Jump to content

UEFA Champions League 2022/23


Don Juan

Recommended Posts

Mislim da ce i u grupi A da bude na krv i noz. Svako svakog moze da pobedi, ukljucujuci i Rendzers koji jeste slabiji od ove tri ekipe, ali moze da iznenadi.

 

Zanimljivo, malopre dok sam gledao sesire, zamisljao sam kakvu grupu bih zeleo da smo se plasirali i bas ovu B sam zeleo.

 

Dinamo dobio okej grupu, moze da igra sa ovim timovima.

Edited by Venger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dinamo je dobio baš lepu grupu onako za igranje. Dva velikana, jedan istorijski, jedan više sadašnjeg doba i Salcburg sa kojim zbog imena se može činiti da može da se igra, ali mislim da je Salcburg baš jača ekipa. No ovo je LŠ i ako ništa drugo Dinamo je dobio grupu za uživanje. Bolje je ovakva grupa nego da padneš tamo gde je Bajern ili PSŽ i da ne možeš da pipneš loptu ako protivnik bude raspoložen da igra to veče.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, alpaka Bereta Sida said:


Bayern i Liverpool ni u ludilu nisu favoriti za LP ispred Reala. Nit imaju bolje ekipe, nit imaju mentalitet Reala. City jeste neupitno ispred, a kod PSGa dosta ovisi kakvi ce biti Ney, Messi i Mbappe. Real ce ove godine biti jos jaci nego prosle, u prva dva kola Primere su izgledali brutalno. 

Slazem se..ALI..jedna povreda Benzeme ih deli od toga da ne prodju dalje od cetvrt-finala..i bez povrede (koju ne prizivam,vec samo navodim kao faktor) covek ima SP u novembru..a ima i godine..hocu reci: i ako ostane zdrav,veliko je pitanje moze li ponoviti ono ludilo od sezone (posebno prolecnu kampanju)?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Drug Crni said:

Slazem se..ALI..jedna povreda Benzeme ih deli od toga da ne prodju dalje od cetvrt-finala..i bez povrede (koju ne prizivam,vec samo navodim kao faktor) covek ima SP u novembru..a ima i godine..hocu reci: i ako ostane zdrav,veliko je pitanje moze li ponoviti ono ludilo od sezone (posebno prolecnu kampanju)?


Taj argument o povredi najboljeg igraca mozemo upotrijebiti za sve ekipe sem mozda za City no mislim da Real ove sezone uopce nece igrati kao onaj iz prosle i da ce razbijanjem CMK sredine igra biti dosta brza, okomitija i sa vise presinga te samim tim ce ovisnost o Benzeminoj magiji u napadu biti manja. Vinicius izgleda mnogo bolje na startu sezone, Rodry tek treba da se prikljuci ekipi, a u slucaju odlaska Asensija ne bih se iznenadio da Real dovede neko neocekivano ime na kraju roka. Ako pak ne dodje niko sad, siguran sam da ce se izvaliti ozbiljne pare za nekog ofanzivca koji zablista na SP. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

Fina grupa za Čelzi, to znači, siguran prolaz grupe. Milan nije nešto mnogo jaka ekipa, tako da se mogu plavci i za prvo mesto boriti, ali nije nužno. Čelziju se ovom grupom otvara da se više snage uloži u Premijer ligu gde će biti opaka borba za TOP4.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, dzoneee said:

Dinamo je dobio baš lepu grupu onako za igranje. Dva velikana, jedan istorijski, jedan više sadašnjeg doba i Salcburg sa kojim zbog imena se može činiti da može da se igra, ali mislim da je Salcburg baš jača ekipa. No ovo je LŠ i ako ništa drugo Dinamo je dobio grupu za uživanje. Bolje je ovakva grupa nego da padneš tamo gde je Bajern ili PSŽ i da ne možeš da pipneš loptu ako protivnik bude raspoložen da igra to veče.

A i Milano i Salzburg su relativno blizu. Tako da možemo pogledat Dinamo uživo na stadionu, a ne na betonskoj pošalici.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

A i Milano i Salzburg su relativno blizu. Tako da možemo pogledat Dinamo uživo na stadionu, a ne na betonskoj pošalici.

Pa, Dinamo bi ovaj put morao dostojanstvenije da odigra, uzme koji bod sigurno, nisu prejaki rivali, mada, sumnjam da će imati šanse i za treće mjesto, ali ko zna. Nije bez šansi. Lopta je okrugla.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Radoznalko said:

Pa, Dinamo bi ovaj put morao dostojanstvenije da odigra, uzme koji bod sigurno, nisu prejaki rivali, mada, sumnjam da će imati šanse i za treće mjesto, ali ko zna. Nije bez šansi. Lopta je okrugla.

Pa ima Dinamo 3 junačke sezone u CL. 2 prije 20-ak godina, i jednu prije par godina pod Bjelicom. Kad su nas pola minute i jedno pomračenje uma djelili od osmine finala.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odlican je Dinamo, bas dobro stoje i fino trce kontre. Komicno je kako Fofana od xy miliona Orsica nije mogao pogledom da isprati. Bilo bi fino kad bi izdrzali do poluvremena ovako.

 

Ipak, ne mogu da se otmem utisku kako je Maksimir verovatno najruzniji stadion u Evropi. Nisu mu bas ni pomogli sa ovim dnevnim terminom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/11/2022 at 2:55 PM, gledan van, ludilo 1 said:

Da, lijepa cifra zaista al opet bih prije uzeo qf ili sf LE/f LK (što mislim da je teško ali ne i neostvarivo za klub Dinamovog ranga) nego ovu neku jedan bod opciju u LP.

Rekao sam ti da su ti dani prošlost 😎

5 minutes ago, sasha arsenal said:

Nisam gledao utakmicu,ali u većini slučajeva čovek donosi pogrešne odluke kada je gol šansa ili završni pas.

Večeras nitko od igrača Chelseaja nije donio krivu odluku u gol šansi.

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...