Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

29 minutes ago, Manoly said:

Prosto je, nikad ne moze momak koji je dao sve od sebe u Zvezdi na terenu da ide u paketu sa bagrom. 

Prosto je, uvek moze bilo koji momak koji igra dok se Terza i co u talu ogradjuju o svaki ugovor pa i njegov nije izuzetak, i moze da ide u paketu sa bagrom. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Igor_ said:

Prosto je, uvek moze bilo koji momak koji igra dok se Terza i co u talu ogradjuju o svaki ugovor pa i njegov nije izuzetak, i moze da ide u paketu sa bagrom. 

Treba praviti razliku, to je poenta.

Taj nije Srnic ili polivalentni Gobelja, to je valjda jasno.

Link to comment
Share on other sites

On 10/17/2022 at 3:29 PM, Venger said:

Uz svo uvazavanje Real Madrida kao kluba, nisam siguran da treba da ucestvujemo na tom turniru, ako on za cilj ima promovisanje neke buduce Superlige, kao sto ovi kazu. 

 

Mi deo te Superlige 99% necemo biti, a i mislim da ne bi bilo dobro da ta ideja ikada zazivi jer bi predstavljala smrt fudbala kakvog znamo. Sada da mi ucestvujemo u promociji necega gde nas nece biti, da guramo prst u oko UEFI stvarno ne vidim potrebu.

 

Ponavljam, pod uslovom da je tacno ovo da taj turnir sluzi kao promocija buduce Superlige.

UEFA se potresa prijateljskim turnirima omladinskih ekipa koliko i ja karijerom Olge Danilovic

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Manoly said:

Treba praviti razliku, to je poenta.

Taj nije Srnic ili polivalentni Gobelja, to je valjda jasno.

Igracki kvalitet je jedno. Moralne vrednosti nesto drugo. Meni licno bi bio jako gotivan da je izjavio da su govna, ovako isti k. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo sto je Pesic sutnuo u 23. minutu na pas Bukarija je glavni razlog zasto on nije "raspucan" nit "u dobroj formi" ili bilo sta slicno ....

 

Blaga katastrofa od reakcije.

 

Inace, ekipa Radnickog je prava pravcata seljacka ekipa. Ovoliko drzanja i povlacenja, a imamo isto broj zutih kartona za sada

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Perkos2 said:

Pešić je najgori napadač u istoriji FKCZ

Nije najgori ali kao najistureniji ne moze da uradi apsolutno nista sa njegovom visinom...

 

Nama treba napadac tipa Ohija ili Mitrovica..razarac.

 

Mi bi u domacoj ligi trebali da igramo 4-4-2.

 

Edited by iamsho4sho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...