Jump to content

Grupa B (SLO, FRA, LIT, NEM, BIH, MADj)


Pobednik grupe  

41 members have voted

  1. 1. Pobednik grupe?

    • Slovenija
    • Francuska
    • Litvanija
      0
    • Nemacka
    • Bosna i Hercegovina
    • Madjarska
      0


Recommended Posts

4 minutes ago, Beonegro said:

Nije ništa, dobili su Litvaniju bez ikakve neizvjesnosti, a Luka je odigrao jednu zrelu utakmicu pod teškim batinama i uprkos tome što ga šut nije išao,

Kako bez neizvjesnosti kad je Litvanija vodila na 3 minuta do kraja? Tu je Tobi dao ono polaganje nakon sjajne asistencije Luke i onda trojka Dragica, posle nesportska Sabonisa i cao dovidjenja.

 

Luka ima 16.7/7/8.3 prosjek.

18% sut za 3 poena, uzasno. Mnogo se vise ocekivalo od njega

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

Luka ima 16.7/7/8.3 prosjek.

18% sut za 3 poena, uzasno. Mnogo se vise ocekivalo od njega

 

kao da je prvi put da ima očajan procenat šuta iz igre ili sa slobodnjaka.

kada dođe važna tekma, on će odigrati na svom nivou, išao mu šut ili jok.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

kao da je prvi put da ima očajan procenat šuta iz igre ili sa slobodnjaka.

kada dođe važna tekma, on će odigrati na svom nivou, išao mu šut ili jok.

Pa njegov nivo sigurno nije sut za 3 0/8 ko juce ili sut od 18% za 3. 

16.7/7/8.3 je njegov nivo? Nisam znao da pricamo o nekom dobrom EL igracu a ne o NBA superstaru

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Beonegro said:

Nije ništa, dobili su Litvaniju bez ikakve neizvjesnosti, a Luka je odigrao jednu zrelu utakmicu pod teškim batinama i uprkos tome što ga šut nije išao,

To definitivno, pa protiv Njemačke u kvalifikacijama za SP Dragić mu na tajmu izbija tablu iz ruku i dere se na njega nešto tipa "idi reci onim kretenima da sude kako treba, nemoj tu da mi crtaš"

 

Meni makar taj mec nije uopste izgledao one-sided kao tebi. Na samom kraju je Litva izgubila tu tekmu, moglo je vrlo lako drugacije da bude.

 

Regarding Dragic, ovo nije prvi put da ima takav neki ispad u proslih par godina. Ne znam da li je oduvek takav (mislim da nije, ali nije kao da ga licno poznajem) ili je poprilicno buran razvod unistio kocnice koje je ranije posedovao.

 

U svakom slucaju, ne bas najsrecniji znak za Sloveniju da im trener bas toliko nema autoritet.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Ne bih se ja kladila na ovo.

 

šta znam, u dosadašnjoj karijeri je imao neuporedivo više sjajnih partija kada je bilo važno a zanemarljiv broj partija u kojima nije uspeo da napravi značajan uticaj na igru ili još gore, negativan. to ne znači da će njegova ekipa pobediti ali istorija kaže da on isporučuje.

18 minutes ago, Miki28 said:

Pa njegov nivo sigurno nije sut za 3 0/8 ko juce ili sut od 18% za 3. 

16.7/7/8.3 je njegov nivo? Nisam znao da pricamo o nekom dobrom EL igracu a ne o NBA superstaru

 

kako si uspeo da razumeš da tvrdim kako je ovo njegov nivo? btw, ovo nije bila rezultatski previše važna tekma za sloveniju, možda odatle nerazumevanje

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Chaos Is Me said:

Alo drugovi, pravite neku poentu na osnovu 2 utakmice? Sjajno. Naravno da nije bio baš dobar do sad, al uzorak je stvarno mizeran, dok je uzorak njegove totalne dominacije ipak kudikamo veći.

 

Ne pravimo poentu, samo kažem(o) da ništa od toga ne mora da znači da će on biti bolji na ovom prvenstvu kako isto odmiče. 

 

Ako ćemo se igrati verovatnoće tu si u pravu, ali ovo nije sezona od 82 utakmice nego turnirski sistem takmičenja.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Vidjecemo u nastavku prvenstva, za sada je razocarenje sa ovim njegovim nastupima. Gore tesko da moze tako da put je samo ka gore

 

protiv litve je odigrao vrlo dobru tekmu iako mu šut nije išao; bušio je litvance u reketu, asistirao dvocifreno i sve što već ide uz njega. protiv mađara nisam gledao ali je za 15-20mins koliko je igrao napravio pogrom. daklem, imao je jednu lošu tekmu od tri odigrane, iako ga šut ne služi za sada.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alpaka Bereta Sida said:


Al kad Adin kaze:”Pitaj ga znal Vrabca” hahahahaah

Fun fact iz prve ruke, offtopic ali moram reći jer su to moji koreni


Iz istog su sela Bešlić i Vrabac, Knežina. Divno mesto, gde naprimer jedna muslimanska porodica vodi računa o održavanju crkve, sličan slučaj je i za džamiju koja se nalazi odmah pored. Lepo za videti.

Adin umočio ruku u Knežak izvor i tako to..
 

 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...