Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

11 hours ago, uini said:

opa, povratak dzedaja. magia omanuo sa reedom ali je dobio neizvesnu zavrsnicu. 

 

Omanuo sam maltene svakog FA ove nedelje, i ako ispadnem to ce biti glavni razlog pored toga sto su Konkvistadori predobro ubadali.

 

Na ovaj jinx Grofa se necu okretati, o tome sutra ako slucajno uspem da se provucem.

 

 

Ajmooooo

 

 

spacer.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

4 meca Jokica i Taunsa donose titulu Madjiji. Ne vidim da Boro u ovom duelu ima promil sanse.

 

bori svi osim porzingisa i brogdona imaju 4x meča. ključno će biti da li leonard i murray igraju b2b, što nije isključeno, jer obe ekipe jure što bolji plasman a george je out.

s'druge strane, towns ima procente i brojke bliže npr jaylen greenu iz rocketsa nego nekom centru. ako tatum bude igrao sutra, mislim da nema favorita ovde, biće odluka i na FA odabiru sigurno. poslednja je nedelja pa se svakakva čuda i iskopine dešavaju.

 

uglavnom, mislim da su ove dve ekipe zasluženo u finalu:

boro je odlično draftovao sa puno rizika koji mu se isplatio.

magia je imao helter-skelter sezonu ali eto ga ovde zahvaljujući odličnom FA odabiru u plejofu a i tokom sezone.

 

biće odlično finale.

....

inače duel ekipe sa prvim pikom vs ekipe sa šestim pikom, čisto da se ne zavitlavamo kako to nije važno  ( :

Link to comment
Share on other sites

Vazno je samo ako imas Jokica, jer je ubedljivo najbolji igrac za fantazi, sto pokazuje player rater.

 

Zato mi je jos smesna izjava od prosle sezone kako se Jokicem ne moze sklapati tim, jer sledeci se biraju sa 40-41 mesta...

 

Tesko da ce Dzamal i Kavaj da igraju b2b u finisu sezone. Zasto bi Denver jurio dobar skor, Klipersi ce svakako imati plej of mesto.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Zato mi je jos smesna izjava od prosle sezone kako se Jokicem ne moze sklapati tim, jer sledeci se biraju sa 40-41 mesta...

 

hahahah stvarno je to neko napisao?

za ostalo ćemo videti, ja mislim da će obojica igrati b2b, i to je neka priprema za plejof

Link to comment
Share on other sites

Uh, uh, uh, odakle poceti i kako probrati prave reci nakon ovakvih 14 dana koji su iza nas. Ne secam se da smo ikada igrali ovakve PO duele gde je bukvalno 10 kategorija bilo otvoreno poslednjeg dana i u cetvrtfinalu i u polufinalu. Poslastice za prave fantasy sladokusce. Prstalo je na sve strane, brojke su bile prilicno podebljane, svakavih uboda je bilo sa FA liste, sve ono sto ove runde i treba da donesu. Necu se osvrtati na povrede, izostanke, neke uzasne veceri (Dinvidi, brate mili, spavas li mirno :), sve je to deo fantasy kolorita i sreca nekad ode na tvoju stranu, nekad te zaobidje u sirokom luku. 

 

A nas je sinoc bas dobrano zaobisla. Nakon prve tekme recimo da su sigurne kategorije bile 2-1 za nas, plus smo imali jos dve u prilicnoj meri izvesne. I u preostalih 7 trebalo je da uzmemo jos 2 i cekiramo kartu za finale. Na kraju smo ipak cekirali karu jer smo uzeli samo pola poena na blokadama 😞

 

Prema tome, @Magia je skroz zasluzeno u finalu, iskrene cestitke. Srecno u finalu, bilo bi lepo da u ovoj 2023oj titule osvajaju ekipe koje u svom sastavu imaju Nikolu Jokica.

 

O tome kako je nasa ekipa izgledala ove sezone, ko je ispunio ocekivanja, ko ih je premasio, a koga necemo vise uzimati ni pod razno u nekom finalnom postu za ovu sezonu. Za sada, ostaje osecaj zadovoljstva citavom kampanjom i osecaj blage nervoze zbog neprospavane noci. Hvala mom kompanjonu @BarryWhite na vrhunskom vodjenju ekipe, povukao je iz sve snage u prvom delu kad sam bio gotovo neupotrebljiv 🙂

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Na stranu Borini statsi (Bijombo 5 bl, Jubanks 6 bl, Vilijams dd.... bez pominjanja vedeta), ali cele sezone me Janis i Rendl kanale sa bacanjima i sve mislim vratice kad je bitno kad ono djoka. Ispao sam zbog 1 slobodnog.... e moj Janise.

 

5 hours ago, uini said:

inače duel ekipe sa prvim pikom vs ekipe sa šestim pikom, čisto da se ne zavitlavamo kako to nije važno  ( :

 

Igrali smo Bora i ja finale kao 8. i 18. pik.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dracarys said:

Segunda se ne racuna.

 

Madjija je napravio veliki uspeh za kratko vreme. Cetvrta samostalna sezona u eliti i igra finale za drugu titulu.

 

Svaka cast Madjiji na uspesima, ali ja sam za 3 prve seznone igrao 2 puta finale i jednom pobedio i jednom na nereseno izgubio. Sad ako osvoji titulu sa super timom prevazilazi to.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Dracarys said:

4 meca Jokica i Taunsa donose titulu Madjiji. Ne vidim da Boro u ovom duelu ima promil sanse.

 

Tauns vec propusta veceras, znaci imace max 3 meca a ne bi me cudilo da ga odmore u jos jednoj. Plus sto ne znam jesi mu gledao brojke ili samo pricas zbog imena, posto je em na pocetku sezone igrao drasticno slabije nego proslih sezona, em sad posle povrede su mu brojke bas nista posebno - u ova 2 meca ima 18 poena, 4.5  skoka 3 ast uz 38% iz igre.

 

15 hours ago, uini said:

inače duel ekipe sa prvim pikom vs ekipe sa šestim pikom, čisto da se ne zavitlavamo kako to nije važno  ( :

 

Ja sam osvojio sa poslednjim pikom.

 

14 hours ago, Contador54 said:

Uh, uh, uh, odakle poceti i kako probrati prave reci nakon ovakvih 14 dana koji su iza nas. Ne secam se da smo ikada igrali ovakve PO duele gde je bukvalno 10 kategorija bilo otvoreno poslednjeg dana i u cetvrtfinalu i u polufinalu. Poslastice za prave fantasy sladokusce. Prstalo je na sve strane, brojke su bile prilicno podebljane, svakavih uboda je bilo sa FA liste, sve ono sto ove runde i treba da donesu. Necu se osvrtati na povrede, izostanke, neke uzasne veceri (Dinvidi, brate mili, spavas li mirno :), sve je to deo fantasy kolorita i sreca nekad ode na tvoju stranu, nekad te zaobidje u sirokom luku. 

 

A nas je sinoc bas dobrano zaobisla. Nakon prve tekme recimo da su sigurne kategorije bile 2-1 za nas, plus smo imali jos dve u prilicnoj meri izvesne. I u preostalih 7 trebalo je da uzmemo jos 2 i cekiramo kartu za finale. Na kraju smo ipak cekirali karu jer smo uzeli samo pola poena na blokadama 😞

 

Prema tome, @Magia je skroz zasluzeno u finalu, iskrene cestitke. Srecno u finalu, bilo bi lepo da u ovoj 2023oj titule osvajaju ekipe koje u svom sastavu imaju Nikolu Jokica.

 

O tome kako je nasa ekipa izgledala ove sezone, ko je ispunio ocekivanja, ko ih je premasio, a koga necemo vise uzimati ni pod razno u nekom finalnom postu za ovu sezonu. Za sada, ostaje osecaj zadovoljstva citavom kampanjom i osecaj blage nervoze zbog neprospavane noci. Hvala mom kompanjonu @BarryWhite na vrhunskom vodjenju ekipe, povukao je iz sve snage u prvom delu kad sam bio gotovo neupotrebljiv 🙂

 

Svaka cast na vrhunskom duelu. Ubadali ste FA odlicno, imali ste probleme sa povredama (Markanen samo 1 mec) i uprkos tome ste vodili od pocetka nedelje do poslednjeg poluvremena poslednje utakmice kad sam preokrenuo, stvarno niste imali srece. Izdao vas je Bam zestoko cele nedelje, a Dinvidi katastrofalno vece sinoc.

 

Kod mene heroj dana veliki Jaylen, ali tihi heroj vec drugu nedelju zaredom Slo Mo. Sinoc 5 stl i 1 blk, sam je preokrenuo te 2 kategorije. 

 

 

11 hours ago, Fat Zadd said:

 

Bora Boro, cestitam ti titulu.

 

Ne znam sto me Grof ovoliko jinxuje, a Bora em zavrsio prvi u regularnom delu, em su mu svi staklenjaci zdravi i ove nedelje. 

 

10 hours ago, Dracarys said:

Madjija je napravio veliki uspeh za kratko vreme. Cetvrta samostalna sezona u eliti i igra finale za drugu titulu.

 

U korona sezoni sam zapravo verovatno imao najbolju ekipu, znam da ste svi pisali pred plejof da sam glavni favorit.

Trae 
Beal
Ingram Jeremi Grant
Markanen 

Bam Poetl Mich Rob
 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako vodim sa ako kazes da je 3:3, on ima prednost ako bude nereseno na kraju.

 

Za Kawhi je pisalo da 1 mec samo propusta. 
Kod mene KAT vec propustio 1, Wiggins je definitivno umro, a izgleda da ce i Jokic makar 1 propustiti. Sa druge strane Wash ugasio sve ali iz nekog razloga ne i Porzingisa :roflmao:

 

Nevezano za to, verujem da ce biti haos sa propustanjima na obe strane do kraja, ali iskreno ne vidim zasto mi dajes prednost, iako bih voleo da je istina ☺️

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Magia said:

Ne znam kako vodim sa ako kazes da je 3:3, on ima prednost ako bude nereseno na kraju.

 

imate po 3 kolone svako ali ti imaš i jedan TD, koji nisam računao u te tri kolone u kojima solidno vodiš. 

mislim da su veće šanse da ti imaš do kraja nedelje još jedan ili dva TDa, nego da boro uzme jedan u celoj nedelji, što bi bilo valjda ukupno tri od njegovih za celu sezonu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/30/2023 at 7:01 AM, uini said:

magia vodi 3:3 [ima i TD pride]

 

veliki hendikep za boru je sto chavo ledeni sad udario po nekim personal reasons + olynyk out.

 

shaedon sharpe novi magijin heroj.

advantage magija.

 

 

spacer.png

 

2 hours ago, uini said:

magija je na ivici poraza. ako jokić zaigra, treba mu mirakul petka uveče & da se borini raspadnu; 

ppm izgleda najrealnije da se uzme a i to je nerealno. ako jokić ne igra ni večeras, to je verovatno krunisanje borivoja I.

 

Izmalerisa me gore nego Grof. 

Jbg ne moze se provlaciti sa ovoliko povreda, pravo cudo je sto sam uopste stigao do ovde. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nevezano za ovo sto zasluzeno gubim (nije dzabe Boro bio prvi na kraju regularne), stvarno je nemoguce igrati ovoliko dugo fantasy u sezoni (i ovo cu misliti i ako nekim cudom okrenem), moramo skratiti sezonu, previse ekipa odmara igrace ovako kasno u sezoni, iako moram priznati da jeste zanimljivo birati likove na FA :classic_love:


Veceras je u nase 2 ekipe ukupno 10 igraca questionable a 1 out na duze i to sve glavni igraci. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...