Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

58 minutes ago, Ćira said:

Nemoj spinovati molim te. Ja nigde nisam napisao da naš klub ne vodi lopov, naprotiv imaš vrlo jasno par postova iznad. 

 

Gle ovako, imaš manje i više sposobne lopove. Maminjo je sposoban, a Terza nesposoban lopov, zato što prvi od ukradenog goji tele koje sisa, a drugi ga pušta da lipše.

 

Može i paralela sa SFRJ/socijalizmom i EX SFRJ otpatcima/kapitalizmom - u prvom se isto drpalo, ali sem u sospstvene džepove deo para je išao gde treba, dok je sada tok novaca isključivo u jednom pravcu, a to je u džepove lopova dok su  društvo i država u potpunom rasulu.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Ćira said:

Pa od našeg prljavog dvorišta i kako ga treba srediti smo i krenuli u ovu diskusiju. Onda su dosli predlozi da se jelte ugledamo na Mamica i Dinamo. Ja sam samo reagovao na to jer mislim da je loše ugledati se na osudjenike i begunce. 
Molim te nemoj da spinujes moje reci. Hvala
 

ja sam rekao da bi puno isplativije za klub kao zvezda bilo da radi po tom modelu. Evo promjenit ću rečenicu. Terza bi trebao u prvu momčad ubaciti 2-3 najtalentiranija klinca, s niima odigrati sezonu, onda Ligu prvaka, i ako što pokažu prodati ih za dobru paru. Mamić nije spomenut. Da li je bold loša strategija za klub kao Zvezda, tj. za stanje u kojem se sada nalazi?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Terza bi trebao u prvu momčad ubaciti 2-3 najtalentiranija klinca, s niima odigrati sezonu, onda Ligu prvaka, i ako što pokažu prodati ih za dobru paru

Načelno se slažem da treba davati šansu talentovanoj deci. Zvezda ovu i prošlu sezonu forsira Erakovića, sada je manje više standardan i Mitrović. Tako da ima mladih igrača u timu. Ostale treba priključivati, naravno.

Veći problem Zvezde je loša selekcija igrača i katastrofalna transfer politika. To je i ključ lošijih rezultata ove sezone. Grupna faza je izgubljena zato što smo prosuli bodove protiv Monaka na svom terenu. A glavni krivac je igrač za koga niko ne zna šta radi u Zvezdi. Podmlađivanje treba sa dođe i to će se desiti sledeće sezone, ali nisam sklon da po svaku cenu treba ubacivati neke igrače, ako nemaju dovoljno kvaliteta za prvi tim i taj rang takmičenja. 

Nadolaze neki klinci, ima ih sigurno 3-4 koji bi mogli da igraju našu ligu bez problema, ali za Evropu nisam siguran.

Model koji ti predlažeš da se forsiraju klinci radi prodaje, pa i po cenu rezultata, neće proći među zvezdinim navijačima nikako. Nikada nije ni prolazio. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Don Juan said:

Načelno se slažem da treba davati šansu talentovanoj deci. Zvezda ovu i prošlu sezonu forsira Erakovića, sada je manje više standardan i Mitrović. Tako da ima mladih igrača u timu. Ostale treba priključivati, naravno.

Veći problem Zvezde je loša selekcija igrača i katastrofalna transfer politika. To je i ključ lošijih rezultata ove sezone. Grupna faza je izgubljena zato što smo prosuli bodove protiv Monaka na svom terenu. A glavni krivac je igrač za koga niko ne zna šta radi u Zvezdi. Podmlađivanje treba sa dođe i to će se desiti sledeće sezone, ali nisam sklon da po svaku cenu treba ubacivati neke igrače, ako nemaju dovoljno kvaliteta za prvi tim i taj rang takmičenja. 

Nadolaze neki klinci, ima ih sigurno 3-4 koji bi mogli da igraju našu ligu bez problema, ali za Evropu nisam siguran.

Model koji ti predlažeš da se forsiraju klinci radi prodaje, pa i po cenu rezultata, neće proći među zvezdinim navijačima nikako. Nikada nije ni prolazio. 

A misliš da će ovaj tim koji je bio zadnji u EL napraviti bolji rezultat u CL? I nisam rekao na uštrb rezultata. Pa ja već znam ko su gardisti, ko je Gobelja, Srnaldo isl. Talentirani klinci će bit gori od takvih? Navijači niti jednog kluba ne prihvačaju poraze samo da bi se prodali igrači. Misliš da je Maksimir zjapio prazan bez veze? Ali u ovoj situaciji di vam se klub nalazi, po meni je to bolje rješenje od krcanja momčadi veteranima, koji, vidjeli smo, zavrašavaju zadnji u znatno slabijoj konkurenciji.
I naravno da ne treba krcati tim klincima ako nemaju kvalitetu niti potencijal. Al kažem, koji je potencijal ovih par imena koja ponavljate na svake 2 strane ovog topica?

Edited by Bugl Khan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bugl Khan said:

A misliš da će ovaj tim koji je bio zadnji u EL napraviti bolji rezultat u CL? I nisam rekao na uštrb rezultata. Pa ja već znam ko su gardisti, ko je Gobelja, Srnaldo isl. Talentirani klinci će bit gori od takvih?

Nama je jedan meč bio presudan. Nismo bili dobri, posebno ne sada u Monaku, ali prvi meč na Marakani je rešio sve i to što su drugi uzimali njima bodove, a mi ne.

Što se tiče Gobeljića. Mi nemamo desnog beka ni u omladincima. Igrao je Eraković desno na dosta mečeva baš zato. Desni bek se trebao tražiti vani i naravno da nisu uspeli. Dolazi sada neko pojačanje na zimu iz Javora, ali nebitno. Kasno je i pitanje je da li je to pravi izbor. Probali su sa Stankovićem, ali nije išlo, dečko nije bek.

Za Srnića se slažem, ali opet proizvod loše transfer politike, pa sada nema ko. Dobeli su Mijailovića iz Čukaričkog, ali kasno. Nije registrovan za Evropu. Zato Srnić slabo kreće u domaćem šampionatu, što je paradoks. Tu je možda trebalo probati Stankovića, ali nije ni on taj profil igrača. Kažem ti - loša transfer politika. 

Terzić inače plače što nema pravila da se kreće sa fri omladinca minimum kao pravilo, pošto je njegova mantra da mi moramo biti razvojni tim, a u stvari zna gde leži lova. Forsirali bi oni mlađe, ali nemajj herca za to, pošto svaki kiks u prvenstvu može da znači i gubitak titule.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Juan said:

Terzić inače plače što nema pravila da se kreće sa fri omladinca minimum kao pravilo, pošto je njegova mantra da mi moramo biti razvojni tim, a u stvari zna gde leži lova. Forsirali bi oni mlađe, ali nemajj herca za to, pošto svaki kiks u prvenstvu može da znači i gubitak titule.

E ovo je stvarni problem. Nizovi od 20 pobjeda. Ali ove sezone ste odmakli dosta. Ma u biti vrtimo se u krug. Ili možete napravit ili dovest mlade talente, ili ne možete (nećete). Opet kažem, znate bolje od mene.

Link to comment
Share on other sites

To da će rezultati trpeti u domaćoj ligi ako se više da šansa mladjim igračima je jedna velika laž ...

Mi u domaćici moramo ozbiljno da zapnemo protiv nekih tri ili četiri ekipe,ova ostala boranija,barem na domaćem terenu može se dobiti i sa tri-četiri klinca u prvoj postavi ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ko moze da dođe na ideju da potpiše ugovor sa srnićem a može da vrati Luku ilića na primer a može se još probrati na tržištu ali je mrkeli i terzi najbitnije koliki je njihov procenat u toj kombinaciji. Naravno i ko je menadžer određenog igrača.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, hrkljush boys said:

@Markoss Kakav je ovaj Glišić, što je na pozajmici  u IMT-u? Neko pomenu da je desni bek, vidim 4 gola dao do sada, '99, godište, ima li tu materijala za 1.tim?

Isto pitanje za Milosa Lukovica iz IMT-a.

Decko ima 16 godina i najbolji je strelac Prve Lige Srbije.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, hrkljush boys said:

@Markoss Kakav je ovaj Glišić, što je na pozajmici  u IMT-u? Neko pomenu da je desni bek, vidim 4 gola dao do sada, '99, godište, ima li tu materijala za 1.tim?

 

Trkac, al fudbala ne zna mnogo.

 

Lukovic je dobar, ali nije bolji od Bubnja po mo misljenju, al ga drzi tribina, tako da ako i bude dolazio kod nas, doci ce da igra. Inace rodjeni brat Luke Lukovica iz generacije 96, sto sad igra u Javoru. 

Edited by Markoss
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Bugl Khan said:

ja sam rekao da bi puno isplativije za klub kao zvezda bilo da radi po tom modelu. Evo promjenit ću rečenicu. Terza bi trebao u prvu momčad ubaciti 2-3 najtalentiranija klinca, s niima odigrati sezonu, onda Ligu prvaka, i ako što pokažu prodati ih za dobru paru. Mamić nije spomenut. Da li je bold loša strategija za klub kao Zvezda, tj. za stanje u kojem se sada nalazi?

Kod nas ima i bonus pravilo, da mora uvek biti jedan mlad igrac ispod 21 godine 

Da nema tog pravila nikog ne bi ubacivali, i to je tako otkad je terzic tu

Prica kao fol o mladim igracima, da treba da ih 3,4 u prvih 11

Pa i sa 3,4 mladih Zvezda bi bila prva, a i zaradilo bi se, ali ovde prednost uvek ima veteran

Da je ovo privatan klub, tad bi morali mladi da igraju,ovako samo se trose drzavne pare

i da na svakoj poziciji imaju po 3 igraca, pa kako onda mlad igrac da dobije sansu

 

I da evo iz Mladost Lucana, sela, vezni igraci Gordic 2004 ide na zimu u Man City,Jojic 2003 17 ut 4g 6 asistencija

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U ovonedeljnom kolu lige šampiona, na Areni u studiju gost Vladimir Radenković. Iskreno nisam imao pojma ko je, a čovek me oduševio u tih nekoliko minuta koje sam poslušao. Posle izguglam, vidim da je bio pomoćnik Stankoviću, a da sad više nije u klubu? Ponavljam, ne znam ništa o čoveku, ali eto posle više desetina godina sam na tv-u čuo nekog našeg čoveka od kojeg sam imao nešto da naučin i nešto novo da čujem a da nije floskula i puka informacija. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

 

Trkac, al fudbala ne zna mnogo.

 

Lukovic je dobar, ali nije bolji od Bubnja po mo misljenju, al ga drzi tribina, tako da ako i bude dolazio kod nas, doci ce da igra. Inace rodjeni brat Luke Lukovica iz generacije 96, sto sad igra u Javoru. 

Imali neke bitne razlike između Glišića i Lazića iz Grafičara? Ili je to sve u 5 deka, ono jest Lazić mlađi 4 godine?

Link to comment
Share on other sites

CRVENA ZVEZDA (4-4-1-1): Borjan - Eraković, Milunović, Dragović, Azarov - Kangva, Srnić - Bukari, Kanga, Katai - Pešić

 

Na Monako u gostima bez zadnjeg veznog. Na Lucane kod kuce sa zadnjim veznim. I to Srnicem.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...