Jump to content

Grupa B (SLO, FRA, LIT, NEM, BIH, MADj)


Pobednik grupe  

41 members have voted

  1. 1. Pobednik grupe?

    • Slovenija
    • Francuska
    • Litvanija
      0
    • Nemacka
    • Bosna i Hercegovina
    • Madjarska
      0


Recommended Posts

4 hours ago, Beonegro said:

Uzgred, sjekač djeluje kao stvarno dobar momak, radovao se sinoć svakom dobrom potezu lika koji mu je konkurencija za minute kao da ga je on napravio.

 

Da, ja sam isto opterećen time da gledam reakcije saigrača kod nekih bitnih momenata. Uglavnom, baš se vidi da Šruder igra svim srcem za repku.

 

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Ne treba preceniti Nemce na osnovu ove bezidejne partije Francuske. Sinoć su za Nemce iskočili najprosečniji proseci od igrača - Thieman i Giffey. Dobri su, čvrsti i disciplinovani ali utakmice protiv SLO i LTU će dati bolju sliku. Svakako reprezentacija u usponu i kad se u narednim godinama priključe Mo Wagner, Kleber i ostali biće dosta nezgodni, posebno ako Franz Wagner dodatno uznapreduje a hoće. 

 

Lo je legit evroligaški igrač i zna da igra 1 na 5 ali i u sistemu, sazreo je, poboljšao šut i rešenja generalno tako da nije iznenađenje kad odigra dobro. Ima ubitačan crossover prilikom koga još blago odskoči u nazad, baš lako pravi separaciju za šut.

 

Pa sad, ne znam šta bi bilo precenjivanje, ali svakako da je dobar utisak posle poslednje 2 tekme koje sam ih gledao. Nije stvar samo pobediti 2 jake ekipe kao što su Slovenija i Francuska, nego ih potpuno demolirati. Verujem da mogu do 1/4 finala, sad posle zavisi i od protivnika, al to je svakako dobar rezultat.

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako Litvanci pobede Nemacku (i poraz Nemacke od Slovenije) treci su u grupi, sto bi nama najvise odgovaralo. Izbeci Francusku u 1/4 je sigurno put ka medalji.

 

Mogli bi i do drugog mesta, ali nerealno je da dobiju Nemacku sa 17 i vise.

 

Pobeda Litvanije sa 1 poenom:

 

Nemacka    kos razlika +12

Litvanija      kos razlika -3

Francuska   kos razlika -9

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Lmx said:

Ako Litvanci pobede Nemacku (i poraz Nemacke od Slovenije) treci su u grupi, sto bi nama najvise odgovaralo. Izbeci Francusku u 1/4 je sigurno put ka medalji.

 

 

 

 

 

Litvanija nit igra sjajno nit ima neki kvalitet, ali ova i ovakva Francuska ne bi smela da nas dobije vise od jednom u deset utakmica.

 

Sam Jokic na njihovim centrima je bar 20 razlike, zatvori Furnijea koji i onako moze da ustane na levu nogu, ne pravi gluposti i to je kraj price.

 

Ja zaista mislim da ako se sastanemo odvaljujemo ih 20+ razlike da se ne oznojimo.

 

Litvance MRZIM u cetvrtfinalu, ne znam kad smo ih poslednji put prosli, a i manje nam odgovaraju koncepcijski.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobiše Nemci i Litvance, sad su obezbedili jedno od prva dva mesta u ovoj ozbiljnoj grupi.

 

1 hour ago, McLeod said:

 

Litvanija nit igra sjajno nit ima neki kvalitet, ali ova i ovakva Francuska ne bi smela da nas dobije vise od jednom u deset utakmica.

 

Sam Jokic na njihovim centrima je bar 20 razlike, zatvori Furnijea koji i onako moze da ustane na levu nogu, ne pravi gluposti i to je kraj price.

 

Ja zaista mislim da ako se sastanemo odvaljujemo ih 20+ razlike da se ne oznojimo.

 

 

Mi ne možemo Čehe da odvalimo 20+ razlike, a da se ne iscimamo bar malo, a ne Francuze. Rekao sam već da mi se baš ne sviđa igra Francuske, ali ovo je strašno potcenjivanje, karakteristično za tebe.

 

 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Sjajna utakmica Njemačka - Litvanija, na kraju Litvanci nisu imali sreće. Isto se može reći i za njihovu grupu mada će proći kao četvrti vjerovatno što mi se nimalo ne sviđa. Postoji ogroman rascjep između njihovih rezultata i njihovog potencijala, ne bi mi nimalo začudilo da posle ovih 0:3 odu do kraja.

 

I ja sam priželjkivao Francusku u 1/4, sav njihov ofanzivni potencijal je u jednom čovjeku a mi imamo dva vrhunska igrača da to zaustavimo. 
 

Biće čupavo sa Litvancima, pride nam je to prvi ozbiljan protivnik na prvenstvu, pribojavam se ishoda.

Link to comment
Share on other sites

Nikakvo potcenjivanje, u skladu sa onim sto igraju. A i da igraju vrhunski i da izadju iz najteze grupe sa 5-0 opet bi ih najvise voleo.

 

Ne postoji reprezentacija koja nam vise odgovara.

 

Spoljna linija kamenjarska (minus Furnije), fizikalci, najjaci na centru, s tim sto je Gober Jokiceva igracka bukvalno, ja ne znam da li on jednu utakmicu protiv njega izadje ispod -20, to je neverovatno koliko ga unistava.

 

Oni sa nekim sutem za 3 40% i da Jokic odigra najgoru utakmicu na prvenstvu mozda imaju egal sa nama, i to tesko.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, realno *w said:

Mi ne možemo Čehe da odvalimo 20+ razlike, a da se ne iscimamo bar malo, a ne Francuze. Rekao sam već da mi se baš ne sviđa igra Francuske, ali ovo je strašno potcenjivanje, karakteristično za tebe.

 

 

 

 

Pa odvalili bismo ih da Jokić igra 30+ minuta, a iza njega Milutinov, dok Kalinić i Lučić igraju standard 35 minuta. Micić takođe bi imao veću minutažu.

Link to comment
Share on other sites

Litvanci puno bolji od ovih 0-3.

 

Iako nemaju posebno dobre pojedince već godinama u nazad, redovno ginu za reprezentaciju i izgledaju bolji nego što jesu. Danas su se držali samo zahvaljujući ofanzivnim skokovima, bukvalno ko god da je ušao hvatao je lopte u napadu.

 

Biće jebeno ako dođe do tog susreta sa njima, već grizem nokte.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 Ovim porazom Litvanaca 90% idemo na francuze u 1/4.

 

Bice opasna krljacina Litvanija - Bosna u poslednjem kolu za 4o mesto. Litvanci kvalitetniji ali su se dosta istrosili u ove tri utakmice, a verovatno i malo psihicki pali posle ovih poraza u samoj zavrsnici

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, McLeod said:

Nikakvo potcenjivanje, u skladu sa onim sto igraju. A i da igraju vrhunski i da izadju iz najteze grupe sa 5-0 opet bi ih najvise voleo.

 

Ne postoji reprezentacija koja nam vise odgovara.

 

Spoljna linija kamenjarska (minus Furnije), fizikalci, najjaci na centru, s tim sto je Gober Jokiceva igracka bukvalno, ja ne znam da li on jednu utakmicu protiv njega izadje ispod -20, to je neverovatno koliko ga unistava.

 

Oni sa nekim sutem za 3 40% i da Jokic odigra najgoru utakmicu na prvenstvu mozda imaju egal sa nama, i to tesko.

 

 

A ovo kažeš na osnovu njihovih NBA duela, gde je Jokić za napadanje Gobera ima prostor kakav može da sanja na fibinim takmičenjima.

Zamisli koliko bi Balvinu dao u NBA?

 

Ne kažem da Jokić neće nadigrati Gobera, ali neko baš nagrđivanje bi moglo da se desi ili kroz dobar Jokićev šut spolja, ili kroz razigravanja, tj da ostali ispogađaju njegove povratne lopte.

 

Uglavnom, poduža je lista ekipa koje će biti u Berlinu, a koje su lakši protivnici.

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...