Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

15 hours ago, Brat od Korneta said:

 

Veceras su im falili Teo (najbolji asistent), Pajola(ubedljivo najbolji defanzivac Virtusa), Kordinije i Abass koji je odigrao dobro prekjuce i obojica imaju ozbiljne uloge i minutazu prosecnu 18 odnosno 16 minuta. Kada su kompletni, a falilo im je igraca tokom cele sezone odnosno povrede (i to vaznih igraca) nista manje nego nama a rekao bih i vise, daleko su oni od najgore ekipe posle Asvela. Na papiru su jaci od minimum 7 ekipa.

 

Kad sam ih gledao u Pioniru meni je delovalo da je Kordinije najbolji defanzivac kod njih. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

 

Kad sam ih gledao u Pioniru meni je delovalo da je Kordinije najbolji defanzivac kod njih. 

 

I on je vrlo dobar al Pajola cuva bekove kao Lazic u prajmu, uostalom usao je u uzi krug za defanzivca sezone. Samo zbog toga i igra 16 minuta prosecno u Virtusu posto je u napadu otprilike Pefikoliki igrac nista poeni i prostojno razigrava al nista posebno. Defanziva mu je izraziti forte, Lazic i Lazarevic style.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/28/2023 at 1:36 PM, Sector said:

 

Nisam ni ja neki fan Vezenkova ali igra brutalnu sezonu, ne vidim kako može da mu izmakne prva petorka i MVP priznanje.

 

Ostale pozicije su no-brainer po meni. Eventualno Clyburn umjesto Nunale ako Efes slučajno uđe u 8.

Exum

Panter

Klajburn

Mirotic

Tavares

Link to comment
Share on other sites

Na koju foru stavljate Exuma na keca nije mi jasno,ako je merilo koliko loptu ima u rukama onda je i Gudurić kec....

I ne samo to nego ima i 2.8 asistencija i 1.9 izgubljenih lopti po meču što je baš mizerno za poziciju na koju ga gurate.

 

Exum je odličan igrač,ali nije kec.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bogoljub Gagic said:

На коју фору Томсон није кандидат за мвп у марту? 17.8 поена и 10.2 асистенције бележи овај месец.

Zavisi i od skora Baskonije. Petrusev je u januaru cini mi se bio ubedljivo najbolji igrac u EL po indeksnim poenima, ali nije bio MVP jer je Zvezda izgubila par meceva.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Del Piero said:

Zavisi i od skora Baskonije. Petrusev je u januaru cini mi se bio ubedljivo najbolji igrac u EL po indeksnim poenima, ali nije bio MVP jer je Zvezda izgubila par meceva.

Рубит је имао већи индекс и скор им је био 4-2. Басконији је 3-3 без вечерашње утакмице.

Link to comment
Share on other sites

Да у праву си сад сам проверио Петрушев је имао 112 на 6 утакмица, Рубит 111 на 6 утакмица. Овај месец је драстично већа разлика Томсон на 6 утакмица има 162 индексна поена са скором од 50%, следећи је тек Миротић са 158 индексних поена али и утакмицом више и скор 5-2. Дакле Томсон већ има 4 више и треба да одигра вечерас утакмицу, ако би је добили скор у овом месецу је 4-3 не видим како би онда било ко други требао да буде мвп, ако би ипак изгубили онда Миротић.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Да у праву си сад сам проверио Петрушев је имао 112 на 6 утакмица, Рубит 111 на 6 утакмица. Овај месец је драстично већа разлика Томсон на 6 утакмица има 162 индексна поена са скором од 50%, следећи је тек Миротић са 158 индексних поена али и утакмицом више и скор 5-2. Дакле Томсон већ има 4 више и треба да одигра вечерас утакмицу, ако би је добили скор у овом месецу је 4-3 не видим како би онда било ко други требао да буде мвп, ако би ипак изгубили онда Миротић.

Rubit je proglasen za MVP-a januara pre utakmica 31. januara, tako da je imao skor 4-1, a Petrusev 3-2 cini mi se. Mislio sam da je bila veca razlika izmedju njih dvojice u korist Filipa. Uglavnom u odabir MVP-a ulazi i skor, a koji su tacni kriterijemi i je li bolje imati 200 PIR i skor 4-3 ili 170 PIR i skor 5-2 to je vec tesko reci.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Del Piero said:

Rubit je proglasen za MVP-a januara pre utakmica 31. januara, tako da je imao skor 4-1, a Petrusev 3-2 cini mi se. Mislio sam da je bila veca razlika izmedju njih dvojice u korist Filipa. Uglavnom u odabir MVP-a ulazi i skor, a koji su tacni kriterijemi i je li bolje imati 200 PIR i skor 4-3 ili 170 PIR i skor 5-2 to je vec tesko reci.

Петрушев је имао 2-3 ако се не рачуна Виртус. У јануару смо победили Валенсију и Монако, изгубили Реал, Жалгирис, Партизан и Виртус је био 31.

Свакако не знам ко и како то одређује у најмању руку чудни су одабири.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Izbušio ih je Partizan sa svih strana u Q2 + su promašili sve. 

Nisam ranije obracao paznju na Musu u odbrani ali ovo ke tragikomicno. 

U 3 uzastopna napada ga Nunnelly, Avramovic i Punter napadaju i lagano resavaju.

 

Svakako previse promasenih zicera igraca Reala plus sjajno sudjenje

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Nisam ranije obracao paznju na Musu u odbrani ali ovo ke tragikomicno. 

U 3 uzastopna napada ga Nunnelly, Avramovic i Punter napadaju i lagano resavaju.

 

Svakako previse promasenih zicera igraca Reala plus sjajno sudjenje

Sjajno za koga?

 

Tavares zaštićeniji od belog medveda...

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Sector said:

James se vratio sa 28 poena. 

 

Tariq fuckin Biberović trpa Baskoniju. 

Vratio se on jos protiv Zalgirisa sa 6p.

 

A ovde je u 4Q zamalo sjebao momentum svojoj ekipi sa tehnickom.Posle koje Bajern sa -6 dolazi na -2...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...