Jump to content

Strane košarkaške lige


Del Piero

Recommended Posts

Najjača je žena Kevina Pangosa koja je sa detetom u naručju, ne znam koja je bila njena ideja u ovoj gužvi? Opasna situacija jer na snimku vidim 3-4 deteta i nekoliko žena koji su mogli da stradaju ni krivi ni dužni

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dobro, razvukli malo Teo i Heket ovog lika, čisto da mu ne padne više na pamet -- ne da dodiruje igrače, već da progovori na utakmicama. Realno, prava vaspitna. Jedino što kaže Bekrinjo, bilo je okolo žena i dece i mogao je neko u gužvi/panici da se povredi.

Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim Teo se samo okrenuo i krenuo ka liku koji ga je odgurnuo, ali ga Heket pretekao i prvi "stigao". E onda je i Teo 'teo malo da lema, pa je nastao haos. 

 

I tako, umesto da gledamo snimke zavrsnice uzubdljivog meca, mi gledamo ovo zbog nekog debila iz publike i lose organizacije. 

 

A kosarka ovih dana van Srbije kao da kaze "ej' srbi, jel mozete jace?"... A ono u svet odlaze slike finala KLS, prijateljska atmosfera, zajednicko gledanje utakmice ova menadzmenta, bez navijackih incidenata... a srbi se u sebi misle "cekajte finale ABA lige".

Link to comment
Share on other sites

Ja sam video neki ugao gde Teo vice na nekog iz publike pre nego sto ga je ovaj lik gurnuo, ali na snimku se ne vidi kome se obraca. Moguce da je upravo tom liku nesto rekao, posto je gledao u tom pravcu. Za ovog tipa svakako nema opravdanja, a Teo je Teo, zivci su mu oduvek kratki.

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče bilo koje situacije gde navijači (naročito protivnički) ostvaruju fizički kontakt sa igračima, ja sam uvek za EJ Rowland varijantu iz Podgorice. Da se podsetimo tog remek dela:

 

 

Znači, navijači mogu da psuju i jebu mater verbalno i šta sve ne sve dok je u granicama verbalnog, na fizički kontakt treba uzvratiti fizičkim kontaktom jebiga.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, bekrinjo said:

Najjača je žena Kevina Pangosa koja je sa detetom u naručju, ne znam koja je bila njena ideja u ovoj gužvi? Opasna situacija jer na snimku vidim 3-4 deteta i nekoliko žena koji su mogli da stradaju ni krivi ni dužni

 

 

Kapiram da je bila ljuta što su započeli tuču u tom sektoru, koji izgleda kao family section. Ali da, umesto da skloni dete ona se raspravlja, a gužva još traje.

 

I meni je u ovoj situaciji jedino sporan taj deo. Ako su Teo i Hackett videli/znali da je to family section i da tu ima dosta dece, trebali su se suzdržati. A da je lik zaslužio minimum dve vaspitne, tu nema dileme.

 

Slažem se takodje da je obezbeđenje zakazalo. Jer ja mislim da se je taj lik prvu spustio odozgo sa tribine u taj family section, koji bi verovatno trebao biti obezbeđen da se tu ne mota svako. A kao drugo da nisu stojali na ulazu u tunel, da spreče eventualni kontakt izmedju navijača i igrača. Katastrofalna oranizacija

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Chaos Is Me said:

Što se tiče bilo koje situacije gde navijači (naročito protivnički) ostvaruju fizički kontakt sa igračima, ja sam uvek za EJ Rowland varijantu iz Podgorice. Da se podsetimo tog remek dela:

 

 

Znači, navijači mogu da psuju i jebu mater verbalno i šta sve ne sve dok je u granicama verbalnog, na fizički kontakt treba uzvratiti fizičkim kontaktom jebiga.

Mnogo jak dogadjaj. 
 

dobio je prvo od Rowlanda a posle jos malo i od Mejie. Pretpostavljam da ovaj bata vise nece uletati u sportske manifestacije.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Miki28 said:

 

Prvo navijac gura Tea sa ledja pa Hackett uskace a onda i Teo se vraca

 

Kakva jajarica ovaj navijac. Prvo s ledja gura coveka i onda se instant userava u gace kad je dobio reakciju i sklupcava. Podrska i za Tea i za Heketa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Konacne kazne za incident posle druge utakmice plej-ofa Armani Virtus:

 

Milos Teodosic and Daniel Hackett, 3,000 for each player.

12,000 euros for Olimpia.

Therefore, only fines, no suspensions.

Edited by Borca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Borca said:

Konacne kazne za incident posle druge utakmice plej-ofa Armani Virtus:

 

Milos Teodosic and Daniel Hackett, 3,000 for each player.

12,000 euros for Olimpia.

Therefore, only fines, no suspensions.

Ja procitao po 1 utakmica suspenzije i Armani prazne tribine za narednu utakmicu.

Edit:

 

Telegraf glupi pise po 1 utakmica kazne:

Quote

Teodosić i Heket neće moći da igraju u sledećem meču i platiće kazne po 3.000 evra, dok će Armani prvi sledeći meč igrati pred praznim tribinama.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...