Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

1 hour ago, merosina said:

Pitao bih Markosa i ekipu koja prati nase klince ko najvise obecava od ovih klinaca uz neko rangiranje (Mijatovic,Stankovic,Lekovic,Knezevic,braca Mitukuljici,Šljivic)

 

Da li moze da se ponovi ona sezona kada smo odjednom izbacili gomilu igraca iz oš (Ristica,Vuleta,Grujica,Jovica)

Meni lično najviše obećavaju Mijatović, Sljivic i Stanković jer su moderni fudbaleri. Dobra tehnika, dobro razumevanje igre i odlična fizička sprema i kondicija. Lekovic ima dobre predispozicije da bude vrhunski stoper ali sa druge strane je uvek teško da se izboris kao mlad igrač na toj poziciji. Zavisi i od kluba i koliko je spreman da trpi greske. Kod Kneževića još imam sumnje jel bi funkcionisao na višem nivou, a kod Mituljikica ne vidim želju da postanu bolji igrači. Tehnika je besprekorna, ali se mnogo vuku po terenu. Ja bih forsirao

Mijatovića, Sljivica, Stankovića i Lekovica u prvom timu, Kneževića slao na pozajmicu u Superligu, a prodao bracu Mituljikic. 

Edited by Milko Miller
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Redstar0356 said:

Надам се да се неће никад вратити.

Link to comment
Share on other sites

Sta kazu Severna braca oko izbora u FSS? Jel ce bude neko protest saopstenje neko skandiranje? 

 

Kako su principijalno u proslom saopstenju napicili Piksija necuveno je da selektor bira predsednika saveza to je skandal... valjd aje ok sada kada predsenik drzave uhlebljuje lopovske kadrove. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tamburinjo said:

Sta kazu Severna braca oko izbora u FSS? Jel ce bude neko protest saopstenje neko skandiranje? 

 

Kako su principijalno u proslom saopstenju napicili Piksija necuveno je da selektor bira predsednika saveza to je skandal... valjd aje ok sada kada predsenik drzave uhlebljuje lopovske kadrove. 

brat Aleka reklo bi se na severu😉

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Tamburinjo said:

Sta kazu Severna braca oko izbora u FSS? Jel ce bude neko protest saopstenje neko skandiranje? 

 

Kako su principijalno u proslom saopstenju napicili Piksija necuveno je da selektor bira predsednika saveza to je skandal... valjd aje ok sada kada predsenik drzave uhlebljuje lopovske kadrove. 

Pa,podigli su glas..protiv Bjeke..

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Redstar0356 said:

 

395-oprema-za-ubijanje-vampira.jpg

 

Акобогда дочекаћемо једног дана да ово горе буде сет за задавање коначног ударца таквом фудбалу на Маракани.

Милоје уписао си се у историју, свака част и то ти је сасвим довољно. Сједи ђе си, ни за ђе си нијеси.

Edited by Константин
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tunji Awojobi said:

Svaki put kad vidim ovo krme od Duleta Savića, presedne mi dan. Retard šeta Monakom u majici sa zastavom konfederacije. Ne znam da li mu je Z majica na pranju ili je čuva za utakmicu. 🤦‍♂️

Ja razumem da ti je antipatičan i da imate različite stavove, i poglede, ali ako može bez ovavkih uvreda na račun, ipak, zvezdine igračke legende.

Ja se u ničemu ne slažem sa njim, sem u vezi sa Zvezdom, ali makar zbog poštovanja šta je on uradio u klubu, mogu da se izbegnu ovakvi izrazi. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Don Juan said:

Ja razumem da ti je antipatičan i da imate različite stavove, i poglede, ali ako može bez ovavkih uvreda na račun, ipak, zvezdine igračke legende.

Ja se u ničemu ne slažem sa njim, sem u vezi sa Zvezdom, ali makar zbog poštovanja šta je on uradio u klubu, mogu da se izbegnu ovakvi izrazi. 

sad i ti Done sitničariš😄

ako može mali Topić da bude glavat što ne bi mogao Dule Savić da bude krme na istom ovom forumu?

Link to comment
Share on other sites

Mocart:

Tokom leta za Nicu često je sa svog mesta ustajao Aleksandar Pešić i signalizirao okruženju da ga pecka zadnja loža. Ali suviše je sutra veliki meč da bi najbolji strelac Crvene zvezde izostao.

 

Jel moze neko da zamisli ovu scenu?

Edited by Venger
  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Ja razumem da ti je antipatičan i da imate različite stavove, i poglede, ali ako može bez ovavkih uvreda na račun, ipak, zvezdine igračke legende.

Ja se u ničemu ne slažem sa njim, sem u vezi sa Zvezdom, ali makar zbog poštovanja šta je on uradio u klubu, mogu da se izbegnu ovakvi izrazi. 

Postoje stvari daleko bitnije od sporta i sportskih rezultata. Lik je osvedoceni fashov. Ne znam sto bi ga se stedelo?!

O utakmici..navodno pocinjemo sa ultra-ofanzivnom postavom koja ukljucuje Ivanica,Kangu,Kataia,Bukarija,Mitrovica i Pesica. Sad,da li je ova najava blef Milojevica ili ne, videcemo,ali realno nama samo pobeda igra veceras. Kad je vec tako,onda se tako mora i odigrati utakmica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Drug Crni said:

Postoje stvari daleko bitnije od sporta i sportskih rezultata. Lik je osvedoceni fashov. Ne znam sto bi ga se stedelo?!

Svako od nas je ogledalo svojih dela. 

Ipak mislim da nema potrebe da se bavimo Savićem i da se koriste uvrede, pošto je on ipak legenda kluba i njegovo sadašnje delovanje nema veze sa fudbalom. Ako je on postao što je postao, ne moramo i mi da se spuštamo na taj nivo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Drug Crni said:

O utakmici..navodno pocinjemo sa ultra-ofanzivnom postavom koja ukljucuje Ivanica,Kangu,Kataia,Bukarija,Mitrovica i Pesica. Sad,da li je ova najava blef Milojevica ili ne, videcemo,ali realno nama samo pobeda igra veceras. Kad je vec tako,onda se tako mora i odigrati utakmica.

Dobro zvuci ova postava, ali ima dva problema. Ne moze bas da se igra od pocetka na va bank protiv Monaka u gostima. Treba malo balansa izmedju napada i odbrane, a ako je Kanga taj koji je poslednji igrac ispred odbrane onda to znaci mnogo promaje. I druga stvar, znamo kakvi smo mi sa kondicijom, pa je pitanje ko ce uci nakon 60. ako gurnes sve od pocetka.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

O utakmici..navodno pocinjemo sa ultra-ofanzivnom postavom koja ukljucuje Ivanica,Kangu,Kataia,Bukarija,Mitrovica i Pesica. Sad,da li je ova najava blef Milojevica ili ne, videcemo,ali realno nama samo pobeda igra veceras. Kad je vec tako,onda se tako mora i odigrati utakmica.

 

Pa gde ce sve da ih smesti? 😕 

 

Ako trener misli da Ivanic bude defanzivni vezni sa Kangom, a da Mitrovic ide levo, Bukari desno, Katai iza Pesica, mislim da je to tracenje Ivanica. Ne mogu sada da se setim, u jednoj utakmici ga je uveo na tu poziciju pa ga je posle jos jednom izmenom gurnuo napred posle 10-15min jer nista nije mogao da odigra daleko od gola. 

 

I sta onda pozadi, tri defanzivca i osigurac ili 4 defanzivca? Ako je taj osigurac Srnic (igrac manje), onda ne zna se sta je gore, da li da se povucemo sa 4 defanzivna i ostavimo promaju na 20-30m od gola, ili da pustimo Srnica da izigrava fudbalera a ostanemo sa 3 defanzivna u liniji. Da je Sanogo taj osigurac (Mijailovic nema pravo igranja) onda bi imalo smisla igrati sa 3+1. 

 

Daj onda i Kangvu u toj sredini (ako vec ne moze Sanogo) pa da igramo sa Dragovicem, Milunovicem i Erakovicem kao 3 centralna defanzivna. Mitrovic/Ivanic neka pomazu po levoj strani u odbrani a Kangva/Bukari po desnoj. Ivanic i Kangva da zatvore malo i sredinu. Kanga i Katai neka se igraju fudbala kako vec znaju. Ovo bi bilo bas ultra-ofanzivno i ili bi nas nakantali ili bi mi njih nahvatali na brzinu a onda se branili vise od jednog poluvremena 😄  

 

Pri tom, ovo pricam gledajuci samo nas, jer utakmicu u Beogradu protiv Monaka skoro da i nisam gledao, pa ne znam kvalitete i mane protivnika. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Don Juan said:

Nema Dragovića.

Auh da jbt. Zaboravio sam. 

 

Nista, daj onda Gobelju desno, Rodu levo, Erakovic i Milunovic centralno, neka duva promaja po sredini 😄 samo da ne gledamo Srnalda (lakse podnosim Gobelju). A ne bih pomogao ni Pankova da gledam. 

 

Dakle nek se spremi Gobelja. 😄 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...