Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Recommended Posts

Teodosic nije igrac reprezentacije u ovom trenutku. Mislim da ljude koje zanima taj gossip ne zanima reprezentacija ni kosarka, a ovo svakako nije pravi topik za to.

 

A ako bas bacamo svoje misljenje na ovu temu - koga boli spolovilo sta misli Teo o ovome i ispadima svog brata sabana. Niti ikoga i treba da zanima IMO.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, bosMan_jr said:

Pa nisam bas siguran, mislim da bi bila ozbiljna utakmica protiv Rimskog carstva, ima tu jakih imena: Janis, Dorsi, Slukas, Fontekio, Meli, Hernangomez, Gober, Furnie, Osman, Sengun, i to ako bi prepustili Jugi vecinu ovih koje si naveo…

Konačno bi se uspostavila pravda u svemiru, Vizantija bi seksovala Zapadno Rimsko Carstvo 102:71

  • Like 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

O Teu najbolje da nastavimo nakon EP. Kari je odlučio da mu je Jaramaz potrebniji, nema potrebe da se poteže opet ta priča dok traje EP.

 

Volio bih da nam večeras finci dobro oznoje guzicije tj da kazne naše opuštanje ukoliko do njega dođe ali mislim da ni oni nemaju taj kvalitet. Eventualno ako ih baš krene šut i Lauri ubaci 40 poena. Ne znam da li je ovo odrađivanje na bazi qrca dobro ili loše za eliminacionu fazu. 

 

U svakom slučaju mislim da nas sad čekaju 3 ozbiljnije ekipe od Češke i Holandije.

 

 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, uini said:

 

nije kriv ali sad je solidan trenutak da se ogradi a džiber-buraz će shvatiti da je fo'reelz

ali kao što kažeš, nije ni novak od čaleta, nije ni jokić od buzdovan-braće, tako da je to verovatno sci-fi očekivanje.

A naravno da nisu, svi ti ekstremno uspesni ljudi imaju podsvesno neko blago otudjenje od porodice u smislu da ih svi gledaju sa divljenjem ali i blagom zavisti negde u dubini, i neretko su slepi na gluposti najblizih i daju im mnogo vise nego sto je zasluzeno.

Boli ih patka sta mi mislimo za tastaturom da li oni treba da se ograde.

Novak verovatno ne bi bio Novak da nije Srdjan takav kakav jeste, Jokic opet sigurno ima osecaj sigurnosti medju bracom, ne samo fizicke, kad imas 250m ugovor mora neko oko tebe da radi mnogo prljavog i sitnog posla jbga.


Sve je to razumljivo

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Beonegro said:

Konačno bi se uspostavila pravda u svemiru, Vizantija bi seksovala Zapadno Rimsko Carstvo 102:71

 

Jagodić-Kuridža može da bira hoće li igrati za Istočno ili Zapadno pošto je rodjen pre Teodosijeve podele...

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sector said:

 

Definitivno, iako je Izrael dobio Holandiju a Poljaci Češku. 

 

Je l' si gledao? Posto ja jesam. Da igraju danas bilo bi obrnuto. To su vrlo slicne ekipe, gde je Holandija verovatno najgora, ali je Izrael jako blizu njima. Finska je jedina da kazemo ozbiljna ekipa u ovoj grupi.

 

Iako je sto ti kazes izgubila od Izraela, ali onda treba da objasnis kako su otrtili Poljsku, a Poljaci danas isto tako otrtili Izrael.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, propolis said:

Verujem da se Kari fino nasmejao ako je ovo čuo,a i sigurniji u svoju odluku o sečenju Tea. 

Meni deluje da ga je odstranio više zbog timske hemije nego zbog neuklapanja u njegovu viziju košarke.

Danas cujem od manje-vise proverenog izvora da je navodno Aleksi udario samar na treningu. Svakako ne treba Teu nista od ovoga, baca se ljaga na sve sto je uradio.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Carl Johnson said:

Danas cujem od manje-vise proverenog izvora da je navodno Aleksi udario samar na treningu. Svakako ne treba Teu nista od ovoga, baca se ljaga na sve sto je uradio.

Pa šta ako mu je  udario šamar? Treba da ima neki red, kad je neko legenda ima pravo da udara šamara. Nema pravo npr Bogdanovicu al ostalima moze

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Redstar0356 said:

Koliko bi se mi kao Jugoslavija prosetali prvenstvom i ostavljali svakog na 30-razlike

 

Doncic,Micic

Dragic, Guduric

Kalina, Hezonja

Mirotic, Nurkic

Jokic, Milutinov

 

Uuuu al bi bilo, kuda staje voz za jugu damnit

 

 Da li je slučajnost to što je nekadašnja vedeta Zvezde Gudurić, dobio prednost nad nekadašnjom vedetom Partizana, Bogdanovićem? Siguran sam da klubaški razlozi nisu kumovali tom propustu. 🤣

Link to comment
Share on other sites

Just now, Redstar0356 said:

Zaboravio sam na njega, svakako je ispred Gudurica. 

 Rekao bih i da je Bojan Bogdanović bolji igrač od Hezonje. U uži izbor bi ušao i Musa koji igra košarku karijere, kao i Vučević koji se odavno potvrdio u NBA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, drgnk said:

 Rekao bih i da je Bojan Bogdanović bolji igrač od Hezonje. U uži izbor bi ušao i Musa koji igra košarku karijere, kao i Vučević koji se odavno potvrdio u NBA.

Znas da bukvalno nisam mogao da se setim njih, za minut sam napisao prve koji su mi pali napamet.  Imamo neverovatno mnogo talenata na ovom podruciju

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kenozoik said:

Nek podeli i jedan tebi. Legenda je, može mu se.. 

Nek podeli, kad je mogao Dzordan da se tuče sa Stiv Kerom moze valjda i legenda kod nas da  udeli par šamara.

 

Ovaj forum kao da je Nvo organizacija koja zeli da ponovi Vudstok 69 i u mislima svi treba da pevamo pesmice i grlimo se..

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Redstar0356 said:

Nek podeli, kad je mogao Dzordan da se tuče sa Stiv Kerom moze valjda i legenda kod nas da  udeli par šamara.

 

Ovaj forum kao da je Nvo organizacija koja zeli da ponovi Vudstok 69 i u mislima svi treba da pevamo pesmice i grlimo se..

I da vrati Juga da osvojimo EP i spavamo na klupama u parku

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...