Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

4 minutes ago, Markoss said:

 

Koja taktika kad ti samo pobeda igra, a primis kiks gol na pocetku? Sad moze 10 stopera da udje, dace nam bar jos dva komada. 

 

Bas nisam fan ovog Milojevica, nit mi ima znanje, nit harizmu za jakog trenera, ali ovo veceras bukvalno nema veze s njim. Mi smo svakako ozbiljnu priliku propustili u prvom kolu, a nismo ni popravni uspeli da polozimo (gostovanje u Madjarskoj). 

Jbg, bili smo u slicnim situacijama i u proslosti, pa smo znali da se izvucemo. Posle prvog poluvremena u Salzburgu delovalo je da cemo petardu popiti, al nismo gubili glavu. 

 

Kod ovog Milojevica svaka utakmica koja se ne otvori dobro je bespovratno izgubljena, nema sanse da se digne ekipa.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

Nisam ni napisao da si ti to naveo kao glavni razlog. Moje mišljenje je da je to glavni razlog.

 

Izvini, ja mislio da si bio ironičan pa zbog toga onakav komentar.. 

Edited by Volter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Venger said:

Jbg, bili smo u slicnim situacijama i u proslosti, pa smo znali da se izvucemo. Posle prvog poluvremena u Salzburgu delovalo je da cemo petardu popiti, al nismo gubili glavu. 

 

Kod ovog Milojevica svaka utakmica koja se ne otvori dobro je bespovratno izgubljena, nema sanse da se digne ekipa.

 

Popili bi i tu petardu da je Borjan kiksnuo u sedmom minutu. Posle se desilo sta se desilo, ali ta utakmica je bas iz one kategorije neverovatnih i ne mogu uopste da je uzmem za bilo kakvu analizu iskreno. 

 

Rodic u groznoj formi inace, od pocetka sezone. Bas nam igracima prolazi zenit karijere, a mi im dajemo cetvorogodisnje ugovore da zavrse karijere ovde i slicno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Volter said:

 

Izvini, ja mislio da si bio ironičan pa zbog toga onakav komentar.. 

 

Ne, ne. Pogrešno si razumeo 🙂

 

Meni je to prvo upalo u oko. Kakvi osigurači, kakvi bakrači. Izadji i preori teren, ako ništa drugo. A oni kao da igraju pripremnu utakmicu protiv Lokomotive Plovdiv

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Pa nismo mi primili prvi gol zato sto smo ofanzivni, nego zato sto je golman direktno kiksnuo. Posle toga mozes komotno da se pokupis i odes kuci, jer sve pada u vodu. 

 

Ma i da nije kiksnuo primili bismo ga 5 ili 15 minuta kasnije. Ne moze fica da se trka s ferarijem. Monaku nije strano da samelje PSZ 3-0 na ovom stadionu i sad cemo mi da ih napadnemo sa Mitrovicem i Pesicem. I Kangom kao defanzivno najodgovornijim igracem. 

 

Samoubistvo jednog diletantskog trenera i diletantskog kluba.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ne, ne. Pogrešno si razumeo 🙂

 

Meni je to prvo upalo u oko. Kakvi osigurači, kakvi bakrači. Izadji i preori teren, ako ništa drugo. A oni kao da igraju pripremnu utakmicu protiv Lokomotive Plovdiv

 

Još je tu i pitanje karaktera, prvi gol ih toliko sjeb'o da izgledaju kao da sutra ne postoji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
Ma i da nije kiksnuo primili bismo ga 5 ili 15 minuta kasnije. Ne moze fica da se trka s ferarijem. Monaku nije strano da samelje PSZ 3-0 na ovom stadionu i sad cemo mi da ih napadnemo sa Mitrovicem i Pesicem. I Kangom kao defanzivno najodgovornijim igracem. 
 
Samoubistvo jednog diletantskog trenera i diletantskog kluba.
Pa koga ima Ferencvaroš, pa ih ljudi oladiše.. Jbt kao da su Siti
Link to comment
Share on other sites

Vrhunski rezultat na kraju prvog poluvremena.

Da vode klub oni sto istom žele dobro polovini od ovih bi se zahvalili na kraju sezone,treneru u decembru i pravili bi plan za sledecu sezonu .

Jadno i čemerno je sve ovo.Dosta isluženih igrača  koji igraju na stare zasluge a na klupi. Nemac pojma.Ali naravno od toga nema nista.

Link to comment
Share on other sites

Ali koji nivo beskorisnosti Pešića. Kao i u prošlom mandatu u domaćici i ovako od svakog možemo da napravimo napadača, ali u Evropi on uopšte ne učestvuje u građenju napada. Kao čeka neku dugu loptu, ali on bukvalno 2 duela od 20 dobije na utakmici. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Mi ovo mozemo da preokrenemo. Bez zezanja. Ali treba da budu svi do jednog na svom maksimumu. Treba nam onaj Katai, sa onim Ivanicem, da Bukari bude ferari, da Kanga podeli gomilu lucidnih i preciznih pasova i da Pesic iskoristi svaku priliku... 

 

A da odbrana vise nista ne kiksne.

 

Naucna-fantastika. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...