Jump to content

Strane košarkaške lige


Del Piero

Recommended Posts

Just now, Green23 said:

Već su igrali ove sezone sa Monakom u oktobru na tom terenu. Čudi me da Bersi ne biraju za takve mečeve, čini mi se da je praktičniji od ovog.

Bersi je zauzet, valjda neki koncerti. Bila je u opticaju i La Defense Arena u business districtu La Defense na zapadu Pariza, ali im je 40,000 mjesta ipak bilo malo previše. I neka nova dvorana u Orleanu, ali to je 100km od Pariza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidi se da je kraj sezone i da su svi popustili sa zivcima da svaki mec nocas koji sam gledao neki incident bio sa igracima dje se zamalo ne pobise ljudi. Zadnje ovo sa Vesely I Kravish, Guduric i Clyburn, maloprije na Virtus - Armani isto frka iskoci.
Ona serija Fener-Efes je bukvalno sve imala, tesko mi je da se sjetim plejof serije dje se vise random, cudnih i prejakih momenata dogodilo 😄 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bravo za Unicaju!  Lepo bi bilo da se gleda finale Unicaja - Joventut.  

 

Svakako vece sanse za prolaz autsajdera dajem Unicaji koja bez problema moze kod kuce da resi litvanskog prepotenka.

 

U ostalim vestima Ulm nastavio da sece favorite u Bundesligi. Nakon Albe i Bayerna osurili su i Bon u gostima u prvoj utakmici finala. Ne bi to bilo ni toliko iznenadjenje da Bon poslednju utakmicu u ligi na svom terenu nije izgubio otprlike prosle sezone. :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, MrTwister said:

Vidi se da je kraj sezone i da su svi popustili sa zivcima da svaki mec nocas koji sam gledao neki incident bio sa igracima dje se zamalo ne pobise ljudi. Zadnje ovo sa Vesely I Kravish, Guduric i Clyburn, maloprije na Virtus - Armani isto frka iskoci.
Ona serija Fener-Efes je bukvalno sve imala, tesko mi je da se sjetim plejof serije dje se vise random, cudnih i prejakih momenata dogodilo 😄 

To je samo blago zagrijavanje za ovo sto nas ocekuje u abi 🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To je samo blago zagrijavanje za ovo sto nas ocekuje u abi [emoji1787]
Jedva cekam da se desi neka frka kod jednih pa da se drugi snebivaju kako je to uopste moguce da se dogodi na takvom mecu, da bi se onda samo zamjenile uloge a scenario isti [emoji23]
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Don Dusko said:

Dzabe ogromna razlika u 1 ako ces u ostale tri izgubiti...

 

Trebalo bi uvesti pravilo da pobeda od 30+ u plejofu automatski eliminise porazeni tim. Zaista nije lepo za sport kad tim koga nakantaju 30-40-50 razlike ima mogucnost da ide dalje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Romantik said:

 

Trebalo bi uvesti pravilo da pobeda od 30+ u plejofu automatski eliminise porazeni tim. Zaista nije lepo za sport kad tim koga nakantaju 30-40-50 razlike ima mogucnost da ide dalje.

Glupost. Svakom se desi los dan a protivnik inspirisan.

 

Uoravo je car plejof serija u prilagodjavanjima od meca do meca. 

 

Svakako da postoji f4 za to sto ti pominjes

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...