Jump to content

Srbija - Live


Recommended Posts

Desilo nam se ko Grcima 2014. Izbacili smo ih kao prve u grupi, posle očajnih naših igara, a oni pokidali... Matori loše tempirao formu, ali realno i izgubio trenerski duel od Poceka... Odbrana sramotna, jeste usralo Spisua, ali to su sve otvoreni šutevi.

 

Mislim da bi sve dobili u 1/16 sem talijane... Čak i Grke... Ne leže nam nikako... Bukvalno su nas na istu foru dobili kao u Pioniru...

Link to comment
Share on other sites

ja sam i dalje u soku :smiley13:

 

ko je cuvao spisua? covek svaki put sam kao duh, uvali tam 5 trojku u drugom, skoro sam nas slomio i odveo italiju na +9.

svi mi koji smo gledali milion puta kosarku smo videli gde sve vodi. kari je kasnio sa to, morao je da zove i na -3 i na -6, a on zvao na -9 dok spisu sam kao duh resava tekmu.

 

jokic usao prekasno, i odbrana nam se raspala posle tih 4-5 vezanih trojki. 

90+ poena. nedopustivo.

Link to comment
Share on other sites

Tragicna utakmica Pesica. Oni ubacuju frizidere i ti vodis i onda cemu ona petorka u cetvrtoj cetvrtini. I onda pusti seriju 14-2 ili sta je ono bilo pre tajmauta i vracanja Jokica. Da je samo ubacio startnu petorku, svi napolje zbog 5 licnih i rutinski bi bilo na kraju i pored sranja, ocajne odbrane i hero ball  u napadu. Ali guraj ti Milutinova protiv pet midzeta, pa jebem ti sve ne verujem sta je covek uradio

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

Tragicna utakmica Pesica. Oni ubacuju frizidere i ti vodis i onda cemu ona petorka u cetvrtoj cetvrtini. I onda pusti seriju 14-2 ili sta je ono bilo pre tajmauta i vracanja Jokica. Da je samo ubacio startnu petorku, svi napolje zbog 5 licnih i rutinski bi bilo na kraju i pored sranja, ocajne odbrane i hero ball  u napadu. Ali guraj ti Milutinova protiv pet midzeta, pa jebem ti sve ne verujem sta je covek uradio

 

Dzabe se trudis da prebacis odgovornost na Pesica, kad se zna ko je najveci krivac:default_2guns:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...