Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Vazda mi dovodimo kvalitetne igrače koji se nisu snašli, jbg, šta da se radi. Jedno 50ak tih dobrih, kvalitetnih, ali nesnađenih za poslednjih 5 sezona. 

Nije do struke, nego do igrača koji nemaju kompas, ne umeju da gledaju u mahovinu i godove na panjevima, pa se izgube tako.

Zato Srnaldo i Gobeljardo kompletno opremljeni, snalaze se u svim mogućim i nemogućim situacijama. Umeju da sabiraju i množe procente, piksle, bonuse, pa sve to da podele

I to sve bez digitrona, ispraksovani godinama. 

  • Like 12
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Markoss said:

 

Ko Zlatko u Porodicnom blagu.

 

@Perkos2 Odada sad u Filadelfiji. Fine uslove dobio tamo. Svakako bolji igrac od Ibrahima, i daleko manje guran.

Taj Odada nije pravio razliku ni u Metalcu, od Ibrahima nije teško bito bolji, verujem da barem 50% igrača u našoj ligi znaju više fudbala od pomenutog a kako je završio u Zvezdi i ima kredit najveći je pitanje za milion dolara. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Bukarija smo platili dva miliona, a ozbiljni igrači koštaju. Fudbleri Monaka koštaju po 30-40 miliona", pojasnio je direktor Zvezde.


 

a ne tako davno u euforiji nakon odličnog početka sezone Madjija kaže


 

Quote

 

Generalni direktor Crvene zvezde je potom pričao o pojačanjima koja su stigla tokom leta.

Vidim da mediji pišu dva miliona evra, ali mi smo Bukarija platitli tri miliona evra.

 

 

Verovatno moramo da čekamo kraj sezone i sigurno osvajanje titule da bi doktor rekao  pravu cifru...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Rekao je da je placen 2 miliona i da ce jos milion ici kroz bonuse. Nisu mediji dobro preneli, ali ima video. 

 

Ali svakako, 60 minuta prazne price prilicno. 

 

- Ne vracamo Pavkova

 

- Mituljikici ce u prvi tim

 

- Necemo nikog iz SL dovesti, mozda nekog vratimo s pozajmice

 

- Dovescemo sigurno spica, mozda desnog beka i mozda zadnjeg veznog

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tanatos said:

a ne tako davno u euforiji nakon odličnog početka sezone Madjija kaže


 

 

Verovatno moramo da čekamo kraj sezone i sigurno osvajanje titule da bi doktor rekao  pravu cifru...

 

On 8/7/2022 at 10:06 PM, Dropkick Murphys said:

Krenuo Terza jako da medijski pere pare posle jedne dobre Evro tekme. Da nisu ova dvojica odigrala dobro početak sezone, ne bi rekao ove cifre. 

Kad su dolazili, Bukari bio 2 miliona, Kangva 800k, Mitrović 500k klauzula i Pešić 800k. Sve to pisalo u medijima koji su na prst u dupe sa Terzićem. I odjednom...opa...još cirka 2 miliona više, jer je sad trenutak da se tako nešto kaže, pošto su svi očarani kako izgledamo. 

 

A nije prvi put. Isto je radio i za Marina, gde mu je prilikom odlaska obelodanio platu od navodno 1.2 miliona. I obeštećenje za Boaćija je svakih pola godine bilo veće za 500k.

 

Govnjiva motka. 

Ovo sam pisao posle Pjunika. 

Računao je na tu LŠ i da će dobro da strpa pare u džep, pa je dizao cifre svima. Pošto smo ga sad izduvali i za LŠ i za proleće u Evropi, pa nema para, mora da se vrati na fabrička podešavanja, čisto da bi na kraju rekao da su i ulaganja bila manja, pa sezona nije neuspešna. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Laki21 said:

https://www.republika.rs/sport/fudbal/395637/vladimir-jankovic-crvena-zvezda

 

-Šta vas preporučuje za ovo mesto?

-Riznica trofeja sa Dečićem

 

Као и предиван фудбал који плени.

п.с. сјећамо се сви оне љепоте док је био помоћник Олд Милоју

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Константин said:

 

Као и предиван фудбал који плени.

п.с. сјећамо се сви оне љепоте док је био помоћник Олд Милоју

Čekaj, on bi trebao biti više od pomoćnog a manje od šefa stručnog štaba ili..? Zar ne bira takvog saradnika šef stručnog štaba? Ovo je ona varijanta "loš mi je temelj od kuće ali zato ćemo staviti dobru stolariju, ima da pršti sve".

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

https://www.republika.rs/sport/fudbal/395637/vladimir-jankovic-crvena-zvezda

 

-Šta vas preporučuje za ovo mesto?

-Riznica trofeja sa Dečićem

 

Ovo je najverovatnije placen tekst " daj prike, napise nesto o meni, ali pazi, ooooobavezno da me usemis sa FKCZ, ooooobavezno epiteti mlad , a iskusan , zatim prekaljeni i ooooobvezno zvezdas koji zna sta je sistem FKCZ, ima iskustvo iz LS, a mozes da poturis i riznicu trofeja (!) sa Decicem " 

 

Koliko ovakav tekst iznosi? 200e, 100e.  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

A sad, bez zajebancije, koliko realno košta ovakav tekst?

Nemojte o burecima i slično.

Ovo bi trebalo da je klasičan Native tekst. U jednom Švajcarsko-Nemačkom tabloidu ovakav tekst košta 1000 EUR i garantuje se 7000 čitanja. 
Ako je kompanija (bilo ko voljan da plati) poslala tekst sa gotovim naslovom i svim ostalim (u šta čisto sumnjam jer je click bate naslov), onda je 600 EUR + 200 EUR da se istakne 1h na naslovnoj strani. 
 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, pantelia said:

 

Da li se ovaj buzdovan ikada zapita : Ako sam baš toliko dobar igrač zašto nisam sada barem u nekom fenjerašu iz liga petice ili nekom osrednjem timu iz Belgije,Holandije,Portugala nego igram u jebenom DAC iz kukavne slovačke lige ...

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Videla žaba...kako je Makabi doveo onog Pjeroa iz druge francuske lige, pa po istom receptu pokušavaju sad i oni. Samo, opet će se iznenaditi kako copy/paste ne postoji u stvarnom životu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po mom misljenju, Mustafa je ovde samo da nam pokaze kako moze biti gore i od Gobelje i Srnalda

 

 realno dvojac gardista zaista lici na profesionalne fudbalere spram njega

 

Sad bas gledam ovaj potez na insta i tvrdim da bi drugare iz niske zone bilo blam da ovo pokusaju

Edited by maXa88
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, merosina said:

Rikardo je dosao iz druge portugalske lige, nema.to veze sto je druga francuska liga.

 

Imam vere da nesto zna, jer ga je Marin skautirao.. 

 

Ma i Rikardo je tanak igrac za ono sto nama treba. On tovari u Ling longu, ali je cak i u LK nije nesto dominantan, kamoli na nivou LŠ. Treba nam znacajno bolji igrac, Kasijera je dobar izbor.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Venger said:

Ma i Rikardo je tanak igrac za ono sto nama treba. On tovari u Ling longu, ali je cak i u LK nije nesto dominantan, kamoli na nivou LŠ. Treba nam znacajno bolji igrac, Kasijera je dobar izbor.

Rikardo nije los igrac, radi posao Partizanu, ove godine je bio dobar i u Evropi, svakako je spejs satl za invalide koje mi dovodimo u spicu.

Ipak, ako pricamo non stop o nekom iskoraku i o LS, treba nam bolji napadac od njega slazem se.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...