Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Just now, K.Dot said:

 

Niti flejmujem niti pecam, jednostavno dozvoli da mi se ovo ništa ne svidja ali ok, ako ste vi svi zadovoljni i ja sam. Vidim da ću još da budem i proglašen i za navijača partizana. Odoh da spavam da ne bih još bio i banovan. Svako dobro druže .

Izvini a ko kaze da je zadovoljan?Ne podmeci to.

Link to comment
Share on other sites

Zvezda ima mnogo dublje i veće probleme nego što je to bio Stanković, ali pošto galama na mrežama i na ovakvim forumima šteti Terziću kao komarac slonu, lakše je bilo oterati trenera nego doktora iz Arizone.

 

I sad svi ti problemi padaju na leđa Milojeviću, koji nema ni promil autoriteta koji je imao Stanković kako bi zaustavio kola kad krenu nizbrdo.

 

Ali barem je deo kosmičke pravde uslišen, pa oni koji nisu više imali kapacitete da gledaju Stankovića na klupi, to neće morati da čine. A da li će, poput one kovanice po kojoj svako treba da pazi šta želi jer mu se to može i ispuniti, takvi biti i zadovoljni što gledaju nekoga drugog na mestu Stankovića u ovakvoj Zvezdi, to ćemo još videti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Muska igra nasih momaka. Ne znam kako iko ista moze da zameri bilo kome. Ugazili smo ih drugo poluvreme. Ko ocekuje da damo 5 golova, a oni da ne predju pola, ne znam sto prati fudbal, posto ocigledno ne zna sta gleda. Da moze bolje, moze mnogo, ali su momci izginuli. Sanogo, jedna ozbiljna greska, sve ostalo, odlicno. Pokazao kako izgleda zadnji vezbi, a ne ono sto pokusava nesrecni Srnic. Sanogo da nema taj neki bag, igrao bi u ligi 5ice, ne kod nas. Dueli, presecene lopte, izgurani njihovi igraci, tesko idu kroz sredinu kad je on tu. Neko pomenu izmene…pa koga da uvede sa klupe? Rodic crkao (na klupi je sedeo i jedva dolazio do daha) ili je povredjen, Ivanic povredjen, Katai se istrosio, Pesic verovatno najgori na terenu… sa onim sto imamo to je to. Gobeljica necu da komentarisem, nikad ga ne bih uveo (ne bi bio ni blizu tima), ali kako je tako je… U svakom slucaju, rutinski, muski, sa mnogo zelje, bice bolje drugi put.

  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ogadise fudbal! Mogli su posle Makabija da se iskupe veceras donekle. 

Zelim prazan stadion iz sveg srca. Bukarijeva majstorija pala je u vodu zahvaljujuci coveku koji svim silama gura Zvezdu u provaliju...Magiku bih dao papire, ima jos vremena da nadje sebi motiv u nekoj novoj sredini.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bode said:


Da, ali nije delovalo da im je skrenuo paznju na to na poluvremenu.
Tako da, prazne price.

Pa zato što nam je Mister sa drugarom Italijanom majstorski spremio ekipu. Ne može on da im podigne fizičku spremu za 5 dana. 

Edited by Green23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kako je samo rikardo rutinski promasio gol za metar iz situacije 1 na 1.

mir u kuci. i stabilnost dabome. 

ovaj klovn sto je dobio da glumi trenera vadi jedinog napadaca na 1:1.

mir. stabilnost.

 

i 16 hiljada je previse. ovu farsu ne treba niko da gleda. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zvezdsusrcu said:

Muska igra nasih momaka. Ne znam kako iko ista moze da zameri bilo kome. Ugazili smo ih drugo poluvreme. 

ne znam koju utakmicu si ti gledao, ali bukvalno su nas sabili u 16u dobrom delu 2p

preko toga su nas i fizicki prebili, iliti petric je dobio sudjenje koje je teatralno trazio na poluvremenu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, K.Dot said:

 

Niti flejmujem niti pecam, jednostavno dozvoli da mi se ovo ništa ne svidja ali ok, ako ste vi svi zadovoljni i ja sam. Vidim da ću još da budem i proglašen i za navijača partizana. Odoh da spavam da ne bih još bio i banovan. Svako dobro druže .

 

Treba samo da manje kudis i vise podrske i POSTOVANJA da pokazes (da ne jebes nicije majke pre svega). To nije samo veceras. Smorio si druze za sve pare i onda jos vise stajes na muku. Laku noc... 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, jaka blazic said:

kako je samo rikardo rutinski promasio gol za metar iz situacije 1 na 1.

mir u kuci. i stabilnost dabome. 

ovaj klovn sto je dobio da glumi trenera vadi jedinog napadaca na 1:1.

mir. stabilnost.

 

i 16 hiljada je previse. ovu farsu ne treba niko da gleda. 

 

 

Pa ko bre teebe tera da gledas bilo sta? Na svakoj temi imas iste komentare, je l ti brani neko da ides da aapliciras za drugo drzavljanstvo pa gledaj Mančestsrski derbi. Nisi do sad jedam komentar napisao a da nije  u ovom maniru i na Fk i na Kk temi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, jaka blazic said:

kako je samo rikardo rutinski promasio gol za metar iz situacije 1 na 1.

mir u kuci. i stabilnost dabome. 

ovaj klovn sto je dobio da glumi trenera vadi jedinog napadaca na 1:1.

mir. stabilnost.

 

i 16 hiljada je previse. ovu farsu ne treba niko da gleda. 

 

 

Izgleda da ti je uporedo otvoren i neki forum sa grobarskom temom pa si slučajno postovao ovde. Nadam se da će moderatori nakon ovoga skontati i drugačije gledati na tvoje postove kada kreneš sa provokacijama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Redstar0356 said:

Pa ko bre teebe tera da gledas bilo sta? Na svakoj temi imas iste komentare, je l ti brani neko da ides da aapliciras za drugo drzavljanstvo pa gledaj Mančestsrski derbi. Nisi do sad jedam komentar napisao a da nije  u ovom maniru i na Fk i na Kk temi. 

Lik je grobar, odavno je to jasno. Troluje konstantno.

Link to comment
Share on other sites

Just now, pavijan2 said:

Još sam pod utiskom: Kanga u 95. minutu neće da centrira već ide na "uigranu " kombinaciju. Brateeee.

Stvarno tog coveka ne mozes urazumeti, taj potez, nakon Makabija, dakle-ogranicen decko i ludi smo sto verujemo da moze bolje, tj pametnije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Crni said:

Ogadise fudbal! Mogli su posle Makabija da se iskupe veceras donekle. 

Zelim prazan stadion iz sveg srca. Bukarijeva majstorija pala je u vodu zahvaljujuci coveku koji svim silama gura Zvezdu u provaliju...Magiku bih dao papire, ima jos vremena da nadje sebi motiv u nekoj novoj sredini.

 

Pitanje svih pitanja je zašto se dozvoljava igračima koji su kondiciono spremni ispod nivoa rekreativaca u balonu - Katai, Ivanović, Rodić na prvom mestu da igraju?

 

Drugo, kako su dospeli u takvo stanje? Je li postojao/postoji neko u klubu ko se brine o tome?

 

Mi na prvom mestu izgledamo ovako jadno i bedno jer ekipa nije u stanju da trči više od pola sata.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...