Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

5 minutes ago, Markoss said:

Nije Dejana niko oterao, nego je sam podneo ostavku. Kao sto je to radio vec dva puta pre toga, kad su uspeli da ga ubede da ostane. 

Bio je primoran da podnese ostavku jer posle drvlja i kamenja koje su osuli po njemu na čelu sa Terzićem, nijedan čovek sa iole savesti ne bi ostao. 

 

Ne branim Stankovića, izgubio je ekipu i verovatno je bilo pitanje kada će otići ali je ovaj ološ na čelu sa Terzićem jedva dočekao da postavi svoju marionetu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Knipex said:

Bio je primoran da podnese ostavku jer posle drvlja i kamenja koje su osuli po njemu na čelu sa Terzićem, nijedan čovek sa iole savesti ne bi ostao. 

 

Ne branim Stankovića, izgubio je ekipu i verovatno je bilo pitanje kada će otići ali je ovaj ološ na čelu sa Terzićem jedva dočekao da postavi svoju marionetu.

 

Stankovic je podneo ostavku i u decembru 2021. godine kad je imao pet bodova manje od Partizana. Onda je dobio poziv da mu ne pada na pamet da bezi u sred sezone, ali da na leto moze da ode. 

 

Ponovio je da hoce da ode, niko mu nije pravio problem i to je to, ali cinjenica je da nije oteran i da u klubu nisu ni razmisljali o tome da ga menjaju, cak ni posle tog kiksa s Makabijem. 

 

Pre toga je jos jednom hteo da ide kad su ga zvali iz Italije. Mislim cisto istine radi. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Knipex said:

Bio je primoran da podnese ostavku jer posle drvlja i kamenja koje su osuli po njemu na čelu sa Terzićem, nijedan čovek sa iole savesti ne bi ostao. 

 

Ne branim Stankovića, izgubio je ekipu i verovatno je bilo pitanje kada će otići ali je ovaj ološ na čelu sa Terzićem jedva dočekao da postavi svoju marionetu.

Nisu postavili Milojevica da im bude marioneta, nego jer su mislili da ce raditi dobar posao u paraleli sa njihovim sranjima, kao sto su to radili V.Milojevic i Stankovic. Nije bio neki izbor domacih trenera, a Milojevic je dosta hvaljen dok je bio pomocnik kod nas pre dve godine, tako da su bili svesni da ce i navijaci tu odluku pozdraviti. Znaju oni da njih samo trener i dobri rezultati mogu da drze u klubu, posto u svim ostalim segmentima nemaju pojma sta rade i u nekom normalnom okruzenju bi leteli iz kluba sve i da osvojimo LS. Ali oni nece napustiti klub dok god osvajamo titule, to je stav onih koji jedini i mogu da ih oteraju. 

Edited by СтелаРоса
Link to comment
Share on other sites

@Markoss

 

Tačno je sve što si napisao, ali sam siguran da znaš bolje od mene kako je izgledao sastanak jutro nakon utakmice posle čega je Stanković podneo ostavku. Šta je sve Terzić izgovorio i kako je uperio prst u Stankovića kao glavnog i odgovornog što je Zvezdi izbijeno 30 miliona iz džepa. Čuj Zvezdi... A posle Terzića i njegovi kunići...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mister-no said:

Mora do LŠ doći trener sa autoritetom ili ode mast u propast. Možda ne može da se nađe ekstra kvalitet ali autoritet može. Miha i Muslin mi prvi padaju na pamet.

Obojica su dosta svojeglavi ljudi, ali imaju prevelik integritet da bi im se ovi sibicari mesali u posao. Da li iko moze da zamisli da prgavi Miha ( koji je nazalost u losem zdravstvenom stanju ) ne zatera u pm nekoga od ove dvojice ukoliko bi vrsili pritisak da neko igra ili ne igra? Sa Muslinom smo to videli na primeru Dzajica u CZ i Kokeze u reprezentaciji ( iako mislim da je za Sergeja preterivao ).

Link to comment
Share on other sites

Videli smo Mihajlovica u reprezentaciji koliko mu integritet nije dozvoljavao da mu igraju Scepovic, Ignjovski, Stevanovic i ostali LIAN sports igraci. Obozavao sam ga kao igraca, ali treba biti realan i reci da je daleko od postenjacine. Nazalost i bolest ga sprecava da se ozbiljnije posveti itd.  

 

Muslin dok je Dzajic tu, svakako nije opcija.

 

A inace, ja bih gledao ka stranom trzistu i doveo trenera stranca. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Mi ako se nekako dotaljigamo do titule imamo direktnu prodju u LŠ ...

Terza i Mrkela  ima da dovode pojačanja (stočnim :whistling:) vagonima, baš će u tom slučaju angažovati trenera koji neće da prima njihove ceduljice pred mečeve ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Iskreno,očekivao sam više od Milojevića.Hvalio sam ga dok je bio pomoćnik.Priželjkivao sam ga u nekoj budućnosti da bude trener Zvezde.Dobio je priliku i ništa,taraba.Ako nastavimo da izgledamo ovako jadno,treba mu se zahvaliti na zimu i kao što kolege forumaši pišu,dovesti nekog stranca za trenera.Neko je ovde i pisao da se prati po Nemačkoj situacija za neke trenere.Svakako domaćih opcija nema.

Sreća pa je onaj bilmez Koković najuren iz svakog kluba gde je radio,njega je Terza ozbiljno pripremao da preuzme Zvezdu kad Stanković ode.

Link to comment
Share on other sites

Jel realno sta je onaj afrikanac iz cukarickog promasio namerno , i faul koji je napravio pred gol . 

 

Ovde nesto smrdi, mogli smo da odemo na 7 plus.

 

Ovo je 5,6 gol u zadnjih deset minuta utakmice koji su dali prekoputasi. Ne mogu da verujem.

Edited by iamsho4sho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, iamsho4sho said:

Jel realno sta je onaj afrikanac iz cukarickog promasio namerno , i faul koji je napravio pred gol . 

 

Ovde nesto smrdi, mogli smo da odemo na 7 plus.

 

Ovo je 5,6 gol u zadnjih deset minuta utakmice koji su dali prekoputasi. Ne mogu da verujem.

Ovakav pogled na situaciju znaci da su oci zamagljene, bavimo se komsilukom, a kod nas u dvoristu smrdi li smrdi.

Pritom, Cuka je pored Tsca najkvalitetnija ekipa iza vecitih, mi cemo se kod njih provesti kao bosi po trnju uz ovakvu formu i probleme u igri i postavci iste.

Vec u cetvrtak je problem u Ns ako ne bude reakcije, a tesko da moze mnogo toga da se izmeni za koji dan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Markoss said:

Dzabe ovom Milojevicu sva teorija, mi bas dugo nismo igrali ovako lose. Totalno haoticna situacija i ne bi me iznenadilo da prospemo bodove ovde. 


Ма питање је и око његове теорије. Меље ко празан млин, сатра се објашњавајући, данас појашњава измјене па помиње лакши прелаз из зоне2 у зони3!? Јуче је у теорији најавио Азарова а у пракси смо опет гледали Срнића. Заједно са Гобељом и Крлетом. Љета господњег 2022…

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Veliko je pitanje ko daje te lepe ocene o pojedinim trenerima? Ovog puta je to ovaj klovn, čitali smo i pohvale za onog bucka što je vodio omladince a on trubadur na kvadrat. Nekima je čak i lalatović dobar trener tako da par natpisa po medijima i eto "kvalitetnog" trenera. Ovaj je već pokazao da je možda kao pomoćnik dobar ali za šefa nije niti će ikad biti za klub kao što je Zvezda. Džabe polemišemo koga bi mogli dovesti na tu poziciju, dok su u klubu ova dva lopova nema šanse da dovedu trenera koji će sam selektirati i voditi tim. Za par nedelja su neki izbori u FKCZ, videcemo koga veliki vožd tu postavi da li se nešto može pozitivno očekivati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma dobro, oduvek postoji taj mit o prepametnim pomocnim trenerima i neznalicama glavnim trenerima. A onda posle ti pomocni treneri gde god odu ne urade nista. Pa je tako Buvac sve radio Klopu, evo raspao se Klop bez Buvaca, samo je uzeo Premijer ligu i Ligu sampiona. 

 

Ovaj momak je bio precenjen dok je radio u strucnom stabu ocigledno, precenjen je njegov uticaj na igru i rezultate. Mozda i ima neki talenat i znanje, ali treba da se izbrusi kroz manje klubove, Zvezda je progutala i mnogo veca imena sa dugim trenerskim karijerama.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, iamsho4sho said:

Jel realno sta je onaj afrikanac iz cukarickog promasio namerno , i faul koji je napravio pred gol . 

 

Ovde nesto smrdi, mogli smo da odemo na 7 plus.

 

Ovo je 5,6 gol u zadnjih deset minuta utakmice koji su dali prekoputasi. Ne mogu da verujem.

Je l realno da pricas ovo posle onakvog penala?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je odlčan primer zašto i treba promeniti pravilo o ofsajdu. Ovde je manje više jasno po pravilima da je igraču ofsajdu, ali nisam siguran da igrač ima prednost u onosu na odbranu zato što mu je samo stopalo u ofsajsu, ali imali smo još drastičnije primere posebno kod Engleza.

Tako da ono pravilo da je igrač u ofajdu, samo ako se celim telom nalazi iza poslednjeg igrača odbrane, ima i te kako smisla.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Protiv Madjara odigrali smo odlicno utakmicu, ovo juce nije reper ni za sta, jer ta utakmica iz Evrope i ova juce, su dva RAZLICITA sporta. 

 

Toliko valjanja, prekida, a tako malo zutih za rivala, je neverovatno. I naravno, na kraju su pali od sopstvenog metka, celu utakmicu udaraju, vuku i ovaj ladno za vrat uvati Pesica i jos se buni. Smejurija. 

Jes da Pesic pao na guzicu malo prenaglaseno, ali sustina je da je ruka rivala bila na vratu Pesica kad je lopta isla prema njemu, end of story, koj ce kurton tvoja ruka na njegovom vratu? Pa nije ovo rvanje. 

 

 

 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Ovo je odlčan primer zašto i treba promeniti pravilo o ofsajdu. Ovde je manje više jasno po pravilima da je igraču ofsajdu, ali nisam siguran da igrač ima prednost u onosu na odbranu zato što mu je samo stopalo u ofsajsu, ali imali smo još drastičnije primere posebno kod Engleza.

Tako da ono pravilo da je igrač u ofajdu, samo ako se celim telom nalazi iza poslednjeg igrača odbrane, ima i te kako smisla.

ovako zamrznut snimak ne pokazuje baš ništa, ovde je najverovatnije Ben bio debelo u ofsajdu i pokušao da se izvuče( zamalo i uspeo) i treba se svirati kao ofsajd. Jedan zakorak, polukorak u fudbalu mogu da donesu veliku prednost. Ja ne bih svirao ofsajd u slučaju da je ruka napred a noge iza zadnjeg igrača a video sam na nekim mečevima da i to sviraju.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Perkos2 said:

ovako zamrznut snimak ne pokazuje baš ništa, ovde je najverovatnije Ben bio debelo u ofsajdu i pokušao da se izvuče( zamalo i uspeo) i treba se svirati kao ofsajd. Jedan zakorak, polukorak u fudbalu mogu da donesu veliku prednost. Ja ne bih svirao ofsajd u slučaju da je ruka napred a noge iza zadnjeg igrača a video sam na nekim mečevima da i to sviraju.

Po predloženim novim pravilima za ofsajd, ovo ne bi bio ofsajd. Koliko sam ja ispratio, po novim pravilima, za koje ne znam kada će stupiti na snagu, ofsajd će se svirati samo kada je igrač celim telom iza zadnje linije, što naravno može da ima mana, ali poštenije nego da se ofsja svira za stopalo, vrh kopačke, rame i slično.

8 hours ago, Laki21 said:

2ZWzwkU.jpg

 

Zar ne bi trebale linija šesnaesterca i ofsajd linija da budu skoro paralelne iz ovog ugla?

Kamera snima s nekih metar ispred linije šesnasterca, linija ofsajda je na cca 3 metra dalje.

 

Odakle tolika razlika?

Da linije su čudne, ali to je i zbog položaja kamere. 

Bilo kako bilo, ovde je pomoćni sudija odlično postavljen tako da je to merodavnije. Pretpostavljlam da je on prvi podigao zastavicu, nisam video ovo u živom prenosu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Juan said:

Po predloženim novim pravilima za ofsajd, ovo ne bi bio ofsajd. Koliko sam ja ispratio, po novim pravilima, za koje ne znam kada će stupiti na snagu, ofsajd će se svirati samo kada je igrač celim telom iza zadnje linije, što naravno može da ima mana, ali poštenije nego da se ofsja svira za stopalo, vrh kopačke, rame i slično.

Da linije su čudne, ali to je i zbog položaja kamere. 

Bilo kako bilo, ovde je pomoćni sudija odlično postavljen tako da je to merodavnije. Pretpostavljlam da je on prvi podigao zastavicu, nisam video ovo u živom prenosu.

Poenta treba da bude na to gde su noge napadača, jedinop tako ostvaruje prednost

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Protiv Madjara odigrali smo odlicno utakmicu, ovo juce nije reper ni za sta, jer ta utakmica iz Evrope i ova juce, su dva RAZLICITA sporta. 

 

Toliko valjanja, prekida, a tako malo zutih za rivala, je neverovatno. I naravno, na kraju su pali od sopstvenog metka, celu utakmicu udaraju, vuku i ovaj ladno za vrat uvati Pesica i jos se buni. Smejurija. 

Jes da Pesic pao na guzicu malo prenaglaseno, ali sustina je da je ruka rivala bila na vratu Pesica kad je lopta isla prema njemu, end of story, koj ce kurton tvoja ruka na njegovom vratu? Pa nije ovo rvanje. 

 

 

 

 

 

Protiv Madjara u Beogradu da, u gostima ocaj.

Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da smo protiv Fradija odigrali solidnu utakmicu;mnogo bolju od ove jucerasnje.

Ne zelim da pravdam Milojevica,ali je i sa tv bilo evidentno da teren nije bio dobro pripremljen. Posle nekih 10-15 minuta gledanja kaze meni ortak: "Ovaj teren je spor.. pogledaj kako lopta sporo ide.. da li je trava previsoka ili nesto drugo..nije dobar". Dakle,nije alibi,ali jeste fakat.

Mi u narednih 6 kola 5 puta gostujemo - Vosa, Nis, Kolubara, Cuka i Surdulica. Tu se lomi prvenstvo,ubedjen sam. Ako iz ove serije odrzimo prednost,mislim da smo onda u veoma dobroj poziciji,jer ocekujem da budemo bolji u nastavku sezone,u drugom delu.

Da li cemo i pobediti sve? To vec nisam siguran.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

 

Da linije su čudne, ali to je i zbog položaja kamere. 

Bilo kako bilo, ovde je pomoćni sudija odlično postavljen tako da je to merodavnije. Pretpostavljlam da je on prvi podigao zastavicu, nisam video ovo u živom prenosu.

 

Која црна камера. Или им гол аут линија није окомита у односу на бочну линију од шеснаестерца или има им не шљака вар систем како треба.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...