Jump to content

ABA Fantasy - sezona 2022/2023


Kooineeperk

Recommended Posts

Jeste, tako mi se zvao nick i prosle sezone. Zato mi je nick u H2H odron, ali to jos uvek nije startovalo (ako se ne varam)?

 

Moram da budem iskren, ovaj start je posledica uvida u 1. kolo pa nije bas skroz "fer", tako da se to negde ispeglalo sa odsustvom u 1. kolu.

Link to comment
Share on other sites

On 10/18/2022 at 11:23 PM, goldberg said:

Zato mi je nick u H2H odron, ali to jos uvek nije startovalo (ako se ne varam)?

Ne znam sta je s tim. Trebalo je od 3. kola. A nije izasao schedule i nista ne pise. Prestao sam i da gledam. Mozda sam zajebao nesto i nisam izabrao da pocinjemo od 3. kola? Ko ce ga znati. A i malo nas je... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Pozdrav svima. Burazer je pre nekih 2 meseca bio najbolji u kolu. Nisu mu se javljali. Onda im je poslao mejl na koji su mu odgovorili da ce u narednih mesec dana da mu se jave sa detaljima. Naravno nisu. Poslao im je jos jedan mejl nedavno, ali ga kuliraju. Da li je neko imao slicnih problema?

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Iiiiiiiii zavrsili smo sezonu 🙂  

 

:18:

 

Zavrsio sam i 66. u generalnom, nije lose, i to je upravo ovaj forumski tim. Mada to je celih 300 poena manje od pobednika. Ne znam kako ljudi bas to uspevaju, mozda sledece sezone uradim bolje analize ali zadovoljan sam i ovim. Jednom mi je umalo izmakla i nagrada u kolu. 

 

Ciji tim je ovaj drugoplasirani, ne prepoznajem jer se ne poklapa ni sa jednim nickom-om sa foruma? 

 

FuBaATwX0AAPtE2.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Alek The Great said:


 

 


Dzaba bi ti bilo, sem licne srece ne bi dobio nista. Buraz bio prvi tamo u nekom kolu i totalno ga iskulirali.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

 

 

I ja sam bio drugi u jednom kolu, ali mi je receno da ako se ne jave iz Admirala u roku od mesec dana da ja cimam njih na neki mail koji su dali, tako sam i uradio i dobio nagradu, samo sto je ta nagrada ustvari neki freebet koji je skroz besmislen, s njim mozes da igras samo tikete sa minimim 5 parova, a ima i minimalna kvota, zaboarvih koja je, ali oko 1.5, u svakom slucaj kod mene su napravili takvu antireklamu da im vise ni dinara necu ostaviti.

Link to comment
Share on other sites

  • Don Dusko locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...