Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Nema ovo danas veze s trenerom. Covek je izasao ofanzivno sto je za postovanje. Kad te debil ukanali u petom minutu, mozes samo da se uvatis za glavu. 

 

Mislim da se razumemo, mislim da Milojevic nije trener za Zvezdu, ali ovo veceras nema veze s njim. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Nema ovo danas veze s trenerom. Covek je izasao ofanzivno sto je za postovanje. Kad te debil ukanali u petom minutu, mozes samo da se uvatis za glavu. 

 

Mislim da se razumemo, mislim da Milojevic nije trener za Zvezdu, ali ovo veceras nema veze s njim. 

 

OK jeste nas Borjan ukanalio ali ovi su imali jos bruka sansi a nije jos ni pola sata igre. Nije valjda da su sve prilike nastale iz toga sto su igraci poremeceni ranim golom... pa nije bas tako. 

 

 

Ooops 2:0

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

Naravno da ima veze s trenerom, da Surdulica izadje protiv nas sa 7 iskljucivo ofanzivno orijentisanih igraca primila bi 7 lakih komada. 

 

Isto to se ovde desava.

 

Pa nismo mi primili prvi gol zato sto smo ofanzivni, nego zato sto je golman direktno kiksnuo. Posle toga mozes komotno da se pokupis i odes kuci, jer sve pada u vodu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne postoji ekipa u Srbiji koja je sposobna da igra bez klasicnog zadnjeg veznog...Malo ih je i Evropi...Posebno ne protiv brzih i atletski mocnih ekipa...Nama je u svakom njihovom napadu prostor povratne lopte prazan...

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...