Jump to content

ABA Fantasy - sezona 2022/2023


Kooineeperk

Recommended Posts

S obzirom da je obicaj bio da se otvara privatna liga a da samo clanovi foruma mogu da udju, neka mi se jave ljudi koji zele da igraju da im posaljem kod za pristup. 

 

Da li treba i ovaj H2H da otvaram ili samo obicnu ligu?

 

edit:

Ako moze neko da skloni i zakljuca onu staru temu a ovu stavi na vrh. @uvrnuto @Chaos Is Me @Don Radonja

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Kooineeperk said:

S obzirom da je obicaj bio da se otvara privatna liga a da samo clanovi foruma mogu da udju, neka mi se jave ljudi koji zele da igraju da im posaljem kod za pristup. 

 

Da li treba i ovaj H2H da otvaram ili samo obicnu ligu?

 

edit:

Ako moze neko da skloni i zakljuca onu staru temu a ovu stavi na vrh. @uvrnuto @Chaos Is Me @Don Radonja


Zaključao sam staru, a nisam siguran da mogu ovu da stavim na vrh. Mislim da to zavisi od trenutne popularnosti i poslednjih postova, tako da će se sama vozdići.

 

Igrao bih i ja Fantazi. Bar bih pokušao. 😄
Igra se ovaj zvanični ABA?

edit. vidim da može da se pinuje, što je Haos uradio.

Edited by uvrnuto
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Ja nijesam igrao prošle sezone, ali sam prije toga igrao manje-više redovno. Je li to onaj isti fantazi kao i tada? Može jedan igrač da napravi 10 timova? Nema zamjena? To su neke stvari koje su mi ranije najviše smetale. 

Isti fantazi kao i godinama unazad valjda, mozes 10 timova da napravis (ali samo sa jednim udji u ligu) i mozes da menjas posle svakog kola po 3 igraca. Saljem ti info za ulazak.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Grunf said:

Prošle godine smo imali i ligu i H2H, koje smo mogli igrati sa različitim timovima, ja sam za da opet bude tako. Učestvovao bih u obje, pa mi pošalji pristupni kod.

Evo sad sam probao H2H da otvorim, ali potrebno je minimum 6 timova a za sada nas je 4. 

 

 

Sa tobom ce biti 5. Stice info za pristup... 

Link to comment
Share on other sites

Pa trebalo bi napraviti i posebnu ligu za h2h (opet, ako ima zainteresovanih), koja nakon pokretanja traje onoliko kola koliko je potrebno da učesnici „odigraju” utakmice jedni protiv drugih u dvokružnom sistemu. Znači ukoliko nas bude recimo šest, a počnemo ligu prije prvog kola, ona će trajati svega 10 kola. Nadam se da sam dobro objasnio. 😅

Uglavnom, nemoj dirati ovu ligu što si već napravio. Nadam se da će biti što više učesnika.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...