Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Mislim da je realnije da se zamena (kada se odluce za to) dovede iz Evrope, neki Svilar, Radunovic.. 

Ne znam kakav je ovaj Petrovic sto brani po MLS-u, branio ranije za Cuku, predvidjali mu dobru karijeru al nisam ga gledao od kad se uputio preko bare. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Igor_ said:

Mislim da je realnije da se zamena (kada se odluce za to) dovede iz Evrope, neki Svilar, Radunovic.. 

Ne znam kakav je ovaj Petrovic sto brani po MLS-u, branio ranije za Cuku, predvidjali mu dobru karijeru al nisam ga gledao od kad se uputio preko bare. 

Bio je u timu sezone ja mislim.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Igor_ said:

Mislim da je realnije da se zamena (kada se odluce za to) dovede iz Evrope, neki Svilar, Radunovic.. 

Ne znam kakav je ovaj Petrovic sto brani po MLS-u, branio ranije za Cuku, predvidjali mu dobru karijeru al nisam ga gledao od kad se uputio preko bare. 

Aleksandar Jovanovic je po meni najbolje resenje. Secam ga se kada je branio u Radnickom iz Nisa. Ima i lepu karijeru (Danska,Spanija,Kipar)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Graficar pobedio Sturm, nas prvi tim bi tu mucio 1 1 ili. 2 1 uz branjenje

 

Sad su dobili i Lifering, drugi tim Salzburga, odatle izlaze minimum 3,4 igraca za polu sezonu za prvi tim

 

Da se veruje nasoj deci, vec sad bi se izvukli iz dugova, pa Mituljikici i Knezevic su bolji igraci od svakog naseg igraca u Czv, i to mnogo bolji 

 

Sa godinu dana igranja, ali igranja ne sedenja na klupi, za blizance uzeli bi 30m,a tu si Knezevic, Mijatovic, racunajuci Motiku, Lekovica

 

samo njih 4,5ica vrede lagano vise od naseg celog prvog tima 

 

Evo samo jedan primer hrv.reprezentativac Sucic imao je slabiju statistiku u Liferingu nego Knezevic u Grafu

 

Znaci pobedili su drugi tim Salzburg, koji ce za te igrace dobiti 100ak miliona, a nasa deca nece videti prvog tima

Edited by vlaDixXx
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovakve emisije mogu samo da mu podignu rating. Autor pokojni ostrašćeni grobar. Doveli debelog Vuletića, pijanog Milojka…i sl. da pljuju po Terzi 🤣Pa ovo da je Terzic mogao da poruči ne bi ovakvu emisiju smislio 😡

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 12/1/2022 at 5:25 PM, Igor_ said:

Mislim da je realnije da se zamena (kada se odluce za to) dovede iz Evrope, neki Svilar, Radunovic.. 

Ne znam kakav je ovaj Petrovic sto brani po MLS-u, branio ranije za Cuku, predvidjali mu dobru karijeru al nisam ga gledao od kad se uputio preko bare. 

 

Dobar je onaj lik sto brani u Poljskoj , Kovacevic, ekipa mi je lider u prvenstvu. Samo sto po transfermarktu vredi 5 miliona😛

 

https://www.transfermarkt.com/vladan-kovacevic/profil/spieler/429070

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Ćira said:

Ovakve emisije mogu samo da mu podignu rating. Autor pokojni ostrašćeni grobar. Doveli debelog Vuletića, pijanog Milojka…i sl. da pljuju po Terzi 🤣Pa ovo da je Terzic mogao da poruči ne bi ovakvu emisiju smislio 😡

 

Terzi ne treba reklama. On i Mrkela su nam u praksi pokazali kako se "legalno" izvlace pare iz kluba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/4/2022 at 2:40 PM, Zvezdinho said:

 

Dobar je onaj lik sto brani u Poljskoj , Kovacevic, ekipa mi je lider u prvenstvu. Samo sto po transfermarktu vredi 5 miliona😛

 

https://www.transfermarkt.com/vladan-kovacevic/profil/spieler/429070

Nije on džabe najvredniji igrač poljske lige. Trenutno je Leverkuzen zainteresovan, a i Benfika je letos htela da ga dovede u slučaju prodaje Vlahodimosa. Tako da mi tu realno ne možemo da pariramo, ali Piksi bi trebao da ga pozove u A tim umesto Dmitrovica. Ali generalno gledano nije mali izbor domaćih golmana na pristojnom nivou: Svilar, Jovanovic, Petrović koji sjajno brani u Americi, Ilic.. Čak i Vosin Carevic i golman Radničkog Rosic ne bi bile lose alternative. Borjan realno vec duže vreme brani na lošem nivou, a realno je očekivati da će biti samo lošiji. Ipak vec ima 35 godina. 
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...