Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Nisam neki fan Davidovca, ali stvarno ne znam šta to nije video u inače njegovoj vrlo dobroj i racionalnoj igri protiv Slovenije, a da sada odjednom vidi kod Kuridže. Jedino ako ga ne vodi kao nekakvog osigurača za Bjelicu, ako ovaj ponovi one partije sa prethodnog SP-a.

Link to comment
Share on other sites

Kakvo kukanje na Kuridzu brate mili covek dao dve trojke, solidna odbrana nista specijalno nije sjebao. Kalinic promasio cetiri potpuno otvorena suta kad su nas stizali, ali bog zbog toga sto je prelomio tekmu. I jeste, odigrao mnogo bolje nego protiv Grka na obe strane. Vasa bio gori od Kuridze, Marinkovic, Jaramaz, niko se nije pojavio. Milutinov gori od Kuridze danas. To sto decko da smo zdravi realno nema kvalitet za 12 ne znaci da svoje minute ne odradjuje sasvim korektno. Mozda ih zato i ima. Sokantno!

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

TOTALNO SAM POPIŽĐEN, imali smo priliku da ih ugazimo 30-40 razlike pa da svima na EP gaće pred nama same spadaju i propustili smo to da uradimo.

Baš pacerski odigrano drugo poluvrijeme.

Uopšte se nisam smirio zbog tog što smo dobili.

Nadam se da je Micić igrao ovako zbog povrede, jer je ovo što je večeras pokazao mogao da odigra i Moka Slavnić. Današnji Moka Slavnić, ne onaj od prije 40 godina.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Apsolutno, ljudi su stali i Kalinic i Vasa su smatrali da ne treba da se napada.

I ne treba, mi cemo njih pobediti u Bg i onda je potpuno nevazna razlika od danas.
Turci su bukvalno Osman, Korkmaz i Sengun + Larkin, sve drugo je plac i jad.

Koliko sam video sansu nisu ni dobili Bitim i Tuncer, to su im jedini igraci izvan ovih koji spadaju u grupu kosarkasa. 
Sanli je teska prevara koja moze nesto nekad da odigra sa top saigracima, sam ne moze ni basket na Cuburi da dobije.

Takodje da napomenem da mi stvara fizicku bol saznanje da nam plasman na SP i OI ugrozava grupa ljudi iz Belgije ciji je najbolji igrac, ujedno i jedini za koga smo culi, Ismael Bako.

Cvrsto verujem da cemo, ukoliko bude potrebe, pobediti sve utakmice do kraja, a da Belgija to svakako nece uraditi. 

Da li ce biti dostupni EL igraci za neki od preostalih prozora ili od toga nema nista?

Svakako treba snazno sugerisati Zvezdi i Partizanu da svoje domace igrace treba da puste da igraju te utakmice. Efes je pustao Larkina koji im je prvi ili drugi igrac ekipe, mogu i blizanci da puste nase momke koji su ionako epizodisti.

Igrao je Tuncer nešto malo. Fanatični Turci, ako ih ne rasturiš da im ubiješ volju za životom, vraćaju se. 

Cenim da Belgija može (i mora, za naše dobro :)) da se oklizne sa Grcima kući i Turcima bar jednu.

Turci su beda kao i mi bez EL/NBA igrača, dok prozori ne utiču previše na sastav Belgije. 

 

Bio je onaj sastanak KSS sa našim klubovima u junu, baš vezano za temu prozora. Trebalo bi da tu uskoči neko iz oba kluba. I nadam se Milutin, Deda iz CSKA. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kalina je car sto uvek ubaci kad treba, iako je pre toga promasivao, ali sta je tacno radio sa onim coast to coast prodorom u poslednjem minutu? Podsetio malo na neke trenutke u Zvezdi kad malo preteruje i ide van opanaka. Izuzetno neinteligentan potez (i los jer je promasio kompletan obruc), ali sreca da je Jokara istrcao kao tane.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

To je opšte mesto. 😄 Poenta je da je kod Bjelice veća verovatnoća da će upasti u takav mod jer je i poslednje takvo iskustvo prilično sveže. 

Nemoj da gledas iz mracnog ugla. Samo pozitivno. Nema razloga da se mraci. MIslim, steta je sto se povredio i izlazi iz povrede. S toga ce biti mozda u pocetku malo sporiji  ali ne sumnjam u Bjelicu. Svako neka odradi posteno svoju rolu i ja cu biti zadovoljan. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, McLeod said:

Kalinic promasio cetiri potpuno otvorena suta kad su nas stizali, ali bog zbog toga sto je prelomio tekmu.

Zlobnici bi rekli da ga bas ne volis🤣

Kog bi Mustafa radije mesto Kaline?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, suptil said:

Nemoj da gledas iz mracnog ugla. Samo pozitivno. Nema razloga da se mraci. MIslim, steta je sto se povredio i izlazi iz povrede. S toga ce biti mozda u pocetku malo sporiji  ali ne sumnjam u Bjelicu. Svako neka odradi posteno svoju rolu i ja cu biti zadovoljan. 

 

Ovo bolje zidu da si rekao nego meni. Ja sam pesimista 😂 Doduše nisam nivo Frensisa 😛 ali tu sam negde. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Kenozoik said:

Bilo bi jajarski, Turci su stali. Ne prizivati karmu. 

Ja se pribojavam Belgijanaca, oni maltene u istom rosteru igraju EP i prozore. Nije nemoguće da jednom dobiju Grke ili Turke. A moraju imati pobedu manje od nas za naš prolaz.

Njihova dva najbolja igraca su ovog leta potpisali za EL klubove(Virtus i Asvel).

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Kog vise ne gotivis Bjelog ili Nedovica?

 

A što tebe toliko interesuju moje preferencije? 😛 Bjelicu gotivim, nije stvar da ga ne gotivim nego mi je izjeo džigericu za sva vremena pre 3 godine... Nedović je druga priča ali nemam ništa protiv njega.

Link to comment
Share on other sites

Od ovih koji igraju u inostranstvu, mogli bi prozore odraditi Milutinov i Davidovac (CSKA), Simanić (Saragosa), Todorović (Granada), Apić (Nižnji Novgorod), Radanov (Peristeri), Marko Luković (Breogan), Jovan Novak i Dušan Ristić (Fuenlabrada)... E sad ne znam, može li se iz pomenutih (uz ove iz naših klubova) iscediti neki kvalitet. 🤔

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, PavNO1 said:

Samo kad smo ovo izvukli večeras. Uh. Mjerim pritisak 155/68. Kaže otac - e da sam ja umro,ako bi se ovako nervirao jeb... mi sve na svijetu 😄

Sigurno je od utakmice taj pritisak 😝

 

 

 

Elem, jedno nepopularno misljenje: na kraju ispade dobro sto smo izgubili od Belgije. Bolje sa A postavom dobiti Grke i Turke a onako bi igrali sa Britancima kuci i Grcima u gostima gde bi bile sasvim realne sanse da bi izgubili.

Ja smatram da nam je konkurent Turska a ne Belgija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...