, berti said:

Hoce li neko Duska da upita ZAŠTO DRŽI NAJBOLJE NA KLUPI A LAZAREVIC MU TOLIKO IGRA.

 

zato sto osim kampaca imamo igrace koji igraju ili napad ili odbranu, nikako oba.

 

hoce li neko da pita zeljka zasto iskljucivo pikira tri igraca kada igra napad, nedovica, dobrica i mitrovica?

 

ja ne moram da ga pitam, to je zato sto su to najlaksi poeni za partizan.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, John Terry said:

Duško Ivanović nije sastavio ovaj tim. Sada bi bilo najgluplje njega terati. Treba da dobije fer šansu. Treba nam kontinuitet. Na tome smo gradili dobre rezultate i na tome treba da radimo.

 

 

Ne treba ga oterati. Treba kontinuitet i treba mu dati šansu i u sledečoj sezoni.

 

Ali isto tako se nemože šlepati na "nije sastavio ekipu", evo sad več 8 meseci. Neki napredak mora da se pokaže, kakav god da ti je roster. Tako se vidi rad trenera. A mi trenutno, u najbitnijem delu sezone, izgledamo gore nego februara.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Pošto se prihvatio posla, kao i mnogi pre njega, onda nema kukanja nIsAm SeLeKtIrAo. To što se priča o njegovim treninzima me ne zanima, kao ni njegova naduvane alibi priče, zanima me situacija na terenu. A očajna je, posle dva meseca priprema za ključnu finalnu seriju, gde su svi znali da vam je sve pre ovoga lakši trening. 

 

Čovek drži dva najbolja igrača utakmice na klupi u ključnim minutima, eeej! U svakom ozbiljnom klubu dobio bi nogobulj.

Jel mozes molim te da mi citiras gde je Ivanovic kao izgovor za poraz naveo da nije selektirao ekipu? Ili neki drugi razlog, sudjenje, los pristup igraca, bilo sta? Kada je i za sta kukao? Koga je drugog krivio? Stvarno ne razumem sta ocekujes od njegovih izjava.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Pričati o taktici kad Marković po ko zna koji put ne sme na polaganje i kad Lazarević po zna koji put promašuje zicer je smešno.

 

Nema možda Partizan bolji tim ako se gledaju prve petorke, ali u Partizanu igrači sa klupe mogu da ubace poene u seriji. Kod nas to ne postoji, mi imamo domaće defanzivne specijalce koji nikad u zbiru nisu dvocifreni, a kamoli pojedinačno, imamo Petruševa i Mitrovića koji su tehnički dobri, ali su mlakonje, i na kraju se svodi na to da zavisimo od Argentinaca i Nedovića, uz recimo Dobrića koji ume da bude korektan.

 

Može Duško da misli šta hoće o disciplini u igri, ali njemu Vldoza, Nedović i Kampazo moraju da budu po 30+ minuta u igri, jer smo samo sa njima dobijali Partizan. Sa Lazaravićem nikad nećemo i to je to. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Ti si druze besraman sa odbranama neodbranjivog. Ako se k.... sa izjavama kao nijedan trener onda sta hoces? 

Nije dobar feeling? Nije vise 100%?

Uhvati ove iz Partizan.net pa sledeći put idite zajedno da ga provocirate na konferencijama, ali sa sve onim majicama koje donose na utakmice. Ali ponesite i slušni aparat za drugi deo konferencije. Neki ne čuju dobro.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, fradler said:

 

Ma, nista specijalno Zeljko nije spremio, niti je ikoga razguzio. Egal mec gde smo mi promasili gomilu bacanja, zicera i otvorenih suteva, a domacinsko sudjenje napravilo bar 10 razlike. Zreli su bili za poraz i svesredno krenuli da se samoubijaju u zavrsnici, ali je Mitrovic vezao tri pickaste reakcije i to je bilo to. 

 

Sanse su nam bile 45% pre pocetka serije, sad su 15%. Ako dobijemo trecu, skacu na nekih 30% i ne bih smeo da se kladim protiv nas. Ubedjen sam da ce se, ako odbranimo domaci teren, majstorica resavati na jednu-dve lopte, gde ce oni biti pod puno vrecim pritiskom.

 

Ipak, treba dobiti trecu, to je 50-50 mec. Sad su oni rastereceni, mi pod moranjem, a publika nervozna. Ne bi me iznenadilo da dodje do praznjenja hale, posebno kad se setim da nam je delegiran Javor za glavnog sudiju.

Svaka čast tebi na optimizmu. Ne postoji ni pola promila šanse gde mi pored ovakve prikazane (ne) igre u oba meča možemo do dobijemo tri uzastopna derbija. Da ne govorim o tome da su oba meča sa naše strane preslikana gde nam igraju dva igrača i bez doprinosa reketa. Totalno su nam razbucali igru. To je to za ovu sezonu. Sledeće da ne vidim domaću osnovu i senilnog trenera. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...