Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Recommended Posts

1 hour ago, Beonegro said:

Iskucati ovoliki post a ne zajebati se da ponudiš nijedan argument je baš ostvarenje, skidam ti kapu.

Ako po strani ostavimo kristalne kugle, babe vačare i ostalo, Nemanja Nedović je u prošloj sezoni u EL odigrao 26 utakmica od 28 koliko je njegova ekipa odigrala, i to je u prosjeku igrao više minuta nego Ognjen Nesalomivi Dobrić (23.6 vs. 22.6).

E sad to što ti znaš da će Nedoviću zbog hematoma na butini da pukne list, to je već stvar protiv koje su argumenti uzaludni.

Pa eto, znao sam, kao što vidiš. 

Završio sezonu sredinom juna. Potpisao za Zvezdu u julu, otišao na odmor, venčao, zajebavao, nije trenirao. Došao na pripreme, povredio se na prvoj utakmici. Znači, nije trenirao ni posle toga. Propustio sve ostale utakmice. Oporavio se i onda tako nespreman otišao na EP i opet povredio. Ne moram biti baba vračara da znam šta će se desiti ako skočim bez padobrana. 

 

Svako dobro. 

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Proces pridruživanja Milutinova ekipi, sa sve prebukiranim letovima, ostavlja prostora i za verziju u kojoj Kari i nije mogao tačno znati kada će Milutinov biti zdrav i nevirozan, tako da je neki Rile morao da se povede.

 

Naravno da se u slučaju Nedovićeve povrede samo nameće ono ,,aj told ju sou...'' jer Nemanja ispred sebe ima samo nedostižnog Delpa...al' ipak da idemo na veću.

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Može da se izvuče i nešto dobro iz ove loše situacije oko Nedovića, sad ostali bekovi znaju da imaju sigurnu minutažu, mogu da se opuste i nemaju grč od greške. Meni se čini da neki igrači u timu, Vasa naročito, baš i najbolje igraju kad imaju veliku minutažu. Istu stvar mislim i za Gudurića. Marinković je glue guy u petorci i on ni ne kreira, samo završava šta mu je servirano. Jaramaz je po karakteristikama najsličniji igrač Nedoviću i mislim da će upravo on dobiti jaču minutažu. Ne treba eksperimentisati sa Jokićem na četvorci i tako umanjiti njegovu dominantnost, biće minuta i za Milutinova. 

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Markoss said:

Drugo je ovo s Vanjom i Milutinovim koji imaju stomacni virus koji se sad kod nas kaze za koronu, to je drugo i s tim jednostavno ceo sportski svet mora da se sazivi, ali ovo s Nedovicem je bio rizik, pogotovo jer smo i bez njega peglali sasvim dobar basket. 

Ne znam koliko je drugačije u odnosu na Nedovića. Šta god da je Milutinovu činjenica je da on nije trenirao 7-8 dana ili koliko već i da će početi prvenstvo tek od pete utakmice a i to možda.

 

Koliko god da je Nedović staklen, ovako je mogao i da strada u prvom kao i u poslednjem meču. Isto važi i za nekog nominalno manje sklonog povredama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, PavNO1 said:

Mislim da je tako.

 

Ako Francuska pobijedi Sloveniju, onda u 1/4 na Slovence, pod uslovom da prođemo Italiju/Hrvatsku/Ukrajinu u 1/8.

 

Ako neko upućeni zna neka napiše. 

 

Porazeni iz Francuska-Slovenija ide na nas u 1/4 finalu, u slučaju da mu prođemo. Takođe, moraće i oni da prođu Turke, koji će u Berlinu verovatno igrati pred domaćom publikom.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

 

Porazeni iz Francuska-Slovenija ide na nas u 1/4 finalu, u slučaju da mu prođemo. Takođe, moraće i oni da prođu Turke, koji će u Berlinu verovatno igrati pred domaćom publikom.

Turci su i sa Larkinom klasa ispod, bez njega su kanta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, medobrundo said:

 

Porazeni iz Francuska-Slovenija ide na nas u 1/4 finalu, u slučaju da mu prođemo. Takođe, moraće i oni da prođu Turke, koji će u Berlinu verovatno igrati pred domaćom publikom.

 

Hendikep 23.5 pa mozda Turci "pobede".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...