Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

8 hours ago, Dracarys said:

 

 

Uchiha i Lukaku da mi zahvale sto sam se cele nedelje borio da pobedim Stefija, iako nije bilo takmicarskog znacaja za mene.

 

 

 

Zahvaljujem se u Lukakuovo ime!! Imas rucak od nas dvojice kad god hoces !! I to odmah instant, a ne ko zveki i debeli sto su ugovarali pecenje u 3 pokosovska ciklusa ;D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Dovla said:

Drago mi je što si preživeo @uini 😇

 

 

Nemam visoka očekivanja, @Magia kao neko ko je dokazano dobar fantazer će biti težak protivnik, ali pokušaćemo i bez Time lorda. Sretno, pa nek bolji pobedi!

 

Srecno takodje, nek povrede sto manje uticu na pobednika duela!

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Fat Zadd said:

 

Ae ne kukaj samo kao neka .... 😄

 

Dobio si najpozeljnijeg protivnika u PO.

 

Sreća prati antikalkulante..

Sad, ogroman je hendikep zbog ovog pucača, ali nije gotovo dok debela ne otpeva..

 

Favorit jesam, jos samo da ovi "moji" to ispoštuju 

Link to comment
Share on other sites

Ono kad vec prvog dana izgubis duel :classic_biggrin:

 

8 hours ago, Squabbit said:

 

Sreća prati antikalkulante..

Sad, ogroman je hendikep zbog ovog pucača, ali nije gotovo dok debela ne otpeva..

 

Favorit jesam, jos samo da ovi "moji" to ispoštuju 

 

Ma posednje kolo sam odigrao na autopilotu,  da sam osvojio jos 1 CAT ( vršio izmene i sl ) isao bih na Matica, koji je daleko laksi protivnik u ovom trenutku. :default_coffee:

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 3/6/2023 at 10:00 AM, Chaos Is Me said:

Samo u 3 kategorije sam ukupno bio u bottom 4, u FG% sam npr prvi u celoj ligi bio, a gubio sam tu kategoriju redovno jer sam uvek nailazio na protivnike u punoj formi.

 

Na osnovu ovoga, pade mi na pamet da izvucem:

kad bi se dobijalo 20 poena za prvo mesto u kategoriji, a 1 poen za poslednje, tabela bi izgledala ovako:

 

1. bbb

2. batchester united

3. beograd konkviskadori

4. madjijini svedoci

5. bg oldbois

6. swiss knives

7. sons of anarchy

8. lamelice herro

9. picikato de la kur

10. kuribajasijeva ceta

11. reggie miller

12. lsd ljute papricice

13. b (like) residents

14. disco inferno

15. ranjeni vuk

16. misery signals

17. perfektni zmajevi

18. bezmagicni debeli

19. zee germans

20. mr. moo

 

 

 

  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LayupFromTheMidget said:

I tu bi bio nabijen, tako da je isto.

 

Dapače,  posle povreda , trade-ova i nepravedne suspenzije Jaaa bio bih nabijen i od Maxxe/Delgado ili pak i Zvekija. Ono sto je pisac hteo da napiše je to da bih imao malo vise sansi protiv Vas.

 

 

1 hour ago, Miskooo said:

 

Na osnovu ovoga, pade mi na pamet da izvucem:

kad bi se dobijalo 20 poena za prvo mesto u kategoriji, a 1 poen za poslednje, tabela bi izgledala ovako:

 

1. bbb

2. batchester united

3. beograd konkviskadori

4. madjijini svedoci

5. bg oldbois

6. swiss knives

7. sons of anarchy

8. lamelice herro

9. picikato de la kur

10. kuribajasijeva ceta

11. reggie miller

12. lsd ljute papricice

13. b (like) residents

14. disco inferno

15. ranjeni vuk

16. misery signals

17. perfektni zmajevi

18. bezmagicni debeli

19. zee germans

20. mr. moo

 

 

 

 

Bedan pokusaj destabilizacije&diskreditacije pred odlučujuće okrsaje u PO :default_coffee:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/17/2022 at 12:23 AM, Chaos Is Me said:

Hronologija jednog drafta vol 2022/23:

 

Tačno izbor na sredini sa pozicije 10, ne znam šta da mislim.

 

Runda 1: Kad su otišli dežurni krivci i kad su šokantno lutrijski uzeti Sabonis (ajde nekako) i Davis (šok!) sa pozicija 8 i 9, ostalo mi je da razaberem između Trea, Stepha ili Lebrončine. Ostalo nisam razmatrao. Mislim da LBJ još može da nabija elitne brojke, što jer Lakersi moraju da se dokazuju što zbog lične jurnjave za rekordima. A i vožd mi je doneo jednu od titula kao izbor prve runde, doduše tada bliže prajmu nego danas.

 

Runda 2: All in i potez koji će mi verovatno odrediti fantasy sudbinu. Zionče će ili da pokida i ostvari top 10 produkciju ili će da se povredi a mene ubaci u borbu za opstanak.

 

Runda 3: Ciljao sam Porzingisa ili LaVinea ali pošto odoše ispred nosa opredelih se za SGA. Nadam se da ga neće zalediti tokom sezone, a možda ga negde i trejduju ako mu dokurči da igra u luzerskoj ekipi.

 

Runda 4: Sad mi je već očajnički trebao centar jer svi koji valjaju odoše ranije. Možda malo paničan pik ali Mitch Lob bi mogao da bude light Gobert - DD makina i specijalista za blokade. Imaće konačno i dobrog plejmejkera uz sebe pa da vidimo. FT% ode do kurca.

 

Runda 5: Nisam nešto zadovoljan ali sam se opredelio za poene. Sexton će u Jazzu nabijati brojke, a postoji opasnost i od zaleđivanja u toku sezone, mada je u principu on idealan neefikasni strelac za vožnju tenkića.

 

Runda 6: Nešto mi se učini da sam tanak sa trojkama i asistencijama, dobri visoki su već uglavnom otišli pa pade karta na debelguzog Lowrya koji tvrdi da je u dobroj formi. Otkud znam, nadam se da će biti zdrav i nešto mi se učini da nije baš toliko propao, koliko je bio povređen.

 

Runda 7: Ovo su runde gde se lomi draft, ode Mathurin ispred nosa, tako da sam naciljao Huntera i baš sam zadovoljan ovim izborom. Imaće dosta minuta i 3&D specijalac dobro dođe, a voli dečko i da potegne, nije sramežljiv.

 

Runda 8: Jasno je bilo da sam se morao pojačati pod košem nekako. Čak sam hteo Brukčinu Lopeza ali ode minut ranije, onda sam razmatrao Drummondčinu i Gaforda ali videh da je Keva Love još dostupan, poješće sve minute iza Allena i Mobleya i prangijaće besno dok je na parketu, a za skok je uvek imao njuh. Sad ima i ok ekipu pa će ga voziti entuzijazam kao i mene povodom ovog izbora.

 

Runda 9: Drummond ode malo ranije tako da je uloga back up centra pripala Gaffordu. Ako se Zinger povredi što je uvek opcija, eto njega sa dobrom produkcijom.

 

Runda 10: Ovde sam čekao Fourniera ali ipak ga uze Uini mučki. Aj onda neki rizik sa Oladipom, možda ga prosere, a imaće minute.

 

Runda 11: Ovo sad više nije ni bitno. Kladim se da će Seth Curry moći dosta da se ispucava a učini mi se da sam tanak sa trojkama.

 

Runda 12: Možda je trebalo nekog centra bangavog, ali moj stari fantasy prijatelj D Rose će poslužiti dok ga ne kremiraju sredinom sezone.

 

Kako ovo tužno sada izgleda:

 

runda 1 - aj da kažemo da je Lebron opravdao izbor sa 10og mesta ali je dosta utakmica propustio, a i mnogo puta ostao na 9 nečega. Šut za 3 i sa bacanja su mu bili očajni al ok.

runda 2 - ovog debelog smrada više nikad neću uzeti, ponovo je propustio 2/3 sezone i skroz me zakopao. I kad je igrao ne donosi trojke, blokade i retko DD jer je Valančiunas sve kupio za sebe.

runda 3 - ubod drafta al jedna lasta ne čini proleće.

runda 4 - ne vredi Mitch Lob sa ove pozicije, igrao je dosta loše pa se tek kasnije stabilizovao, naravno propustio je više od mesec dana kad je bilo najbitnije i tu nisam mogao da prismrdim nikome sa skokovima

runda 5 - težak fejl, Sexton nije bio starter kako sam očekivao i primereniji je bio kao izbor desete a ne pete runde, osim toga dosta se i povređivao

runda 6 - težak fejl i najgori pik šeste runde ikada, debeli je igrao u očajnoj formi, mnogo puta nije ni stigao do dvocifrenog broja poena, a o nekoj trojkaškoj rapsodiji ili DD sa asistencijama nije bilo ni govora, naravno i on je propustio mnogo utakmica

runda 7 - ok izbor je bio Hunter ali ništa specijalno takođe, očekivao sam više u STL i BLK departmanu od njega, a sveo se na pripaljivača trojki iz ćoška, makar je uglavnom bio zdrav

runda 8 - Love je igrao korektno prvih mesec dana sezone i to je to, posle je bio klasičan igrač za FA

runda 9 - dobar izbor za ovu rundu je Gafford. Šteta što je Porzingis uglavnom bio zdrav pa je DG sveden na 15 minuta po meču veći deo sezone, čim je dobio malo više minuta to je bilo sasvim solidno

runda 10 - ok izbor za rundu al isto ništa spec uz uglavnom uništavanje FG% ali i po neku nenadanu asistenciju, najbolji dani su iza Oladipa odavno

runde 11 i 12 - nebitni likovi koje sam odmah bacio jer nisu ništa doprinosili

 

Ni sa FA nisam ubo ništa hvale vredno - Di Vincenzo po malo i u prvom delu sezone Lonnie Walker, činjenica da sam držao Powella iz Mavsa 3 meseca na rosteru dovoljno govori koliko sam bio očajan za bilo kakvim centarskim učinkom.

 

Zbogom A ligo, na kurac te nabijem!

 

Vratiću se nekad.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ni sa FA nisam ubo ništa hvale vredno - Di Vincenzo po malo i u prvom delu sezone Lonnie Walker, činjenica da sam držao Powella iz Mavsa 3 meseca na rosteru dovoljno govori koliko sam bio očajan za bilo kakvim centarskim učinkom.

 

ja sam možda po prvi put u fantazi karijeri zadovoljan konačnim izborom FA dugoročnih investicija (charles bassey, talen horton tucker, josh okogie i odmah na početku, kenyon martin jr), koji su zamenili idiotske odabire fourniera, mo bambe, reggie jacksona & malik monka kojeg sam bacio nakon 5 dana, tj u prvoj nedelji. tj kod malika nije idiotski potez draftovanje, već bacanje.

imao sam i grimesa i josh jacksona dok su vredeli, lylesa i klebera (dok se nije naravno povredio) takođe jedno solidno vreme.

 

šta vredi kada su redovno ili predugo odsustvovali curry, kevin porter jr, ayton, collins i stewart.

Link to comment
Share on other sites

 
Na osnovu ovoga, pade mi na pamet da izvucem:
kad bi se dobijalo 20 poena za prvo mesto u kategoriji, a 1 poen za poslednje, tabela bi izgledala ovako:
 
1. bbb
2. batchester united
3. beograd konkviskadori
4. madjijini svedoci
5. bg oldbois
6. swiss knives
7. sons of anarchy
8. lamelice herro
9. picikato de la kur
10. kuribajasijeva ceta
11. reggie miller
12. lsd ljute papricice
13. b (like) residents
14. disco inferno
15. ranjeni vuk
16. misery signals
17. perfektni zmajevi
18. bezmagicni debeli
19. zee germans
20. mr. moo
 
 
 
Pametnom dosta
Link to comment
Share on other sites

na pola duela ovako stoje stvari

 

-squabbit ocekivano delje fat zadda, deo po deo.

-u derbiju miskooo vs davai rez 8-4-1 pomalo galami, jer je cca 4-3 u kolonama a 6 kom je prilicno blizu. danas i sutra su prelomni momenti, djana je probable, davaiu treba nesto iznadprosecnih partija za razliku od do sada vidjenog, verovatno i dobar FA zabod da odrzi egal duel.

-dovla za mene iznenadjujuce, ima solidnu prednost u 6x kolona. magia veceras ima vise igraca ali kako neimpresivno igraju njegove vedete, trebace mu i FA zabod, inace ode dovla u drugu rundu, sto bi po meni bio ipak upset, iako ima finu ekipu. kao i protiv mene u poslednjem kolu, i dalje me impresionira izuzetno nizak br turnoversa, dok ujedno ima solidnu prednost u ast. magijom protiv magie :i

-ticma delje papricice, kojima se na zagrevanju sjebo durant, pred ionako bedne dve tekme u nedelji. ako nije moglo grdnije. medjutim, postoji neka sansa da lsd stigne do neresenog reza i plasira se kao zvezda u el plejof. ne bih dizao ruke da sam na njegovom mestu.

 

za sada prilicno ocekivano teku stvari, osim u duelu magie i dovle ali ni tu nema senzacije.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

 

ostaje derbi miskooo vs davai, gde se miskooo herojski drzi bez giannisa ceo duel. cini se da poeni i double-double odlucuju; izbor na FA i duel jarett allen vs aaron gordon

 

ili tako nesto : i

 

Allen  decko iz Bruklina   Klivlenda ne igra danas 99 posto.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

magia ima 6 kolona minimum? plasirao se?

 

ostaje derbi miskooo vs davai, gde se miskooo herojski drzi bez giannisa ceo duel. cini se da poeni i double-double odlucuju; izbor na FA i duel jarett allen vs aaron gordon

 

ili tako nesto : i


Stvarno vrh duel, svaki dan se menjali u vodjstvu malte ne. 👌 

Ipak, mislim da sam propustio svoju šansu sinoć, danas on ima 8 naspram 5 igrača mojih, a jurimo se u pts i dd, dobija me na volumen, to je to jbg.

Turner je izdao na kraju kad je najpotrebnije bilo, prvi deo nedelje nije bio ni Duren, tako da je to malo nadomestilo za Giannisa. 
Honorable mention za trash brothers: Trent i Joe Harris, sa b2b krompir partijama. Potez koji će me najviše koštati je ostavljanje JH, a izbacivanje Cama Thomasa, kada je prvi imao 0-0-0-0 a drugi 20+, sad je tačno tolika razlika jbg.

Uglavnom, borba do kraja, ali čestitke unapred. 🤝 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...