Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

1 minute ago, Contador54 said:

Ako ispadne, onda nasa franšiza ostaje jedina koja nikad nije ispala iz A lige 🙂

 

u prvom kolu sledeće sezone dobijate voždovu nagradu za durability ako tako bude.

delgado je uručuje. bez makse, on stalno odlazi negde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Contador54 said:

 

Lavrnja nikada do sada nije bio u B ligi, zar ne? 

 

Ako ispadne, onda nasa franšiza ostaje jedina koja nikad nije ispala iz A lige 🙂

Bolje preformulisano, nikada nije igrala B ligu

 

Ja nikad nisam ispao iz A 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dracarys said:

Gubim od Stefija 6-5-2, a mislim da bih mogao večeras okrenuti. Uini očekivano gubi od Dovle sa 8-3-2, tu je samo upitno kojom razlikom, u igri su 2-3 kategorije. Lavrnja vodi protiv Mađije 7-6, ali biće tu još vatre. Naravno, Uchiha iznenađuje dobrim rezultatom 8-4-1 protiv ''nepobedivog'' Skvebija. Može i da poveća rezultat, jer je u stl samo 3 razlike!

 

Ovako stoje stvari na live tabeli.

 

14. Dracarys-----------------106-119-22 

15. Uini-----------------------103-122-22 3.0

16. Uchiha&Luka-------------105-126-16 4.0

-------------------------------------------------------------------------------------

17. Lavrnja--------------------103-124-20 4.0

18. Stefi-----------------------103-124-20 4.0

19. Chaos---------------------100-129-18 8.0

20. Vlada---------------------88-143-16 21.0

 

Ima trougao za sada, ne verujem da će ovako ostati, ali ako ostane, Uchiha opstaje zbog boljeg međusobnog skora sa Larvrnjom i Stefijem!

 

Ma gde nepobedivi...

Najgore sam prosao protiv tebe i debelog

Link to comment
Share on other sites

Završavam večeras svoju sezonu, nažalost bez plasmana u plej of, ali makar sam izbegao ispadanje i pružio sebi šansu da se borim za titulu i naredne sezone u elitnom takmičenju. Žao mi je što neću iskoristiti situaciju da su mi svi glavni igrači zdravi u ovom trenutku. 

 

44 minutes ago, Squabbit said:

E qrca u slamnatom sesiru

 

Kuzma out

Avdija vrv out

Andjelko out

Klark kent se skršio (neka je, slepac je)

 

 

Ako tako bude sled nedelje:

Picikato u prvoj rundi out

Tako je i mene nesreća krenula na početku prošlog plej ofa, svi su bili zdravi i naiđoše tri auta prvi dan plej ofa. Srećom, uspeo sam da se odbranim i pobedim!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Idemoo, liveeee apdejt tabela, prenos. Ko ispada iz lige???

 

14. Dracarys-----------------105-120-22 

15. Stefi-----------------------104-123-20 2.0

16. Uchiha--------------------105-126-16 3.0

-------------------------------------------------------------------------------------

17. Lavrnja--------------------103-124-20 3.0

18. Uini-----------------------102-124-21 3.5

19. Chaos---------------------100-129-18 7.0

20. Vlada---------------------88-143-16 20.0

 

Mnogo je mutno, ne zna se i dalje ko ispada, Uchiha za sad drži jakih 8-4-1 i deluje da može da napadne stl, jer zaostaje samo za 1, ostale kategorije su skoro pa zaključane! 

 

Lavrnja drži odstojanje od Mađije sa 2 stl i 9 asista

 

Uini je dosta pao večeras, najveće razočarenje je DD, Ejtonu je falio poen do DD, dok je Buker sa suprotne strane napravio DD sa asistima! Izgubio je i procente iz igre.

 

Za sad, Uchiha se čini kao veliki kandidat za opstanak!

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@mr moo, cestitke

kao sto rekoh juce grofe^ nema logike da mi se poslednjeg dana desi nesto ubavo ako je vec cela sezona patnja ( :

 

mada sam se ponadao u prva 3-4mins suns-mavs tekme, koju je ayton otvorio sa 3-3 i branjem def rebsa kao kruski, da bi u narednih 30mins uzeo jos 3 suta. okogiea sam posadio umesto diopa, jer ima oko 50% suta iz igre i vise skokova. kada mu ne ide, ne sutira. lik uzeo 13 komada za 22mins, u tom trenutku jedan vise od luke doncica, samo za manje minuta.

 

ostace zabelezeno da sam 2x ispao u b, pri cemu sam oba puta birao ludog kureta;

 

sto kaze ivo andric u monodrami most na reci kvaj, "dal je to sudbina il ko zna sta li je" :i

 

cak sam i dobro ispravio brljavljenje u draftu nizih pikova sa fa ekipom kenyon martin, tht, bassey, okogie ali avaj.

Edited by uini
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Majstore nisi ispao.

 

stvarno? vodio sam se grofovom live tabelom. ma nebitno i da sam ostao, utisak i prateci post su identicni, trunke radosti nisam doziveo u ovoj sezoni. jebes fantazi bez radosti.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Davai Davai said:

I, da li pomaze da se radi 200 transfera? 🥹

 

mene pitas verovatno. pa pomaze kada ti top5 pikova vise ne igraju nego sto igraju. da nisam korigovao roster kratkorocno i dugorocno, ne bih dobio nikoga.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Opstao si Uini i to lagano. Ja sam uspeo pobediti Stefija i time se nasao podalje od vas. Da nisam, ispao bi Uchiha, ne ti.

 

Lavrnja i da je odbranio stl, nista mu ne bi znacilo, jer je imao losiji medjusobni skor od Uchihe.

 

Uchiha i Lukaku da mi zahvale sto sam se cele nedelje borio da pobedim Stefija, iako nije bilo takmicarskog znacaja za mene.

 

Ispali su:

 

Lavrnja

Stefi

Chaos

Vlada

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Jebiga, i to je za ljude. Imao sam neviđeno mnogo povreda, bukvalno nijedan match up nisam bio zdrav. Debelog Ziona više ni mrtav ne biram. Samo u 3 kategorije sam ukupno bio u bottom 4, u FG% sam npr prvi u celoj ligi bio, a gubio sam tu kategoriju redovno jer sam uvek nailazio na protivnike u punoj formi.

 

Razlika između tebe i mene je što ću ja kao Obilić pod Arkanom da se brzo vratim u A ligu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Squabbit said:

E qrca u slamnatom sesiru

 

Kuzma out

Avdija vrv out

Andjelko out

Klark kent se skršio (neka je, slepac je)

 

 

Ako tako bude sled nedelje:

Picikato u prvoj rundi out

 

Ae ne kukaj samo kao neka .... 😄

 

Dobio si najpozeljnijeg protivnika u PO.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je što si preživeo @uini 😇

 

Vrlo jak završetak regularne sezone i eto me u plej-ofu, gde mi je i mesto. Bilo je vrlo stresno i uzbudljivo u isto vreme, pametno sam birao sa fa uglavnom i to je glavni razlog zašto je to tako ispalo (i povratak glavnih igrača btw)..

 

Nemam visoka očekivanja, @Magia kao neko ko je dokazano dobar fantazer će biti težak protivnik, ali pokušaćemo i bez Time lorda. Sretno, pa nek bolji pobedi!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

#5 mesto na kraju regularke, realno
ipak su top4 bolje tj. konstantije ekipe

čak bih i #6 magiju tu svrstao

e sad...

idem na jako neugodnu ekipu RM (nedavno me razbio 9-3-1) koja je #12,
sad vidim da bi mi #11 mnogo više odgovarao (dobio ga 8-4-1), ali avaj

i dalje nema Durena koji je trebalo da bude ozbiljan džoker

tako da, jbg rokamo sa ovim što imamo, srećno svima

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

da vidim umem li da prognoziram, kad već ne umem da draftujem:

 

picikato de la kur - bezmagični debeli

- teško da fat zadd bez moranta može da napravi ovo neizvesnim duelom, čak mu ni raspored nije povoljan.

eventualno neko ludačko zabadanje sa FA igrača koji nenadano igraju 30mins pa još i razvale, bi donelo neizvesnost. 

(solidan) advantage: picikato

 

swiss knives - reggie miller

-derbi prvog kola /imo/. čini mi se da miskooo ima i više tekmi i ukupno i kod najboljih igrača, što može biti ključno za plejof.

druga stavka je to što big dog ne voli da streamuje, ako ostane pri tom stavu, mislim da su mu šanse za prolaz manje.

(mali) advantage: miskooo

 

madjijini svedoci - mr. moo

- dovla je imao solidan raspored protiv mene ali zato sada nema ni jednog bitnijeg igrača sa 4x tekme.

s'druge strane, he who controls the spice jokić, controls the universe duel. jokara ima četiri tekme i mislim da će, ukoliko dovla baš ne porobi na FA, ovo otići kod magije.

za drugu rundu će mu trebati wiggins, sada mislim da nije drama.

advantage: magia

 

lsd ljute papričice - lamelice herro

- oba tima imaju povređene centre, ipak, durant & derozan po dva meča, makoluma 4 kom  vs  mobley & jerami grant po četiri meča, fultz, hardaway i haliburton po 3 kom, je po meni nekakva prednost. zavisiće naravno i od valanciunasa, i ostalih povređenih, tj kad kreću da igraju.

advantage: tićma

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, uini said:

 

swiss knives - reggie miller

-derbi prvog kola /imo/. čini mi se da miskooo ima i više tekmi i ukupno i kod najboljih igrača, što može biti ključno za plejof.

druga stavka je to što big dog ne voli da streamuje, ako ostane pri tom stavu, mislim da su mu šanse za prolaz manje.

(mali) advantage: miskooo

 


Pa tako nekako...
Samo, nije da ne strimujem... nego se emotivno vezujem za igrace ili verujem u njih vise no sto treba.

Jbg uvek sam bio vise za duge veze, nego li za kombinacije. 😂
Kvalitet > Kvanitet 🤷‍♂️ 

Da li je bolje jednom sa hiljadu i jednom, ili hiljadu i jednom sa jednom?

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...