Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

54 minutes ago, uini said:

magijin fa-mavs duo iz pakla nastavlja da delje. i dok je josh green na fa propust svih plejof učesnika, jer ne igraju ni irving ni luka, ovaj hardy od 38mins je razlika koju magija pravi u plejofu, tj vrhunski fantazer u odnosu na likove kao što sam ja, averidžara. svaka čast za zabod. threepwood svakako još uvek može da uzme 7-8 kolona do kraja, it ain't over.

 

 

Ne mislim da je toliko umece, svi mi sa FA gledamo ko ce da ima priliku od tih likova, a treba imati srece da taj FA porobi kad dobije priliku posto moze i da te lako ukanali sa losim fg%, ft% ppm, to. Gospodin Hardy brutalne 2 tekme zaista.

 

Svakako se Trip drzi odlicno, bas to sto kazes, imam mozda 2-3 kategorije uzete, sve ostalo moze na obe strane otici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imam 140 minuta vise i vodim def reb za 9, as 13, bl 4 (ne znam da li sam ovu kategoriju nekom uzeo za celu sezonu), dd nereseno, a uz sve navedeno imam 2 odigrana meca Janisa na 59% iz igre, 41 poen, 11,5 skokova, 6as (realno, ne moze bolje/jace od ovoga).... i opet vodim 7:5 i moram da zadrzim sve kolone, ako hocu dalje.

Daleko je ovo od resenog, nije me dzabe Manu razmontirao u regularnom delu, kao niko nikada za sve ove godine.

Edited by Miskooo
Link to comment
Share on other sites

Jeste, ali otisao je i treci mec Janisa, a smanjio si def skokove na 3 zaostatka, bl na 1, ja i dalje imam 120 minuta vise. Dosao sam na 1 st zaostatka, rezultat i dalje 7:5 (uz to, uzeo si i resio i td jos onog dana). Da kazemo da na minute uzmem st i dalje je realno da izgubim bl, tako da obrni-okreni svakako moram da zadrzim sve kolone koje vodim, a i fg si smanjio sa 4 na 1 zaostatka.

 

Ft - gubim

3p- moje

poeni -moje

ppm - moje

to - gubim (zbog tvojih manje minuta)

as - moje

td - gubim

 

Po meni, ovo su vec sada resene kategorije, 4:3 za mene. Gledajuci ostatak 3:2 za mene uz nereseno u dd.

 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, uini said:

 

Ref. 2x
Ti si kao magija
javis se pa nestanes, opcinjen sam ja

 

Strasna nedelja mojih, ovo je bas nerealno. Sve sto imam da kazem je Kyle Anderson 2 TD 🤣

 

Pravovremeno bacanje gospodina Hardy-ja ali zato ozbiljan fail sa bacanjem Dunn-a jer nije imao 4 dana utakmicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Magia uzeo si i malaki branhama juce, daklem, nastavljas sa FA dominacijom, pri cemu je on verovatno igrac kojeg treba da zadrzis dokle god si u takmicenju, tako da je to dupla pobeda. vrhunsko nadoknadjivanje wigginsa u mnogim aspektima, svaka cast.

....

konkvistadori - lamelice najjaci duel; evo subote a u kolonama 1:2 😯

...

miskooo-manu cca 5:3

...

boro - squabbit cca 3:3

 

sve je tesno osim threep-magia

 

 

 

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/17/2023 at 7:24 AM, Miskooo said:

Jeste, ali otisao je i treci mec Janisa, a smanjio si def skokove na 3 zaostatka, bl na 1, ja i dalje imam 120 minuta vise. Dosao sam na 1 st zaostatka, rezultat i dalje 7:5 (uz to, uzeo si i resio i td jos onog dana). Da kazemo da na minute uzmem st i dalje je realno da izgubim bl, tako da obrni-okreni svakako moram da zadrzim sve kolone koje vodim, a i fg si smanjio sa 4 na 1 zaostatka.

 

Ft - gubim

3p- moje

poeni -moje

ppm - moje

to - gubim (zbog tvojih manje minuta)

as - moje

td - gubim

 

Po meni, ovo su vec sada resene kategorije, 4:3 za mene. Gledajuci ostatak 3:2 za mene uz nereseno u dd.

 

 

Of sk - gubim

4:4 u resenim kolonama, jos uvek 7:5 za mene, okrenuli smo st i bl.

 

1 hour ago, Manu said:

Klay Thompson has 6 double-doubles in his career.

 

Cancar ima 1.

Link to comment
Share on other sites

boro vs miškooo

- da su se sastali u 1/4fin, miškooo bi uzeo tipa jednu kolonu više od bore, daklem, bilo bi tesno (iako je besmisleno tako meriti duel).

izgleda da jako malo ekipa ima 4x tekme ove nedelje, što znači da će jedan od bitnih faktora za pobedu biti učinak glavnih igrača, tatuma-leonarda-murraya-porzingisa vs giannisa-randlea-thompsona-koleta antonija (?). that being said, murray ima svega dve tekme a veliki faktor će biti da li porzingis igra i da li će, ako zaigra nakon bolesti igrati odmah b2b utorak i sredu. verovatno je realno da propusti jednu od te dve, tako da je teško bori računati da će odigrati 4x tekme. kod miška, klay 4x tekme i to bez b2b.

 

advantage: fifti-fifti. čiji nosioci bolje odvale a menadžeri bolje izaberu na FA, ta ekipa ide u finale. (za još tople vode, zapratite me na,,)

 

konkvistadori vs magia

- kakva je bila magijina nedelja, govori i to što bi konkvistadore otrtio sa 10-3. 

neverovatno je kako su se parovi podelili, dok u prvom ima ukupno par igrača sa 4x tekme, ovde kao da svi igraju po 4, neki paralelan fantazi univerzum. 

dodatna zanimljivost je i da i jokara i ajdebajo imaju po dve tekme a jayeln vrown i donovan mitchell po tri. daklem, na neki način u smislu broja tekmi i ključnih tačaka. svojevrsna bizaro situacija u odnosu na prvi duel;

 

advantage:  fifti-fifti. čiji sidekicks bolje odvale a menadžeri bolje izaberu na FA, ta ekipa ide u finale.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Provukao sam se na kraju, ponovljen proslosezonski rezultat.

Nakon sto je Kreg odigrao onako, mislio sam da gubim i bio spreman da dodjem da cestitam, ali reko necu zbog cuvenog dzinksa. Jutros vidim Janis napravio td zahvaljujuci kome sam prosao. Cele nedelje je duel bio izjednacen, rezultatska klackalica i bilo bi ok i da je Manu prosao. Inace mi je bio favorit za osvajanje pre trejd dedlajna i povrede Lamela, ali to je fantazi, treba i sreca (koju sam ja imao sa td sinoc).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 3/6/2023 at 10:00 AM, Chaos Is Me said:

Jebiga, i to je za ljude. Imao sam neviđeno mnogo povreda, bukvalno nijedan match up nisam bio zdrav. Debelog Ziona više ni mrtav ne biram. Samo u 3 kategorije sam ukupno bio u bottom 4, u FG% sam npr prvi u celoj ligi bio, a gubio sam tu kategoriju redovno jer sam uvek nailazio na protivnike u punoj formi.

 

Razlika između tebe i mene je što ću ja kao Obilić pod Arkanom da se brzo vratim u A ligu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

konkvistadori vs magia

- kakva je bila magijina nedelja, govori i to što bi konkvistadore otrtio sa 10-3. 

neverovatno je kako su se parovi podelili, dok u prvom ima ukupno par igrača sa 4x tekme, ovde kao da svi igraju po 4, neki paralelan fantazi univerzum. 

dodatna zanimljivost je i da i jokara i ajdebajo imaju po dve tekme a jayeln vrown i donovan mitchell po tri. daklem, na neki način u smislu broja tekmi i ključnih tačaka. svojevrsna bizaro situacija u odnosu na prvi duel;

 

advantage:  fifti-fifti. čiji sidekicks bolje odvale a menadžeri bolje izaberu na FA, ta ekipa ide u finale.

 

Otprilike si sve uzeo u obzir, jedino sto im Markanen ima 4 meca (mada je za veceras Q) i svi su im zdravi, tako da verujem da ipak imaju vece sanse. 

 

I da se osvrnem na duel sa Tripom, njegovi su imali skroz pristojnu nedelju tako da bi protiv bilo koga drugog imao sansi, samo su moji bili poludeli. Odlicna ekipa, dobar deo sezone je bio prvi na tabeli.

Generalno predvidjanje je da Boro osvaja s obzirom da ovo deluje kao ta godina gde se niko od tih staklenjaka koje je izabrao (Kawhi, Murray, Porz) ne povredjuje na duze, sto je svojevrstan poduhvat. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...