Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Recommended Posts

Prebacili igru u visi stepen prenosa, da smo hteli, moglo je ovo i na 50.

 

Raduje me povratak Nedovica, a i Davidovac je pokazao znake zivota. Odlicnu odbranu igra.

 

U preostale dve u grupi uvesti Milutinova u ritam.

 

Edited by Klipan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Imamo jos Milutinova fore,ovo danas je bilo orgazmicno, ali nemojmo leteti previse. Uvek moze naici los dan u eliminacionoj fazi, a tamo ipak ima nekih reprezentacija koje nam mogu uzeti meru. Utakmicu po utakmicu, ovo za sada ide po planu, nabijamo samopouzdanje svim igracima.. Bas se oseti da je timski duh na nivou. Kari znae

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da su mi ove utakmice nezanimljive. Jednostavno,rivali su nam nedostojni i dobijamo maltene sa pola gasa.
Uvek vise volim jednog neugodnog protivnika u grupi,da nas malo testira.

Ovako mi malu neprijatnost cini pomisao na eliminacionu fazu. Posebno tu prvu utakmicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ide sve po planu. Dizemo formu polako. 

 

Nedovic se uveo u ritam, Kari odustao od Davidovca na 3, a meni se najvise svidelo veceras kako je Vasa igrao pnr. Puno brze se oslobadjao lopte i bio pravi plejmejker. Doduse branili su ga iskakanjem, pa je to bilo malo drugacije od uobicajene odbrane.

 

Slazem se da ne treba puno da gledamo u druge grupe, ali meni se bas ne svidja Italija u osmini. Mislim da nam ne odgovaraju kao ekipa i to je bas los zreb za prvo mesto u grupi. Vise bih voleo Hrvate, iako ti mecevi sa njima donose i propratni program.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...