Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

5 hours ago, maXa88 said:

Po mom misljenju, Mustafa je ovde samo da nam pokaze kako moze biti gore i od Gobelje i Srnalda

 

 realno dvojac gardista zaista lici na profesionalne fudbalere spram njega

 

Sad bas gledam ovaj potez na insta i tvrdim da bi drugare iz niske zone bilo blam da ovo pokusaju

 

Koji potez?

Link to comment
Share on other sites

 
Ovo je najverovatnije placen tekst " daj prike, napise nesto o meni, ali pazi, ooooobavezno da me usemis sa FKCZ, ooooobavezno epiteti mlad , a iskusan , zatim prekaljeni i ooooobvezno zvezdas koji zna sta je sistem FKCZ, ima iskustvo iz LS, a mozes da poturis i riznicu trofeja (!) sa Decicem " 
 
Koliko ovakav tekst iznosi? 200e, 100e.  
Tekst je smešan, primer burek novinarstva.
Lik je grobar, pisao sam to dok je bio tu sa Milojem. Ali ovo je ludilo, rekordan broj bodova sa Petrovcem, kup sa Čukom i finale kiparskog kupa dakle ima riznicu trofeja :)
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, merosina said:

Šljivic se pišmani da produzi ugovor.

I treba nije lud da propada u Zvezdi... jedan od najvećih talenata u poslednjih 10 god.  I ne samo on, nego i Lekovic, Knezević, Mijatović, Stanković... Ne zasluzuje klub Crvena zvezda talentovan decu, pravi smo seljački, menadžerski i lopovski klub, pa tako da Gobelja, Borjan, Roda, Raša, Srna, Šilja i kompanija daju pravu sliku kluba u sta se pretvorila Crvena zvezda. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ćira said:

Čitam da “veliki zvezdaš” Deki želi da u Samp dovede Ivanica i Dragovića. Pa kako nije tražio Srnica, hitrog Mustafu i Gobeljica?

Za ivanica nista cudno, u jednom trenutku moramo da mu nadjemo zamenu. 

Link to comment
Share on other sites

Ivanica je Deki i rehabilitovao kad je dosao, do tada je bio koristan jednako kao Mustafa. Logicno da mu je on prvi izbor.

 

Medjutim, verovatno nema nista od toga. Gazda Sampdorije saopstio da nemaju para za pojacanja.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

On 11/17/2022 at 6:22 PM, Markoss said:

Sljivic je top prospekt, kao i Mijatovic. U bilo kom drugom klubu u SL, vec bi imao minute. Samo kod nas mora prvo u Graficar da se opere lova malo. Glupost.

 

Nadam se da ce potpisati. 

A sta ima da se nadamo potpisu kad ce svakako zavrsiti pored Motike i Stankovica na tribini

Link to comment
Share on other sites

On 11/17/2022 at 8:59 PM, Tunji Awojobi said:


Otkud to za Draga, kad, šta?

 

Lupetaju mediji. Dosao u Zvezdu zbog CL i sad ce ode kad je direktan pladman i to u Austriju. 

 

Mislim da u toj soluciji ne bih vise gledao fk. Isto vazi i za eventualnu prodaju Erakovica. 

 

PS Vec cujem Terzu kako vice... kakvu bre eventualnu prodaju, mi moramo da prodamo Erakovica.

Link to comment
Share on other sites

On 11/17/2022 at 6:22 PM, Markoss said:

Sljivic je top prospekt, kao i Mijatovic. U bilo kom drugom klubu u SL, vec bi imao minute. Samo kod nas mora prvo u Graficar da se opere lova malo. Glupost.

 

Nadam se da ce potpisati. 

Po tvom misljenju, ko od svih ovih klinaca moze da napravi neke top karijere ? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...