Jump to content

Strane košarkaške lige


Del Piero

Recommended Posts

4 minutes ago, realno *w said:

 

Kad bi analizirali, ne toliko strašno, ali nije trebalo Barsi puno, svakako su solidno igrali.

 

Nesvirani faul Abrinesa cini mi se kad je uzeo loptu Yabuseleu na skoku, onaj faul plus tehnicka Hezonji i onda faul Tavaresu iako je Hanga ranije napravio faul. Dovoljno da se okrene momentum al ne abolira to Real i amatera na klupi od bijedne igre. Prelako dopustanje missmatcheva citav mec, nikakvo gradjenje skoka i totalna bezidejnost u postavljenom napadu. Musa veci dio drugog poluvremena coskari nakon sto je zatrpao Barcu u prvom. Jednostavno uzasno vodjena ekipa, Partizan u PO ima mnogo ozbiljnu sansu da ih izbaci. 

Link to comment
Share on other sites

On 4/19/2023 at 7:54 PM, realno *w said:

Džilo se ozbiljno naljutio na Aek, gaze ih kući  36 razlike.

 

Sa druge strane, spektakularno finale Fiba Evrokupa, Boris Dalo 15 poena u prvom poluvremenu 😄

Ipak je Anwil osvojio, dobili su i u Šoleu. Dalo je u poslednja 2 minuta promašio 2 trojke i napravio faul u napadu. Takođe je nepotrebno ispao u odbrani tj. skočio na fintu šuta Laczynskom što je rezultiralo poenima gostiju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bekrinjo said:

Ipak je Anwil osvojio, dobili su i u Šoleu. Dalo je u poslednja 2 minuta promašio 2 trojke i napravio faul u napadu. Takođe je nepotrebno ispao u odbrani tj. skočio na fintu šuta Laczynskom što je rezultiralo poenima gostiju.

 

Gledao sam do kraja taj dan. Imao je onu povredu, posle toga kad se vratio, nije imao više nijedan dobar potez.

Napisah na drugoj temi, baš se ugojio, nema ni delić eksplozivnosti od ranije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Loko izbacio CSKA i tako ih po prvi put u istoriji VTB lige ostavio bez plasmana u finale. Majstorica je odigrana u Moskvi gde je Loko nakon dodatnih 5 minuta slavio sa 103-100...

 

U regularnom delu Davidovac je imao jedan ozbiljan kiks na -2 gde nije ispratio tj. zagradio Whitea-a pa je ovaj nakon ofanzivnog skoga povećao na +4. 

 

Sutra se u Kazanju igra majstorica Uniks-Zenit, uz napomenu da se od ove sezone igra i utešna serija za 3 mesto...

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, bekrinjo said:

Loko izbacio CSKA i tako ih po prvi put u istoriji VTB lige ostavio bez plasmana u finale. Majstorica je odigrana u Moskvi gde je Loko nakon dodatnih 5 minuta slavio sa 103-100...

 

U regularnom delu Davidovac je imao jedan ozbiljan kiks na -2 gde nije ispratio tj. zagradio Whitea-a pa je ovaj nakon ofanzivnog skoga povećao na +4. 

 

Sutra se u Kazanju igra majstorica Uniks-Zenit, uz napomenu da se od ove sezone igra i utešna serija za 3 mesto...

 

Prosle godine Tompson presao iz Kubana u Baskoniu i bio prijatano iznenadjenje u EL....iako je u Loku bio prosecan....

 

Jaylen Barford  1996 fantastican igrac,ice njegovim putem,moze da bira EL ekipu....

 

Martyuk 2000,211cm bio blizu Fenera zimus 

Link to comment
Share on other sites

Jean Montero 2003,188cm Dominikana

 

Partizan je birao izmedju njega i Madara

 

Trenutno u Betisu ubacuje neverovatnih 17poena,

sa samo 20 godina u najjacoj ligi u evropi,

nije draftovan na proslom draftu...

 

Mozda na WC zaigra neka NBA igrac,koji je njihovog porekla

mislim na Chris Duartea,zasto da ne  mozda Towns ili Horford,

bili bi ozbiljna selekcija

 

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

Unics osvojio VTB ligu pobedom nad Lokomotivom u petoj utakmici. Ukupan skor 4:1 za Unics. Gledao sam samo drugo poluvreme i tu su ih rutinirali bekvalno. Dimitrijević odigrao maestralnu utakmicu sa 34 postignuta poena.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Del Piero said:

Dimitrijevic je ozbiljan igrac, treba da igra EL. Ja bih ga voleo u Zvezdi, ali cini mi se da se pisalo da je navijac Partizana i povezivali su ga sa njima. 

On je igrač Valensije, potpisao je ugovorr sa njima na 4 godine, zašto su ga pozajmili Uniksu to baš nije jasno.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Del Piero said:

Dimitrijevic je ozbiljan igrac, treba da igra EL. Ja bih ga voleo u Zvezdi, ali cini mi se da se pisalo da je navijac Partizana i povezivali su ga sa njima. 

Izjavio je jednom da porodicno navijaju za Partizan, da bi voleo jednom da zaigra tamo... 

Meni to nije nikakav eliminisuci faktor da se pokusa nekad da se dovede. E sad, ne znam da li je njemu, ali kao profesionalcu, ne bi trebalo. 

 

Naravno ako bude imao ponudu Partizana i Zvezde na stolu, glupo bi bilo birati Zvezdu. Jedni bi ga hejtovali sto nije dosao kod njih iako je njihov navijac, a drugi bi ga hejtovali sto je dosao u Zvezdu zbog para. Osim naravno, ako nije neka varijanta da je KKP u buli nekoj i da ne igra Evropu ili tako nesto. (nece se desiti)

 

 

2 hours ago, Kankkunen said:

On je igrač Valensije, potpisao je ugovorr sa njima na 4 godine, zašto su ga pozajmili Uniksu to baš nije jasno.

Da, pozajmljen je, posle jedne sezone koja nije bila tako losa. Ali je Valensija natrpana na PG poziciji. Chris Jones dosao sa EL iskustvom, Harpera doveli iz NBA, a kad se Van Rossom povredio doveli su i Evans-a iz Betisa na polusezoni. Dakle uvek po 3 pleja... nije bilo mesta za Dimitrijevica.

Link to comment
Share on other sites

Dimitrijević je odlična, da kažemo, domaća opcija (Makedonac) za bilo koji naš klub. Ja ga odavno priželjkujem u KKP. Ne bi bila loša ni neka pozajmica iz Valensije jer jer on lik koji može odmah da da neki doprinos pa ne vidim razliku da li će doći na jednogodišnji ugovor ili na pozajmicu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...