Jump to content

UEFA Champions League 2022/23


Don Juan

Recommended Posts

38 minutes ago, gledan van, ludilo 1 said:

^Mislim da je najbolje pitati @bodo

 

😁

svaka sličnost sa istoimenim klubom je slučajna 😁. no dobro ako se već upuštam u prognoze , rekao bih da Zvezda ima težeg protivnika te da je Dinamo opet po ne znam koji put imao sreće sa ždrijebom. ali sa  Skandinavcima uvijek oprezno. pamtim Kvarnersku rivijeru i susreta u grupi sa Goteborgom. Nakon remija protiv domačina Rijeke i Osijeka koji je te godine uzeo kup Jugoslavije , obje tekme 0:0 igramo treću sa Šveđanima. Noč prije opijamo se skupa u Opatijskoj "72" . oni svaki litru žestice i žvaču duhan. drugi dan mi se ne mičemo na terenu a oni lete. pala petarda. ne možeš vjerovati. to je urođeno jbg Vikinzi pravili to 🤣

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, gledan van, ludilo 1 said:

Hahaha
 

Ma znam ja da si ti uzeo nick po Bodi Illgneru, svom omiljenom golmanu back in the day (a i sam si to nekoć bio) 😁🙂

Dobio. A zvali su me još i Šiva 🤣🤣🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Uglavnom losi rezultati za domacine veceras. Tanke pobede i remi. Sve se resava u revasu. Sve je otvoreno. Dinamo je imao srece u prvom poluvremenu kada je Bodo pogodio gredu. Petkovic je pak morao da realizuje ono zavrsnici meca. PSV mislim da izbacuje Rendzerse. Nadam se da ce i sutra domacini imati tanke rezultate.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, gledan van, ludilo 1 said:

Mislim da je porazno po Dinamo to što su zadovoljni s ovim minimalnim porazom (valjda zato što je Bodo znatno goropadniji doma nego vani). Skromna utakmica.

Prvo poluvrijeme loše. Ali razumijem ifeju. Postavili se opreznije i čekali šansu da Oršić i Drmić dobiju loptu u for, iza leđa obrane. Problem je što ne možeš dozvolit da ti se vezni red Bodoa baš toliko nametne. Drugo poluvrijeme znatno bolje. Petković primao lopte, proigravao, šteta za onaj zicer. Ono primanje, dribling, prolaz kroz/pored trojice je vrhunski Petković. Šteta što nije zabio, vrhunski gol bi bio i šteta što opet igra toplo/hladno.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, bodo said:

te da je Dinamo opet po ne znam koji put imao sreće sa ždrijebom. 

Nemam dojam da Dinamo ima neke velike sreće sa ždrijebom. Nosioc je već neko vrijeme, i ne pamtim da je dobijao posebno lake protivnike. Jedino ako sreća nije kad od 8 ne izvuče najtežeg 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Bugl Khan said:

Prvo poluvrijeme loše. Ali razumijem ifeju. Postavili se opreznije i čekali šansu da Oršić i Drmić dobiju loptu u for, iza leđa obrane. Problem je što ne možeš dozvolit da ti se vezni red Bodoa baš toliko nametne. Drugo poluvrijeme znatno bolje. Petković primao lopte, proigravao, šteta za onaj zicer. Ono primanje, dribling, prolaz kroz/pored trojice je vrhunski Petković. Šteta što nije zabio, vrhunski gol bi bio i šteta što opet igra toplo/hladno.

Nisam gledao prvo ali ako je drugo poluvreme bilo znatno bolje onda ste stvarno bili očajni u prvom. Bilo je u drugom šansi na obe strane, ali rekao bih da je Bode imao više od igre i da su više pretili. 

 

Možete da prođete ali ne smete da ih potcenite.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P-51D said:

Bodo Glimt ima valjda neku bolesnu statistiku kući u evropskim takmičenjima. Neki veliki broj uzastopnih dobijenih utakmica. I to nije samo gomila timova ranga Suduva ili Linkoln Red Imps. Ima tu timova kao što su Roma ili Seltik. 

I pobedu protiv Rome od 6-1

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Barkley#34 said:

Nisam gledao prvo ali ako je drugo poluvreme bilo znatno bolje onda ste stvarno bili očajni u prvom. Bilo je u drugom šansi na obe strane, ali rekao bih da je Bode imao više od igre i da su više pretili. 

 

Možete da prođete ali ne smete da ih potcenite.

Grozni smo bili. Popio sam dosta, ali mislim da polušansu nismo stvorili. I stativa nas je spasila od 2:0. U drugom su uglavnom išle duge na Petka i uspjeli smo bit opasni u par situacija. Ivanušec je isto bio razlog bolje igre u drugom. 

Nikakvo podcjenjivanje ne dolazi u obzir. Čak mislim da smo preoprezni bili zbog tih njihovih rezultata kod kuće. Plus svi pričaju o toj umjetnoj travi na kakvoj nitko u Europi ne igra. Individualno smo jači, a oni su svakako jučer bili uigraniji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bogami biće borbe u Beogradu u revanšu. Da sam navijač Zvezde meni ne bi bio problem ovaj rezultat toliko koliko kako oni u nekim trenucima izgledaju na terenu. Baš su brzi i pokretljivi bez lopte, a igraće na kontre, to je jasno kao dan.

Link to comment
Share on other sites

Zvezda nije smjela izgubiti ovu utakmicu. Ovi će biti opasniji u Beogradu. Ovaj njihov trener je doktor nauka za Stankovića. Katai je totalno van forme i trenutno je igrač manje. Ivanić premekan. Jedinu šansu Zvezde vidim da se ovi useru pred 50k navijača i onda im Zvezda na neko ludilo uvali 2-3 komada na brzaka. Jer i Maccabi ima svojih slabosti.

Edited by Radoznalko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Crvena zvezda u epizodi: Samoubistvo iz zasjede. U drugom poluvremenu su se vukli kao babe, fudbal su igrali skoro jedno cijelo poluvrijeme i opet su bili egal do samog kraja. Ali, Stankela je Zvezdina legenda, red je da odradi pripravnički staž u matičnom klubu, da se uči trenerskom poslu u bivšem evropskom i svjetskom prvaku.

Opet ću reći, svaka čast Kataiu, može jednim potezom da riješi utakmicu, ali je sve ostalo vrijeme čist igrač manje. Kanga se s pravom ljutio što je zamijenjen. O odbojkašima ne bih.

Razumijem što je navijače ponijelo to da misle da je Zvezda mnogo jaka, ali izgleda da su i ljudi iz kluba podlegli tome, a to se već ne prašta u Evropi. I tako propade Terzićev plan o budžetu od 100 milki za naredni period (osim ako nije mislio na čokolade).

Link to comment
Share on other sites

Auu brate mili očajna kondiciona sprema Zvezde. Gledao sam tekmu i kažem negde oko 55 minuta, zajebano će biti sada Zvezdi jer će pasti fizički od nekog 60. minuta. Ali ovoliko pasti baš je ipak sramota. Ali highlight je što od ovih pičkastih novinara niko ne sme da pita šta je sa kondicijom?

 

Oni se tačno useru od straha kada treba da postave neko pitanje. Jebem ti sunce na šta su nam novinari spali.

Evo ja mogu da se kladim da bi 80% navijača Zvezde širom sveta želelo da čuje pitanje od novinara Stankoviću ili bilo kome iz Zvezde šta je sa jebenom kondicijom u klubu Crvena Zvezda? Ne da ne smeju da pitaju nekog iz Zvezde, već ne smeju u emisiji da pokrenu to pitanje.. tuga 

Onaj sa RTS-a kreten na svakih 3 minuta pohvala Srniću ko da je plaćen da botuje, a možda i jeste. Više me ništa ne bi čudilo.

Ok jeste on možda solidno odigrao do te greške, ali brate mili nije vala ni Kante pa da se na svaki normalno odrađen zadatak za fudbalera na njegovoj poziciji toliko piški u gaće. Neverovatno.  

 

Što se fudbalski ovako tiče sveukupno Haifa definitivno nije klasa ispod Zvezde. Mene su iskreno malo iznenadili koliko nekad izgledaju mirno i pod pritiskom, i nekim odigravanjima na prvu. Fizički i kondiciono definitivno bolje spremnjena ekipa od Zvezde i kada su ekipe po kvalitetu tu negde onda taj segment može da napravi razliku. Onaj njihov centralni vezni ili defanzivni vezni šta već Ali Mohamed je odigrao odličnu utakmicu i pokupio brdo lopti na sredini terena.

Edited by dzoneee
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...