Jump to content

UEFA Champions League 2022/23


Don Juan

Recommended Posts

14 minutes ago, Drug Crni said:

Šta? Dao mu igrač gol sa manje od 10 metara.. Pre toga ih je izvadio. 

Opasno je živeo Dinamo, ali se malo stabilizovao. Problem je što su krepali. Miriše na penale. 

Jeste sa 10 metara ali bas mlako i po sredini, deluje mi da je morao ovo da brani.

 

Mada svejedno, usunjali su se u LS nekako.

Link to comment
Share on other sites

Znao sam da će nekako ispasti Bodo čim nisu uspeli da daju drugi gol. Jbg kada si bolja ekipa na terenu moraš da daješ i golove u tom periodu inače ti sledi nokaut.

 

Bodo ima dobre igrače u vezi, ali ovaj napadač Pelegrino ih je usrao načisto. Ništa nije uradio konkretno u napadu, jednu loptu nije zadržao kako treba a imao je prostora i prilike za to.

 

Bodu sreće drugi put a Dinamu srećno u LŠ.

Edited by dzoneee
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, dzoneee said:

I u kom šeširu će sad ići Bodo u LE? Da je Dinamo bio to znam bili bi prvi, ali ovi nemaju takav koeficijent? 

Gotovo izvesno u treći. Trebali bi baš da se dese šokovi da bi izborili drugi šešir, a to se neće desiti.

 

Elem, Zvezda ima mali profit od 130.000 Evra zbog plasmana Dinama u LŠ, Hajduk može još toliko da "zaradi" za Zvezdu, ako izbace Viljareal 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Barkley#34 said:

I Rendžers vam je doneo 130 hiljada plasmanom u LŠ. Ne možete dalje da napredujete, preostali mečevi kvalifikacija ne utiču na vašu poziciju, šesti ste po koeficijentu.

Da, ali možemo jedno mesto dole 🙂

 

U pravu si za Hajduk, zašto sam pomislio da igraju LE nije mi jasno, valjda zbog Viljareala.....

Link to comment
Share on other sites

Lepo je videti Dinamo sa jednim strancem u prvoj postavi prodje, 

da ubacuju i u prvu postavu igrace iz OS skole(cije omladince zvezda dere godinama, ali dzabe kad ne vide teren),posle idu ogromni transferi

naravno i sve to uz mnogo manji budzet, i da ne mora da ekipa bude veteranska da bI prosla u ls i da ima pravide stranaca

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Radoznalko said:

Znaš ti dobro o čemu ja pričam. Jasno je šta bi taj koeficijent trebao da pokaže. Ali jednostavno, svi znamo da je Milan jači i od jednih i od drugih. Pa prije 2 godine su sa drugim timom izbacili Zvezdu iz Lige Evrope, istina tijesno, ali naglasak je da su igrali sa rezervama. A tad su i inače bili loši.

Poenta je da to bodovanje nije najsrećniji način rangiranja, pošto dobiješ isto poena tukao Pyunik ili Liverpool. U šahu npr. ima ELO rejting koji i te kako uvažava rejting protivnika. Ali da ne dužim, očito je da to nikog ne zanima.

Sa kojim je to rezervama Milan igrao protiv Zvezde? 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Dragan Mićić said:

Sa kojim je to rezervama Milan igrao protiv Zvezde? 

Znam, znam, rekao sam da neću sa navijačima ulaziti u rasprave, ali na toj utakmici kad je bilo 2-2, prva u BG, na klupi Milana su bili Ibrahimović, Kessie, Kjaer, a Leao i Dalo su ušli u drugom poluvremenu (znači, pet rezervista počelo utakmicu, malo li je). Vjerovatno još neko iz prve postave Milana nije počeo utakmicu, ali ko će to sve pamtiti.

Moja poenta je bila kako je koeficijent UEFA-e nesavršen, a vi se Zvezdaši uhvatili ko pijan plota kako vam ja (kako ono reče kolega Markoss - potprcavam 🤣) voljeni vam klub. A ja samo govorim onako kako jeste, nigdje nisam neku neistinu izgovorio. To što vam klub nije baš tako dobar koliko vi mislite, to nije moj problem.

4 minutes ago, Drug Crni said:

Igrao je sa kombinovanim timovima obe utakmice ^. Nisu bile najjace postave na terenu,ali ni rezervne. Miksao je Pioli dosta.

Vidiš kako je to Drug Crni, stari provjereni ilegalac, lijepo sročio. Nije šija, nego vrat. Eto, nisu igrali u najjačem sastavu, bar tu smo se složili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Radoznalko said:

Znam, znam, rekao sam da neću sa navijačima ulaziti u rasprave, ali na toj utakmici kad je bilo 2-2, prva u BG, na klupi Milana su bili Ibrahimović, Kessie, Kjaer, a Leao i Dalo su ušli u drugom poluvremenu (znači, pet rezervista počelo utakmicu, malo li je). Vjerovatno još neko iz prve postave Milana nije počeo utakmicu, ali ko će to sve pamtiti.

Moja poenta je bila kako je koeficijent UEFA-e nesavršen, a vi se Zvezdaši uhvatili ko pijan plota kako vam ja (kako ono reče kolega Markoss - potprcavam 🤣) voljeni vam klub. A ja samo govorim onako kako jeste, nigdje nisam neku neistinu izgovorio. To što vam klub nije baš tako dobar koliko vi mislite, to nije moj problem.

 

Onda racunaj da su igrali dve sezone sa rezervnim napadacem jer je Ibra vise ucestvovao na festivalima nego na terenu.

 

Tako su pojedini pricali i da je Zvezda izgubila od Arsenalovog treceg tima. Pa onda strelac Ziru iz treceg tima Arsenala pravo u Celsi. Pa onda iz Celsija pravo za prvog spica istog tog Milana. 
 

Smesno je kako ispod redova provlacis neke stvari ali pisi sta zelis.

Link to comment
Share on other sites

C - Grupa smrti: Bayern, Barcelona, Inter i "sretni" dobitnik Plzen. Jadni Česi.

 

Grupa A: Ajax, Liverpool, Napoli, Rangers

Grupa B: Porto, Atletico Madrid, Bayer Leverkusen, Club Brugge

Grupa C : Bayern, Barcelona, Inter, Viktoria Plzen

Grupa D : Eintracht Frankfurt, Tottenham, Sporting, Marseille

Grupa E: Milan, Chelsea, RB Salzburg, DINAMO

Grupa F: Real Madrid, RB Leipzig, Šahtar, Celtic

Grupa G: Manchester City, Sevilla, Borussia Dortmund, Copenhagen

Grupa H: PSG, Juventus, Benfica, Maccabi Haifa

 

Djeluje da su Real i Tottenham najbolje prošli.

Edited by Radoznalko
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...