Jump to content

Srbija - Live


Recommended Posts

Osvrnucu se na odbranu jer je o tome bilo dosta govore juce (naravno pozitivno). Pogadjaju svasta ali je nas defanzivni intenzitet dosta losiji nego do sada u ovom turniru. Micic da batali to hodanja ispod bloka suterima nevezano za to da li su 9m od kosa ili 6 i po. 
Skok u odbrani opet kriminalan, narocito kad Jokica nema na turniru. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treca trojka u posleednjoj sekundi koju orimamo, odnosno 9 poena, jos jedan pokazatelj da protivnik zivi od suta, a zna se kako se zavrsavaju takve utakmice.

Izrael je poveo, i onda smo ko od sale napravili 13-0 seriju, igra macke i misa, pitanje je samo u kom trenutku ce nam dosaditi pa cemo ih pojesti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izraelci su ko one Duracell zeke, a uz to im ni najmanje nisu spale gace od nase predstave protiv Finske, nego su se pojavili reseni da skupo prodaju kozu. Strasan tempo imaju, lopta im se krece neverovatno brzo. Bolji smo, bez razmisljanja - ali deluje mi da nam ta vrsta jurnjave bas ne odgovara.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, freethrow said:

Ne branimo trojke iz ćoška, samo kažem...

 

To sam baš hteo da pitam, kao da skupljamo u reketu po ceni da sutnu trojku.

2 minutes ago, holden c. said:

Nisam ispratio, jel Kari jednostavno ne pusta Davidovca ili je nesto drugo u pitanju? Rotacija od 8 igraca mi nekako blago kvari utisak, inace je sam tok meca ipak bio ocekivan, back to back tekme obicno budu traljavije.

 

9 igrača je u rotaciji

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sector said:

Skok je problem jer nema Milutinova a poziciju 4 nam pokrivaju niska krila. Od kuridzinog skoka svakako nema leba.


To. Ali realno se i ne cimamo danas ni malo. Tri puta nismo zagradili na skoku (dva puta Joka), jebiga, izgleda da i ovako nema vecih poteskoca.

Pola gasa a dajemo 50 poena, tesko mi je sastaviti u glavi da li je to dobro ili lose ali kontam da je dobro 😉
 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...