Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Jedino dobro iz ovog meča je da smo konačno dobili korektnog desnog beka. Vigo je ofanzivan bek. Može da se ponavlja i nije posvađan sa loptom. 

 

Pohvalio bih i oba štopera za dobru utakmicu. Nama generalno štoperi nijesu nikakav problem ove sezone. I Milunović je imao dobrih utakmica u prvom dijelu sezone. Tu smo dobro pokriveni ako Dragović odluči da ostane.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Juan said:

Igra nam je go kurac. Nije bitan derbi, cele sezone igra nam je go kurac.

Nemamo trenera, nemamo organizaciju igre, imamo pojedince kojima ako krene krene.

Da li bi Partizan primio dva ili tri gola, je nevažno, i pravo da ti kažem nije naš problem. Problem je da svaka ekipa loja se otvori nama razbija koncept i sve se raspada.

Izmena Milunović - Katai. Vrhunac koji ovaj diletant na klupi ponavlja iz meča u meč. Umesto Šilje on vadi Kataia, pa stvarno treba da budeš mamlaz pa da uradiš tako nešto.

Partizan je bukvalno pobedio sam sebe večeras. Naš uticaj na pobedu je bio nula. Jedna šansa Kataia i to je to.

Bruka, čemer i jad.

 

Igra nam je odlicna u prva 5 kola, sem ovog 2/2 koje se i nije igrao , vec cuvao rezultat. Odbrana je perfektna, davno bolji stoperski par nismo imali, cetrti zaredom clean sheet. 

U 1/2 je bilo razbijanje, samo sreca, tj onaj sut Kataia koji je bio vidjen gola je sprecio da odu na minus dva gola razlike. 

Seckali smo ih uzduz i popreko, razbijanje, kao i lani u onom derbiju kad je bilo 2 0 u 1/2, isto tako i tada smo igrali sacekausu u 2/2, ali sada na 1 0 vodjstvo. 

Sta su prikazali gosti? Kad su pretili ? U strahu su vam velike oci, pod adrenalinom ne mozete trezveno da analizirate utakmice. Sem dva suta iz daljine, sta je bilo opasno? Da, sut Rikarda nakon lomljenja glave Milunovicu, to bi svakako bilo ponisteno preko VARa , ali i da nije, Borjan je branio na nivou, ta odbrana je nesto sto ga krasi kroz citav mandat u FKCZ. 

 

Ne znam zaista sta vi ocekujete??? 3 0 ???? Kad je bilo 3 0? Koliko puta? Za recimo 70 sezona? Jel ste vi svesni sta hocete i trazite? Kao da prvi put gledate derby i ne znate da ovde nema pravila, ovo nije normalna utakmica, kao i u kosarci , preslikano. 

 

Sto se tice Milojevica, ostavite vi njega na miru, napisao sam , ko zna koliko novih imena ce biti u timu za LS. Derbiji su uvek ovakvi. Ruzni, negledljivi. Stoperi i Micko odradili fenomenalan posao, uz pomoc bekova. U 1/2 Bukari izuzetan. 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ljubitelj baklave said:

 

I...

U 1/2 je bilo razbijanje, samo sreca, tj onaj sut Kataia koji je bio vidjen gola je sprecio da odu na minus dva gola razlike. 

Seckali smo ih uzduz i popreko, razbijanje, kao i lani u onom derbiju kad je bilo 2 0 u 1/2, isto tako i tada smo igrali sacekausu u 2/2, ali sada na 1 0 vodjstvo. 

Sta su prikazali gosti? Kad su pretili ? U strahu su vam velike oci, pod adrenalinom ne mozete trezveno da analizirate utakmice. Sem dva suta iz daljine, sta je bilo opasno? Da, sut Rikarda nakon lomljenja glave Milunovicu, to bi svakako bilo ponisteno preko VARa , ali i da nije, Borjan je branio na nivou, ta odbrana je nesto sto ga krasi kroz citav mandat u FKCZ. 

 

...

 

 

Većina ljudi jedva ostalo budnih gledajuči ovo

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

 

Igra nam je odlicna u prva 5 kola, sem ovog 2/2 koje se i nije igrao , vec cuvao rezultat. Odbrana je perfektna, davno bolji stoperski par nismo imali, cetrti zaredom clean sheet. 

U 1/2 je bilo razbijanje, samo sreca, tj onaj sut Kataia koji je bio vidjen gola je sprecio da odu na minus dva gola razlike. 

Seckali smo ih uzduz i popreko, razbijanje, kao i lani u onom derbiju kad je bilo 2 0 u 1/2, isto tako i tada smo igrali sacekausu u 2/2, ali sada na 1 0 vodjstvo. 

Sta su prikazali gosti? Kad su pretili ? U strahu su vam velike oci, pod adrenalinom ne mozete trezveno da analizirate utakmice. Sem dva suta iz daljine, sta je bilo opasno? Da, sut Rikarda nakon lomljenja glave Milunovicu, to bi svakako bilo ponisteno preko VARa , ali i da nije, Borjan je branio na nivou, ta odbrana je nesto sto ga krasi kroz citav mandat u FKCZ. 

 

Ne znam zaista sta vi ocekujete??? 3 0 ???? Kad je bilo 3 0? Koliko puta? Za recimo 70 sezona? Jel ste vi svesni sta hocete i trazite? Kao da prvi put gledate derby i ne znate da ovde nema pravila, ovo nije normalna utakmica, kao i u kosarci , preslikano. 

 

Sto se tice Milojevica, ostavite vi njega na miru, napisao sam , ko zna koliko novih imena ce biti u timu za LS. Derbiji su uvek ovakvi. Ruzni, negledljivi. Stoperi i Micko odradili fenomenalan posao, uz pomoc bekova. U 1/2 Bukari izuzetan. 

 

Opet kažem, igra nam je go kurac. Od avgusta do danas.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

Btw jel bilo kakave podrške u 26. minutu za Vidića? Nešto se najavljivalo po twitteru u tom smeru

Ja ništa nisam čuo. 

Quote

 

Posle gola Vigo je „opalio rafal“ po Partizanovom „jugu“.

- Želeo bih da se izvinim fudbalskoj javnosti na neprimerenom radovanju. Nije mi bila namera da ikoga uvredim, jednostavno su me ponele emocije, bio sam srećan što sam postigao gol i otuda takva reakcija. Srčan sam, borben, emotivan i na takav način sam doživeo i dat pogodak i u svoj toj euforiji sam postupio neprimereno, ali zaista, bez namere da ikog uvredim - podvukao je Argentinac.

 

Eto 😁

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Da, igra tokom jeseni je bila kurton, to je tacno, Ovo sto pisem tice se drugog dela sezone. Zadovoljan sam onim sto sam video, ovaj derby je posebna prica, 2/2 je bilo fudbalski cirkus, to niko ne spori, samo sto gledam siru sliku. 

 

Sto se tice ovog tima, ovaj tim nema sta da trazi u LS, to je svima jasno, ali isto tako jasno je da ce doci brojna pojacanja na leto, bar 5,6. Dvoje su vec kaparisani. 

I ponavljam, da je dosao Murinjo sa Fergijem, derby bi UVEK bio ovakav, jer naprosto je dozvoljeno akterima da se tuku, vredjaju, psuju, uzasno. Sudija ne sme da im daje zute i crveni, jer bi za derby zavrsio sa 5 crvenih.

 

Zato nek ih sude stranci, oni nece biti optereceni tom pricom. Na svaku jebenu odluku Urosevic i onaj balavac Jovic mu se unose u facu, alo bre covece, imas li ti autoritet, da li postujes SEBE kao coveka, pod broj jedan. Ako ce svako da ti se unosi u facu, onda batali ovaj posao. 

 

I kod Dejana su nam derbiji bili ovakvi, jebeni horor. Jos uvek imam nocne more od onog Kup derbija, na penal seriju, 2021, najgori derbi u istoriji. Pa opet, nikom nista, taj tim je igrao dvomec sa Milanom egal, pa opet u derbiju je bio horor nevidjeni, jednostano je TAKO sa ovakvim utakmicama. 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Skupilo se naroda na Marakani u hladnoj veceri, Zvezda je 3 klase bolja od Pfk individualno, postignut gol iz prve kakve-takve sanse i otvorena vrata da se u tom ritmu samelje protivnik... ali to prosto nije dovoljno uz onakvog ciketana na klupi i njegove nalogodavce, koji ce (ako ga uopste smene) drugog trenera dovesti kada bude kasno za bilo kakvu konkretnu doselekciju i skauting.

Govna neopevana!

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je žao ljudi koji su iz unutrašnjosti.Izgube ceo dan na putu,potroše dosta novca na gorivo,karte,hrana,piće da bi gledali ovo smeće od utakmice što se zove derbi.

Ovo je jedino zadivilo ljude što prate borilačke sportove.Više razbijenih glava nego šansi.

Onom polutanu sa izmenom Katai-Milunović treba zabraniti za rad u fudbalu,možda neki Hajduk iz Čuruga da vodi.

O Pešiću nema potrebe išta napisati,većina ovde ga je opisala kako treba.I još daje izjavu kako smo večeras zasluženo pokazali da smo najbolji.Šta smo pokazali?Jedno veliko ništa!U LŠ ćemo izgledati kao svinje pred klanje.

Mene zanima da li postoji igrač kod nas koji može iz kornera prebaciti prvu stativu.Kao da nisu jeli danima.

 

Vigo definitivno obećava za sada.On,tandem Čupa-Dragović i valjda pobeda jedine pozitivne stvari večeras.

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dugo godina sam sezonac i član kluba, trudim se da ne preskačem ligaške utakmice na domaćem terenu i ispratim po koju kada smo gosti i prvi put sam sada želeo da izađem ranije sa utakmice uprkos vođstvu i +16. 

Da postavim stvari ovako, Zvezda u ovoj polusezoni će imati dve utakmice koje su rezultatski nebitne, ali dve utakmice koje mogu biti zanimljive i gde imamo zapravo protivnika, koji je u nikada gorem stanju i nikada goroj formi i situaciji, ali je protivnik i dalje. Znači derbi danas i derbi u plej-ofu. 

Dođe pun zapad, pun sever, malo istok da te gleda, preko 30.000 Zvezdaša, koji neće posle ovoga do Lige Šampiona doći opet i ti odigraš kako odigraš. 

Poveli smo i imali priliku na našem stadionu da ih napadnemo i uništimo, odigramo muški, karakterno i pokažemo da smo bolja ekipa. Prošle su pripreme, neverovatna je razlika u kvalitetu, njihov klub je u haosu kompletnom i opet, odigramo kako odigramo.

Drugo poluvreme je sramota za igrače i trenera, ako se može nazvati trenerom. 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Knipex said:

Naš trener je čovek bez blama. Kaže ako želite da gledate bolji fudbal ili bolje igrače gledajte premijer ligu i platite 150 funti... Ajde!

Nemoj zajebavati da je to rekao 😄.

"Ako je narod nema hleba, neka jede kolače"

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ljubitelj baklave said:

 

Igra nam je odlicna u prva 5 kola, sem ovog 2/2 koje se i nije igrao , vec cuvao rezultat. Odbrana je perfektna, davno bolji stoperski par nismo imali, cetrti zaredom clean sheet. 

U 1/2 je bilo razbijanje, samo sreca, tj onaj sut Kataia koji je bio vidjen gola je sprecio da odu na minus dva gola razlike. 

Seckali smo ih uzduz i popreko, razbijanje, kao i lani u onom derbiju kad je bilo 2 0 u 1/2, isto tako i tada smo igrali sacekausu u 2/2, ali sada na 1 0 vodjstvo. 

Sta su prikazali gosti? Kad su pretili ? U strahu su vam velike oci, pod adrenalinom ne mozete trezveno da analizirate utakmice. Sem dva suta iz daljine, sta je bilo opasno? Da, sut Rikarda nakon lomljenja glave Milunovicu, to bi svakako bilo ponisteno preko VARa , ali i da nije, Borjan je branio na nivou, ta odbrana je nesto sto ga krasi kroz citav mandat u FKCZ. 

 

Ne znam zaista sta vi ocekujete??? 3 0 ???? Kad je bilo 3 0? Koliko puta? Za recimo 70 sezona? Jel ste vi svesni sta hocete i trazite? Kao da prvi put gledate derby i ne znate da ovde nema pravila, ovo nije normalna utakmica, kao i u kosarci , preslikano. 

 

Sto se tice Milojevica, ostavite vi njega na miru, napisao sam , ko zna koliko novih imena ce biti u timu za LS. Derbiji su uvek ovakvi. Ruzni, negledljivi. Stoperi i Micko odradili fenomenalan posao, uz pomoc bekova. U 1/2 Bukari izuzetan. 

 

Brate odradicu ja u paru sa jos jednim random forumasem isto toliko klin šitova protiv ekipa koje jednom na utakmici predju centar. 

Link to comment
Share on other sites

Jedino vredno pomena iz derbija bila su pitanja pojedinih novinara na konferenciji.

Ima nade izgleda bar za sportsko novinarstvo.

Ovaj klovn ako bude trener u LS, onda ce biti 0u grupi zagarantovana.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Aueksandau Ljiga Jankovic

 

Quote

Podsetiću da sam ja bio trener Zvezde u februaru 2009. kada su uhapšeni Dragan Džajić, Vladimir Cvetković i Miloš Marinković, kada se klub 14 dana nije oglasio, sve dok ja nisam pobedu u večitom derbiju njima posvetio. Tadašnje rukovodstvo kluba mi je to oštro zamerilo i pokrenulo inicijativu za moju smenu koja je i usledila dva meseca kasnije.“

 

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Pešić je večeras odigrao kao najveći neprijatelj fudbala. On je igrao kao neki centar u vaterpolu, Boris Zloković style. Sve neko čupanje, laktanje, guranje. Lik je 90 minuta proveo okrenut leđima od gola. 

 

Mitrović je isto bio loš. Lopta mu stalno bježi, odluke na terenu su mu jako diskutabilne. 

 

I dobro bi bilo da ne krene loženje na Mijailovića. Ođe neće sigurno, ali ima zato novinara koji ga uzdižu. Ja i dalje nijesam vidio ništa fudbalski kod njega. Svaku loptu koja mu dođe u noge dere kao da je golman. 

Edited by Kvaratskhelia
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Pešić je večeras odigrao kao najveći neprijatelj fudbala. On je igrao kao neki centar u vaterpolu, Boris Zloković style. Sve neko čupanje, laktanje, guranje. Lik je 90 minuta proveo okrenut leđima od gola. 

 

Mitrović je isto bio loš. Lopta mu stalno bježi, odluke na terenu su mu jako diskutabilne. 

 

I dobro bi bilo da ne krene loženje na Mijailovića. Ođe neće sigurno, ali ima zato novinara koji ga uzdižu. Ja i dalje nijesam vidio ništa fudbalski kod njega. Svaku loptu koja mu dođe u noge dere kao da je golman. 

Mijailovic je ok igrac, nije bas za prvih 11, ali je bar legitiman zadnji vezni za razliku od Srnica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...