Jump to content

Strane košarkaške lige


Del Piero

Recommended Posts

Los dan je da izgubis od slabije ekipe, ali da te neko nakanta 30-40 razlike to ne moze biti los dan, vec i predaja tokom meca, odustajanje. To sa F4 nema nikakve veze, tamo poraz znaci kraj, a ovde je samo razbijanje kraj. Kako ti mozes biti najbolji ili legitimni prvak necega a neko u tom istom takmicenju te zgazio 40 razlike, to nije poraz, to je ponizenje.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Dusko said:

Taj Vanebejama jeste talenat ali kontam da ce se ameri bas razocarati jer su napravili bas ogroman hajp oko njega.

 

Baš mi je teško da procenim, ali ima tu  neverovatnog materijala. Jednostavno, visina na kojoj on igra košarku je jedno 30cm iznad onoga na kojoj je igraju ostali. 

Imao je na ovoj tekmi 2 skoka, pa ne znam da kažem koliko iznad obruča skida loptu, ali to je na pola table maltene.

 

Takođe i šutevi, pa i distribucija lopte. 

 

Po meni ključno da ne pokušaju da ga ukalupe i da razvijaju bukvalno sve, pošto deluje da može svašta.

 

ps. Je l moguće da Monako neće produžiti Obradovića? Pošto je bila ta priča.

 

4 u EL u reg delu, odlična serija sa Makabijem, 3. mesto na F4 i sada šetnja do titule u LNB. Šta je više mogao da uradi!?

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Don Dusko said:

Taj Vanebejama jeste talenat ali kontam da ce se ameri bas razocarati jer su napravili bas ogroman hajp oko njega.

Mislim da će njemu trebati jedno 3 ili 4 godine da se pošteno razvije. Mada i dalje očekujem da će biti novajlija godine u NBA ligi, igra za loš tim i dobiće svu slobodu, što bi sa njegovim talentom trebalo biti dovoljno za to. Ali ne verujem da će to biti nekakva dominacija, treba sačekati bar jedno 3-4 godine za tako nešto. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, realno *w said:

 

 

 

ps. Je l moguće da Monako neće produžiti Obradovića? Pošto je bila ta priča.

 

4 u EL u reg delu, odlična serija sa Makabijem, 3. mesto na F4 i sada šetnja do titule u LNB. Šta je više mogao da uradi!?

Da više titra jajca Džejmsu, pa zato što je maleni uvređen, ovaj ostaje bez posla. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Prosto mi je nevjerovatno da navijaci imaju prilaz igracima, posebno gostujucim u ovakvim utakmicama gdje se izgubi utakmica na jednu loptu i gdje su glave vruce. 

Reakcija Hacketta i Tea je neprimjerena ali nema sta navijac sa udara/gura Teodosica po ledjima

Jasno, obezbeđenje zakazalo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...