Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Ja stvarno ne mogu dalje jer meni je ovo presmesno i jasno kao dan u glavi koliko je retardirano 🤣

 

Ide se 1-4-5-8 i toeto. Ne mogu objasnjavam sve pojedinacno.

 

Verovatno ce se sve izbalansirati na kraju, ali nije posao FIBA-e niti bilo koga drugog da pravi pretpostavke.

 

Ne mozes biti prvi i dobiti treci i sedmi sesir umesto cetvrtog i osmog 🤣

 

Ali dobro, nama ide na ruku 🥳

Link to comment
Share on other sites

Covece, nema apsolutno nijednog razloga za takve budalastine, to ako se negde nesto poklopi, ne dokazuje nista. Ima se sistem, ide se po njemu i tacka.

 

Nema pretpostavki.

 

Odgovori ti na jedno pitanje.

 

Zasto? Zasto ovo? Cemu?

Link to comment
Share on other sites

On 4/22/2023 at 10:13 AM, hk1 said:

najgluplji detalj je sto ce ekipe koje podju u drugu fazu igrati ponovo medjusobno 🤪

dakle od 24 utakmice druge faze, 8 ce biti ponovljene utakmice ekipa koje su bile zajedno u grupi u prvoj fazi 

Ova cinjenica je vrh. Ne znam da se desilo u nekom sportu

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Snjofko said:

Jedan dobar mesec za Stefana Jovica u ACB ligi. Zdrav i u kakvoj takvoj formi i dalje moze da bude koristan, narocito ako se uzme u obzir konkurencija na poziciji jedan.

Absolutno. Treba nam neko ko je dobar u odbrani na kecu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


Bogdan deluje bas zadovoljno, ocigledno je operacijom prosle godine skroz resio problem koji je imao sa kolenom. To moze da se vidi i kroz procente. Ne toliko u regularnoj sezoni (mada ima 40% za 3 na blizu 7 pokusaja) koliko u playoffu. 56% iz igre i 46% za tri poena. Gledao sam skoro sve njegove minute i vecinu poena je kreirao sam, tako da procenti dobijaju jos vise na znacaju. Sut mu je izgledao fenomenalno, dizao je i pogadjao iz svih pozicija, sa 9 metara, preko ruke, iz kretnje, sta pozelis. Njegov skok sut je jedan od najcistijih u ligi i brutalno izgleda i u NBA okvirima. Secam se kad je pricao kako mora da ubrza izbacaj kad je dosao u NBA. I to se videlo na SP u Kini gde je bio fenomenalan i videla se ta razlika izmedju jednog legitimnog NBA beka i ostalih. Da bi bio bek u NBA u danasnje vreme moras da budes bas dobar igrac. Posebno to vazi za nekog kao Bogdana koji nema ni pola brzine i eksplozivnosti koje ima prosecan USA igrac. Ima svakakvih visokih igraca u ligi iz Evrope, ali na prste jedne ruke mogu da se izbroje bekovi koji imaju dobre uloge. Nazalost to u Kini je jedino sto je igrao u reprezentaciji od kad je otisao u NBA, tako da jedva cekam da vidim na sta ce sada to da lici. Samo da ga zdravlje posluzi.

Naravno, dzabe nam ako Bogdan bude igrao kao u Kini ako cemo da licimo na ekipu iz 2019.

Edited by Del Piero
  • Like 12
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

kina, portoriko, južni sudan

 

ukrštamo se sa italija, filipini, dominikanska r. i angola

 

 

ne volim kada imamo slabu grupu, gotovo uvek se raspadnemo u nokautu.

kad god smo imali zajebanu grupu, uz sve poraze, išli smo do finala

 

 

 

edit: kina nam je u grupi, dakle jokić i pešić protiv đorđevića

Edited by ljutikrilo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...