Jump to content

UEFA Champions League 2022/23


Don Juan

Recommended Posts

Pošto nema još uvek teme za novu Ligu Evrope da postavim ovde. Inače ovo je neka projekcija kako može izgledati žreb za LE. Ovo su neki stranci kačili na osnovu kako oni misle po favoritima da će ekipe proći. Izbacili su ovo pre nego što je večeras Zvezda igrala svoju, a pošto su oni Zvezdi prognozirali LE nisam hteo da kačim da kao nebaksuziram.

 

Us9RIou.png

 

Zavisi kako se bude imalo sreće, no i ovde može biti neprijatnih kombinacija. Betis cenim da je jači od Zvezde, isto kao i Union Berlin ili Fenerbahče cak a oni su u trećem šeširu. Miđutland, Šerif, Ludogorec su stari znanci i "dužnici". 

 

Drugi šešir je jak. No Karabag i Malme deluju kao protivnici sa kojima bi trebalo moći igrati. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Barkley#34 said:

Što je apsurd? Bili su slabiji u Evropi prethodnih godina. 

Znaš ti dobro o čemu ja pričam. Jasno je šta bi taj koeficijent trebao da pokaže. Ali jednostavno, svi znamo da je Milan jači i od jednih i od drugih. Pa prije 2 godine su sa drugim timom izbacili Zvezdu iz Lige Evrope, istina tijesno, ali naglasak je da su igrali sa rezervama. A tad su i inače bili loši.

Poenta je da to bodovanje nije najsrećniji način rangiranja, pošto dobiješ isto poena tukao Pyunik ili Liverpool. U šahu npr. ima ELO rejting koji i te kako uvažava rejting protivnika. Ali da ne dužim, očito je da to nikog ne zanima.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Radoznalko said:

Šta ti je apsurd tih koeficijenata, zvanični prvak Italije i jedan od najtrofejnijih svjetskih klubova Milan ima manji koeficijent od Zvezde i Dinama (ako nije neka greška na slici - 38.000 stoji da je Milanov koeficijent).

 

Ali brat Radoznalko ne odustaje od pasivnog potprcavanja Zvezde. Sve ok, ali je ova teza tolko besmislena (kao i vecina poput one koga Zvezda moze da proda za 15 miliona), da me cudi da se ljudi jos uvek pecaju. 

 

I jos kad coveku lepo odgovore, ono jednom recenicom, posto je teza tolko besmislena da je one liner dovoljan da objasni, on reaguje sa podsmehom. Pravo osvezenje za forum. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Markoss said:

 

Ali brat Radoznalko ne odustaje od pasivnog potprcavanja Zvezde. Sve ok, ali je ova teza tolko besmislena (kao i vecina poput one koga Zvezda moze da proda za 15 miliona), da me cudi da se ljudi jos uvek pecaju. 

 

I jos kad coveku lepo odgovore, ono jednom recenicom, posto je teza tolko besmislena da je one liner dovoljan da objasni, on reaguje sa podsmehom. Pravo osvijezenje za forum. 

Imaš dugme Ignore. Ako te nerviram, bujrum, pritisni ga na mom nicku i sve pet. Ja razumijem da ostrašćeni navijači u svemu vide svoj klub (iako pominjem i Dinamo tu), uzgred kakav gol Petkovića, kao na Kopakabani.

Rekao sam da sa navijačima neću da ulazim u raspravu, pogotovo šteta, jer gotivim glumca sa tvog avatara (Harold Finch iz Person of Interest), a imamo i sličan ukus kad su filmovi i serije u pitanju, ali previše voliš Zvezdu da bi bio sportski objektivan.

Nikog ne vrijeđam, a ako povrijedim osjećanja nekog navijača, ne osjećam se krivim, jer to je problem navijača. Na, kraju, ovde smo da se opustimo i zezamo.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drug Crni said:

Au, kakva golčina Petkovica. Red je da se polijem kofom govana što sam ga kritikovao u poslednje vreme 


Nema tko ga nije kritizirao, čak je i mene kojega je osvojio svojim partijama otprije par sezona i na osnovu kojih sam mu davao ponekad i previše kredita u zadnje vrijeme doveo u sumnju oko toga hoće li se razviti u vrhunskog igrača. Premda mu dosta toga ne ide u prilog, nadam se, navijam…ma vjerujem da hoće.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...