Jump to content

ABA Fantasy - sezona 2022/2023


Kooineeperk

Recommended Posts

S obzirom da je obicaj bio da se otvara privatna liga a da samo clanovi foruma mogu da udju, neka mi se jave ljudi koji zele da igraju da im posaljem kod za pristup. 

 

Da li treba i ovaj H2H da otvaram ili samo obicnu ligu?

 

edit:

Ako moze neko da skloni i zakljuca onu staru temu a ovu stavi na vrh. @uvrnuto @Chaos Is Me @Don Radonja

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Kooineeperk said:

S obzirom da je obicaj bio da se otvara privatna liga a da samo clanovi foruma mogu da udju, neka mi se jave ljudi koji zele da igraju da im posaljem kod za pristup. 

 

Da li treba i ovaj H2H da otvaram ili samo obicnu ligu?

 

edit:

Ako moze neko da skloni i zakljuca onu staru temu a ovu stavi na vrh. @uvrnuto @Chaos Is Me @Don Radonja


Zaključao sam staru, a nisam siguran da mogu ovu da stavim na vrh. Mislim da to zavisi od trenutne popularnosti i poslednjih postova, tako da će se sama vozdići.

 

Igrao bih i ja Fantazi. Bar bih pokušao. 😄
Igra se ovaj zvanični ABA?

edit. vidim da može da se pinuje, što je Haos uradio.

Edited by uvrnuto
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Ja nijesam igrao prošle sezone, ali sam prije toga igrao manje-više redovno. Je li to onaj isti fantazi kao i tada? Može jedan igrač da napravi 10 timova? Nema zamjena? To su neke stvari koje su mi ranije najviše smetale. 

Isti fantazi kao i godinama unazad valjda, mozes 10 timova da napravis (ali samo sa jednim udji u ligu) i mozes da menjas posle svakog kola po 3 igraca. Saljem ti info za ulazak.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Grunf said:

Prošle godine smo imali i ligu i H2H, koje smo mogli igrati sa različitim timovima, ja sam za da opet bude tako. Učestvovao bih u obje, pa mi pošalji pristupni kod.

Evo sad sam probao H2H da otvorim, ali potrebno je minimum 6 timova a za sada nas je 4. 

 

 

Sa tobom ce biti 5. Stice info za pristup... 

Link to comment
Share on other sites

Pa trebalo bi napraviti i posebnu ligu za h2h (opet, ako ima zainteresovanih), koja nakon pokretanja traje onoliko kola koliko je potrebno da učesnici „odigraju” utakmice jedni protiv drugih u dvokružnom sistemu. Znači ukoliko nas bude recimo šest, a počnemo ligu prije prvog kola, ona će trajati svega 10 kola. Nadam se da sam dobro objasnio. 😅

Uglavnom, nemoj dirati ovu ligu što si već napravio. Nadam se da će biti što više učesnika.

Link to comment
Share on other sites

  • Don Dusko locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...