Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

Upravo to, sramotno je sto je odlozen dan zalosti za petak. Prcija od drzave.

Botovi na mrezama vec brane sistem i prebacuju na roditelje.

34 minutes ago, Gb92 said:

Nazalosti zivot ide dalje ...  Svi cemo sutra na posao ... Tako i kosarkasi ... Ne mora se pevati .. jeste da je to udarac za KK Partizan al sta da se radi. 

Necemo svi sutra na posao, evo skole ne rade.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, СтелаРоса said:

Alen mi je igrac mnogo visih dometa za razliku od npr Alekse i Madara

O kakvim dometima govorimo kad je Aleksa u pitanju? Covek ima 29 godina.

Link to comment
Share on other sites

Zalgiris igra odlicnu odbranu i proslu utakmicu u Barseloni su ih poprilicno namucili. I u napadu mi se dopada stil Zalgirisa traze pametna resenja, a i moraju tako da igraju jer i nemaju igrace presposobne za 1 na 1 koje imas u svakoj ekipi u El i oni su imali Evansa, a sad im poene izmisljaju Brazdeikis koji se najvise izdvaja u poslednje vreme, Smits i Ulanovas. Tejlor tu i tamo i svi ostali su im ispod 7ppg. 

 

Maskvitis po meni trener sezone, sa kakvim bednim rosterom je usao u top8 i plus pruzaju dobar otpor Barseloni u 2 od 3 utakmice. Mozda i iznenade veceras ali i da izgube napravili su veliko iznenadjenje plasirajuci se u 8. Po jacini rostera su 15/16 pa mozda i 17 tim u ligi pritom im se glavni igrac Evans povredio jos polovinom sezone a Tejlor je stigao kao zamena kao 3 puta slabiji igrac. Doveli su Polonaru koji ima ulogu bek ap cetvorke i pruza solidnu rolu ali nisu nikakvu znacajnu doselekciju uradili s obzirom da su ostali bez igraca koji im je bio svje i svja i jedan od najboljih bekova u Evroligi ove sezone sa 16 ppg, 3.7 asistencije, 46% za 3, rame uz rame po indeksu korisnosti sa Micicem i Thompsonom i ako racunamo Kampacovih 9 utakmica od plejmejkera sa 17+ PIR.

Link to comment
Share on other sites

Gudura sam na poludistanci, fintira vazduh i maši. Stvarno je nerealan. 

 

Just now, Manu said:

Čeka se i dalje sudijska odluka u Istanbulu koju Plavšić nije prokomentarisao. Uz to je u svojoj depra fazi kada ubije život i najboljoj utakmici kada ga slušaš.

 

Baš razmišljam. Ko da nije dosta što su u nekom momentu igrači "podivljali", a i navijači Fenera, već mora i on da reaguje na svaku odluku 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Problem sa licnim greskama said:

Svaka vam cast koji birate hrkljus u Kaunasu naspram Fener - Olympiakos, braco. Kapa dole za hrabrost.

 

Navikao nas Radonja na hrkljus i krvava kolena... A ni ova nije nesto, ocajni procenti iz igre i Fenera i Olimpijakosa. Doduse lakse je da se podnesu promasaji Vezenkova i Gudurica nego Dimse i Jokubaitisa...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Navikao nas Radonja na hrkljus i krvava kolena... A ni ova nije nesto, ocajni procenti iz igre i Fenera i Olimpijakosa. Doduse lakse je da se podnesu promasaji Vezenkova i Gudurica nego Dimse i Jokubaitisa...


Ja pakao zamisljam kao mesto gde si zavezan za stolicu kao Alex u paklenoj pomorandzi i pustaju ti utakmice Zalgirisa gde u usporenom tempu spustaju lopte Ulanovasu na niski post. A u pozadini ono "hey hey hey hey" skandiranje te dosadne publike koja ti dodatno opterecuje mozak.

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


Ja pakao zamisljam kao mesto gde si zavezan za stolicu kao Alex u paklenoj pomorandzi i pustaju ti utakmice Zalgirisa gde u usporenom tempu spustaju lopte Ulanovasu na niski post. A u pozadini ono "hey hey hey hey" skandiranje te dosadne publike koja ti dodatno opterecuje mozak.

 

Haha ja gotivim te krvavokolenaske ekipe, saziveli smo sa njima. Secas se da je Zalgiris dobio aplauz u pioniru kad smo igrali sa njima za ozbiljnu borbu prikazanu. Maksvitis je master mind koliko ova ekipa ima off ball kretnji i kako postizu poene, pogledaj ti ovu tugu od rostera nema 3 ipo evroligaska igraca. Nijedan igrac im ne bi bio prva petorka u 10 najjacih timova u El. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...