Jump to content

Strane košarkaške lige


Del Piero

Recommended Posts

Meni je endesa liga ubedljivo najlepše takmičenje za gledanje u Evropi, posebno kad uđe u ovu završnu fazu. Sve ekipe igraju napadačku, lepršavu košarku, navijanje odlično (bez nabildovanih bizgova golih do pojasa), dinamika vrhunska. Šteta je samo što se retko ko neko tu umeša u raspodelu trofeja između Reala i Barse. 

Edited by Chaos Is Me
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni je endesa liga ubedljivo najlepše takmičenje za gledanje u Evropi, posebno kad uđe u ovu završnu fazu. Sve ekipe igraju napadačku, lepršavu košarku, navijanje odlično (bez nabildovanih bizgova golih do pojasa), dinamika vrhunska. Šteta je samo što se retko ko neko tu umeša u raspodelu trofeja između Reala i Barse. 


Za navijanje se ne slazem ali cisto kosarkaski nema dileme. Ubedljivo najzanimljivija liga. Kosarkaska nacija.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Del Piero said:

Levalaois u finalu, izbacili su Asvel. Moglo bi da se pogleda protiv Monaka, da vidimo kako izgleda Wemby protiv F4 ekipe.

Vrijedi gledati i zbog Bilala Coulibalyja (Kulibali se izgovara prezime), momak puni 19 godina krajem jula, juče je imao 16p i 4a protiv ASVELA. Krilo, 2m, suv kao pritka, zvjerski odraz, nije drvo, zna da prenese loptu i da doda.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kakva partija Clayburna. Nevjerovatno

 

 

Au krv ti jebem kakva utakmica. Clayburn trojka za -7 na 20 sekundi do kraja, Guduric trojka, lopta sa strane za Fener i sada trojka Biberovica za -1 na 15 sekundi do kraja.

 

 

Kosarka je zakon

 

 

Hayes Davis kucanje na 7 sekundi do kraja. Ludiloooooo

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...