Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

7 minutes ago, uini said:

 

sećam se da su barry i altina (konkvistadori za neupućene) u plejofu protiv mene, poslednjeg dana izbacili 3-4-5 igrača i uzeli 3-4-5 novih kako bi eventualno pobedili.

sve zdravi i pravi.

 

zašto kaos ne bi mogao da izbaci povređene igrače (po tebi) ako ih ima 5x komada?

 

pri čemu zion možda bude koristan nekome u finalu a verovatno i neće..ali to nije bitno, čovek se bori da pobedi, ne baca iz hira igrače.

Kako tacno se bori da pobedi sa izbacivanjem?

Metnes na IL trojicu, bacis 2icu i sakupis nekoga sa FA. To je ok.

 

Vidim ja da lebrona nema makar 3/4 nedelje

 

Zion da, ko zna kad ce. Nisam ispratio povrede mozda ste u pravu i neće uticati na ostale takmičare. Ako ne utice onda je sve ok

 

A bottom line je sve legitimno, mozda nije viteški ali je legitimno 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

to uopšte nije važno, bitan je princip, da ima osnovno pravo da proba da pobedi kada već ima 5x povređenih igača

 

ja ne bih ni pitao, samo bih istovario ko mi smeta.

 

Onda to pravo treba da važi za celu sezonu i ne bi trebalo nikom to osporavati.

 

Mišljenja sam da može da baci igrače koji neće igrati dok traje PO,a ima 3 IR mesta gde može da stavi tu trojicu "rizicnih" koji bi mogli da poremete fer plej.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Squabbit said:

Kako tacno se bori da pobedi sa izbacivanjem?

Metnes na IL trojicu, bacis 2icu i sakupis nekoga sa FA. To je ok.

 

izgleda da nisi pročitao moj post do kraja, jer se to već dešavalu u npr plejof borbi i sa zdravim igračima.

1 minute ago, propolis said:

 

Onda to pravo treba da važi za celu sezonu i ne bi trebalo nikom to osporavati.

 

Mišljenja sam da može da baci igrače koji neće igrati dok traje PO,a ima 3 IR mesta gde može da stavi tu trojicu "rizicnih" koji bi mogli da poremete fer plej.

 

ne znam da li razumeš razliku između super igrača koji neće igrati ili će igrati nedelju dana & okej i super igrača pred kojima je cela sezona?

 

kad se zion vraća i koliko će tekmi odigrati za vreme fantazi plejofa?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

izgleda da nisi pročitao moj post do kraja, jer se to već dešavalu u npr plejof borbi i sa zdravim igračima.

 

ne znam da li razumeš razliku između super igrača koji neće igrati ili će igrati nedelju dana & okej i super igrača pred kojima je cela sezona?

Razumem ja tu razliku.

Super igrač koji ce možda igrati nedelju ili dve u PO prave razliku i to nije fer.

 

3 minutes ago, uini said:

kad se zion vraća i koliko će tekmi odigrati za vreme fantazi plejofa?

 

To ne znaju ni u Pelikansima.

 

Ako me pitaš za šanse onda cenim da je veća šansa da će Zion da se vrati u našem PO nego da će chaos opstati u ligi njegovim bacanjem i uzimanjem recimo Garry Harrisa sa FA🙂

 

Delim mišljenje većine ljudi ovde da postoji mogućnost da se to odradi,a da se ne ugrozi fer plej prema ostalima iz lige.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uini said:

mislim, ne znam šta da kažem dalje.

meni je ovo stvarno no-brainer, da ne pominjem trejdove koje se dozvoljavaju pod parolom "spasimo xy franšizu od ispadanja"

 

ja bih liferovao igrače koje mi je volja, pimpek što bih vas pitao na temu.

 

Tvoje pravo da znaš sve 💪💪💪

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, uini said:

dajte kaosu neki stav na temu, makar @LayupFromTheMidget i @nlavrnja kao komesari

Sto se mene tice dok imas razloga da igras (top4/top12/ispadanje ili top 8) svi sem ovih mega giga jebaca su fer game za drop. Ako nemas razloga da bacas a bacis bice kao sa VUkom one godine, vracanje i lock rostera.
Doduse i ovi mega giga jebaci su fer gejm u 1/2 i finalu, gde nemas 2 ekipe koje jure nesto

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odlicno se seca @uinite situacije u kojoj smo bili pre 7-8 sezona. Jesmo izbacili nekoliko skroz zdravih igraca poslednjeg dana kako bismo uzeli nove i sebi povecali sanse za plasman u sledecu rundu. A opet smo pazili da to ne budu najbolji igrači kako bismo imali sa cime da se borimo ako prodjemo dalje. Dakle, rec je o jednoj vrsti kontrolisanog rizika koji se uglavnom radi u situaciji kad ne moze mnogo toga da se izgubi, a moze da se ostvari neki bolji plasman, prolazak runde, opstanak ili ulazak u PO. IMO, uvek legitimno. 

Malo drugacija situacija nego kod Chaosa koji bi se u ovoj nasoj mogao naci u nedelju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, propolis said:

 

Kad su videli da su počeli ozbiljnje da pobeđuju rešili na startu drugog poluvremenu da olade Lamela do kraja sezone...

To je to što se tiče Lamela za ovu sezonu.

 

Pff šteta. Mislim da sam imao dobru šansu da osvojim ove godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

Svakako neću baciti Ziona, Lebrona i SGA. Oni ostaju na 3 injury slota. Pa za šta me smatrate pobogu, daj bar trofej za fair play da pokupim.

 

 Jedva cekamo sledecu sezonu da se druzimo sa tobom & Uchom i Lukakuom ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Svakako najpozeljniji protivnik u PO sam ja

 

:classic_laugh:

 

Ja Morant will be away from the team for at least two games, the Grizzlies announced on Saturday.

The team's announcement indicates that Morant won't be available to play on Sunday against the Clippers and Tuesday against the Lakers. Morant was seen with a firearm in a nightclub on Instagram live early Saturday morning, which led to an immediate investigation from the league. The announcement said "at least two games", so there's a chance that he ends up missing more time. For at least their next two outings, Tyus Jones should start at point guard for Memphis, where he has excelled this season.

Link to comment
Share on other sites

Gubim od Stefija 6-5-2, a mislim da bih mogao večeras okrenuti. Uini očekivano gubi od Dovle sa 8-3-2, tu je samo upitno kojom razlikom, u igri su 2-3 kategorije. Lavrnja vodi protiv Mađije 7-6, ali biće tu još vatre. Naravno, Uchiha iznenađuje dobrim rezultatom 8-4-1 protiv ''nepobedivog'' Skvebija. Može i da poveća rezultat, jer je u stl samo 3 razlike!

 

Ovako stoje stvari na live tabeli.

 

14. Dracarys-----------------106-119-22 

15. Uini-----------------------103-122-22 3.0

16. Uchiha&Luka-------------105-126-16 4.0

-------------------------------------------------------------------------------------

17. Lavrnja--------------------103-124-20 4.0

18. Stefi-----------------------103-124-20 4.0

19. Chaos---------------------100-129-18 8.0

20. Vlada---------------------88-143-16 21.0

 

Ima trougao za sada, ne verujem da će ovako ostati, ali ako ostane, Uchiha opstaje zbog boljeg međusobnog skora sa Larvrnjom i Stefijem!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

mislim da mene eventualno vade 2x tripl dabla kureta, hortona ili kpjra

 

iskreno, to izvesno ispadanje u b me uopste ne deprimira ali nacin na koji je sezona tekla i kako se zavrsava, sa aytonom, collinsom i stewartom, koji prodaju ako vec nisu out [a jesu vecinski] je bas bummer.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, uini said:

mislim da mene eventualno vade 2x tripl dabla kureta, hortona ili kpjra

 

iskreno, to izvesno ispadanje u b me uopste ne deprimira ali nacin na koji je sezona tekla i kako se zavrsava, sa aytonom, collinsom i stewartom, koji prodaju ako vec nisu out [a jesu vecinski] je bas bummer.

Ne treba ti toliko, potrebno ti je samo da odbraniš procente i da zadržiš dreb, a tu je ok razlika sa 6.

 

Takođe, Uchiha i ako bude osvojio još jednu kategoriju da se poravna sa tobom, imaš bolji međusobni skor od njega. Od Lavrnje isto imaš bolji međusobni skor. Stefi večeras neće da stigne do tebe, može samo da izgubi i ono što ima večeras. Opstaješ 1/1.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...