Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

44 minutes ago, fradler said:

Nije desni bek, vec levo krilo, i to upitnih kvaliteta i za Graficar. 

 

Kriminal se nastavlja.

Igrao ranije kao krilo, sad najčešće igra kao desni bek. No, nebitno ovaj prvi tim neće videti, kao i Ilić i Glišić. Ali može da se proda priča da nam treba desni bek. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

a bio je član jedne od najtalentovanijih generacija Romantičara u poslednje vreme (deo iste generacije bili su Veljko Nikolić, Strahinja Bošnjak, Miloš Čupić...)

 

Gde igra izvesni Milos Cupic?

 

I koliko jos clanova jedne od najtalentovanijih generacija Romantičara u poslednje vreme ima, da znamo koliko nam metaka jos sleduje?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mister-no said:
48 minutes ago, Kooineeperk said:
 

 
Jbt kako tovarimo tu levu stranu napada kao KK centarsku poziciju. 
 
 

Ma ja ga nisam gledao, i nemam pojma šta je igrao 🙂 Doveden je kao desni bek. Don't kill the messenger.

 

Igra ove godine u Javoru cesto desnog beka ali i to je prinudno jer i nameju nekog drugog. Inace je klasicno krilo, vise levo ali sada ga guraju desno.

 

Sta znam, deluje tehnicki potkovan, nije mator, svakako bolji od Gobelje. Za nasu ligu moze da bude ok, ali nije to ono sto nam treba za Evropu. 

Link to comment
Share on other sites

Kadeti sramni juce, slicno kao i omladinci, pa verovatno ni ljudi iz skole ne znaju kad smo poslednji put pobedili Partizan u nekom derbiju u mladjim selekcijama. Uvek neki izgovori, te ne igraju nam najbolji (pa onda spuste pet prvotimaca), te nama je cilj razvoj (a gle cuda, uvek grobari izbace boljeg klinca), itd itd. Ono sto sam primetio i u derbiju omladinaca, ali i kadeta je to koliko su konkretniji Partizanovi klinci u napadu, i koliko se s njima bolje i slobodnije radi u smislu toga da imaju mogucnost da sami odluce sta hoce da urade u napadu. U Zvezdi sve neke identicne akcije, sablonske, konstatnno treneri govore deci STA TREBA DA RADE, sto je ogromna greska, jer najgore sto mozes da uradis talentovanom klincu je da ga limitiras. Ok, deri se na njega kad se vuce, kad je sebican, kad ne postuje ekipu, ali da mu govoris kad da centrira, doda, sutne, je strasno. 

 

I napisah na komsijskoj temi, ali najbolji igrac na derbiju - Matija Popovic, krilo Partizana. Na derbiju omladinaca gde smo mi spustili prvotimce, najbolji igrac - Milan Aleksic, desetka Partizana. Dakle, em nas dobiju, em im se izdvoje ti neki pojedinci koji ce sutra da igraju u prvom timu, pa u reprezentaciji. Bas me cudi kako Ivan Ilic recimo nije tamo zavrsio.

 

Draskic ok golmancic, ali nista spekakularno. Juce bas nesiguran s loptom, inace nije los, branice on negde, ali isto ko i onaj mali Miladinovic, toliko pacerske golove prima, da ja ne znam. Najbolji golman u skoli je onaj mali Marinkovic koji je sad treci golman u Graficaru...

 

Ostojic desni bek akcelerant, to se vec u pionirima videlo, al avaj, nista ga fudbalski nisu naucili. Juce ga ubio Popovic, kao sto ce ga posle ubijati i svaki sledeci koji je fizickii kao on, a takvih ce sve vise da bude.

 

Djuric levi bek dobar igrac, bas pismen, borben, od njega bi i moglo da bude nesto. Svidja mi se i stav, generalno kad god sam ga gledao, borbenost na nivou, ali se cini da ce ostati skracen, kao i Radojevic.

 

Stoperi se takmicili ko je nesigurniji, ali eto ni Stojanovic, ni Ilic ne ulivaju poverenje. Falio je Milosavljevic koji je meni najbolji igrac u ovoj generaciji i koji bi vec sad mogao i u omladincima da igra, a u ozbiljnom klubu bi vec na zimu i sa prvim timom isao na pripreme. Odusevio sam se kad sam ga gledao.

 

Sto se sredine tice, Petrovic je dobar igrac, ali vec sad se vidi da je jednostavno spor i da ne moze da bude toliko dobar kad ga malo stisnu protivnici. Ipak, on je neko s kim treba raditi, jer ima kliker, zna da igra, zahvalan je igrac, odgovoran. Maksimovic u kog velike nade polazu u klubu je isto odlican potencijal, dao je i dva gola juce, ali opet primetno da decko nema kondicije. Meni on deluje da ima snage da odigra 45 minuta najvise, svaki put nestane u drugom poluvremenu kad se umori, ali stvarno strasan mozak ima mali. Tegeltija kog su uzeli iz Cuke nije los bio, bolji na krilu doduse, al vidi se da ima neki vic.

 

Krila bas bas losa, nema tu potencijala ni za sta jace, iako su to u teoriji talentovani igraci, ali moraju mnogo vecu razliku da prave. Zagar je prebrz, ali on je jednostavno uplasen, dok Vukojevic ima i fiziku i brzinu, ali jednostavno mu fali 101 stvar da bude dobro krilo na seniorskom nivou. A obojici bas fale muda, ne volim alibi krilne igrace.

 

Spica je igrao izvesni Golubovic od 190 kog su uzeli ne znam odakle, ali on jednostavno ne izgleda kao fudbaler, i sigurno ce na visinu i to sto deluje kao da moze tata da im bude, i da postigne 15ak golova u kdaetskoj ligi, al vec dogodine nece moci tri gola da da. 

 

Klupa tanka, usli cini mi se Milosevic, Markocevic i drugi Tegeltija, ali tankosava. Katanic isto povredjen, on mi je delovao dobro kad god sam ga gledao, ali kolko vidim nije ni igrao ove sezone puno. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Mrkela

Juče čitam Nedeljnik i članak o Mitroviću.

 

Naletim na deo gde je bila neka frka pošto je malo zakasnio za vreme priprema za EP (pio kafu sa nekim iz tima pa se zaneli), i naravno direktor reprezentacije Mita bio za to da ga izbace 😂. To prvenstvo smo osvojili a on dao pobedonosni gol sa penala.

 

Jebem ti sunce, kako mi još postojimo kao klub

  • Like 4
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Мене чуди да се још чудите за омладинску школу која никад није ни постављена на здраве основе. Више се пише у медијима о дунстерима са клупе а оначе самозваним стручњацима него о играчима вриједним пажње, оскм ако нису нечији.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...