Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

Odlična utakmica u Pireju, ne zajebavajte. Hayes Davis baš opasnu sezonu igra a uvek mi bio bezveznjikav igrač.

Agreed.

Drugo poluvreme odlicno, nekako sam vise komentarisao situaciju dok je oli bio na plus 15.

Link to comment
Share on other sites

Previse se zaigrao Barcokas imam osjecaj, previse je rotirao za plejof utakmicu, dozvolio Feneru da se vrati nakon onakvog pocetka. Fener zbio redove, tu rotacija 7-8 igraca i vozi, Hayes-Davis i Pierre su vec neko vrijeme najbolji igraci Fenera i to su i ovoj sezoni pokazali, tu i tamo iskoce Guduric i Motley, ovo ostalo samo da ne pravi stetu iako se Dorsey svojski trudio u oba meca da bude sto beskorisniji. Bitan brejk jer moze znaciti nesto zanimljiviju seriju nego sto sam ocekivao, ne znam kad se vracaju Booker i Wilbekin ali znacice im sigurno, ako ista da manje igra Dorsey i da Motley ne pogine vs Falla koji ima neki Shaq tretman u Pireju. 

Link to comment
Share on other sites

Edwards ih je drzao u 2/4, radio ono sto treba da radi, bio microwawe strelac. U 3/4 je dobio 4. licnu, posle ga nije ni vracao Itoudis. Nije bas igrac za onakvu zavrsnicu, previse bi ga eksploatisali u odbrani verovatno. Ali odradio je svoj posao. Guduric je odigrao vrlo zrelu 4/4, bio je plej i imao dosta odgovornosti. Igrao i odlicnu odbranu na Sloukasu i na visokima nakon preuzimanja. Calathes srecom presedeo celu cetvrtinu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, deez nuts. said:

Hoce li Yabusele moci da igra na f4 ako prodju?

 

Ako puste muziku koju voli možda i zaigra 🙂

 

Dobio je 5 tekmi suspenzije što znači i da Real pobedi tri i prodje na f4 neće moći da igra još 2 tekme. 

Ni teoretski ne može da igra na F4.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, jedan said:

Bravo za Fener. Odlicna partija. Jako bitna pobeda protiv odvratnog Olimpijakosa.

 

ништа лично, него...пошто сам нов овдје па бих био рад да знам нека правила форума, ако постоје (избрисан ми је пристојан пост, без икаквих увредљивих ријечи), рецимо...кад бих написао; "кад би се у финалу састали одвратни Фенербахче и одвратни Партизан, човјек не би знао за кога да навија"...је л то ок пост?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Умемдакажемсамодверечи... said:

ништа лично, него...пошто сам нов овдје па бих био рад да знам нека правила форума, ако постоје (избрисан ми је пристојан пост, без икаквих увредљивих ријечи), рецимо...кад бих написао; "кад би се у финалу састали одвратни Фенербахче и одвратни Партизан, човјек не би знао за кога да навија"...је л то ок пост?

Zavisi koliko se dopadas moderatorima u principu.Ja sam u jednoj diskusiji,vec zapocetoj, o nekom prljavom potezu igraca kkp na pocetku  sezone rekao da im je tim takav,pun takvih igraca i dobio sam 15 ili 18 dana zbog "generalizacije".

Istine radi,od tada Lesor se slikao pored onog uvredljivog transparenta o Kalinicu i Petrusevu,zapoceo jedno 5 tuca,Andjusic je vredjao Zvezdu nakon neke nasumicne EL utakmice pa opet to ponovio i pored izvinjenja,pa su ucestvovali u najvecoj tuci EL ikada i opet timski provocirali publiku...

Uglavnom nije bitno sta pricas i sta je istina nego kako neko to subjektivno shvata.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...