Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Eto ga, pisah juce da Gudura treba da poprica sa sobom..
I izgleda da je bilo dijaloga. Nije bitno sto su usli neki sutevi, mnogo je vaznije da mu je stav bio solidan. 
Napadao je, uzimao sut kad mu se otvori. Dobra tekma za njega.

Nema sta o utakmici, jbg podojishe ih..
Za Milutina mi se u prenosu ucinilo da je Sale prvo ispizdeo na njega (lupio nesto loptu o parket), onda odmah napolje, Milutinov besan i mashe peshkirom, neko ga teshi on ulazi opet u igru.. Sta je problem?

Jedva cekam spance, raspadoh se za ovaj termin u pola 2 bio po mom vremenu
 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nije valjda Milutinov lud da glumi Radmanovića bilo bi providno...

Salu na stranu iz Saletovih izjava koliko god nekad zvučala sablonski se može čitati i izmedju redova...mislim da je Nikolici objasnio što je tu...on je odličan odbrambeni igrač sa dobrim napadackim repertoarom i biće utakmica gdje će nam trebati upravo on jer objektivno Bobi i Radulja svako iz svojih razloga to ne mogu. Recimo sa Litvanijom on je jako upotrebljiv protiv Valanciunasa i generalno u branjenju pika. Plus trebaće nam narednih deset godina. Pamet u glavu pritisak je velik i ne treba im tovariti još. Reprezentacija, pripreme, turnir su veliko iskustvo, mi stariji se sjećamo crtanog filma sto je isao svaku drugu nedelju kad Stevo Karapandza nije kuvao s vegetom ..pocinjao je ovim rjecima "Dzungla je puna lepota ali i opasnosti"

Polako jednu po jednu

Link to comment
Share on other sites

Nije valjda Milutinov lud da glumi Radmanovića bilo bi providno... Salu na stranu iz Saletovih izjava koliko god nekad zvučala sablonski se može čitati i izmedju redova...mislim da je Nikolici objasnio što je tu...on je odličan odbrambeni igrač sa dobrim napadackim repertoarom i biće utakmica gdje će nam trebati upravo on jer objektivno Bobi i Radulja svako iz svojih razloga to ne mogu. Recimo sa Litvanijom on je jako upotrebljiv protiv Valanciunasa i generalno u branjenju pika. Plus trebaće nam narednih deset godina. Pamet u glavu pritisak je velik i ne treba im tovariti još. Reprezentacija, pripreme, turnir su veliko iskustvo, mi stariji se sjećamo crtanog filma sto je isao svaku drugu nedelju kad Stevo Karapandza nije kuvao s vegetom ..pocinjao je ovim rjecima "Dzungla je puna lepota ali i opasnosti"

Polako jednu po jednu

 

Sale već 15 utakmica centre rotira po istom principu.

 

Danas je bio Bobanov red da pored Jokica ima najvise minuta na terenu jer je dobro ušao u meč, da nije tako Milutinov i Radulja bi ušli ranije i igrali više, ali nije bilo potrebe.

 

Verovatno će baš Milutinov biti taj koji će protiv Spanaca i Gasola provesti uz Jokica najviše minuta na parketu, naravno ako mu bude dan kao Bobiju danas ili Radulji protiv Italije.

 

Kao i ostali igrači, siguran sam da i Nikola zna svoju ulogu u timu, da je samo delic slagalice i da neće praviti problem ako ne igra svaku, već svaku drugu utakmicu 20 minuta.

 

Imamo kvalitet, širinu i što je u završnici najbitnije, svežinu na toj poziciji i svako je spreman da se podredi kolektivu ne praveci razliku da li sa 5 ili 35 minuta minuta doprinosi cilju.

 

 

Tako da ono, ako ćemo zbog nekog giliptera koji je iskonstrusao Nikolino nezadovoljtvo zarad nekih motiva koji nemaju veze sa sportom i kosarkom koju igraju ovih 12 momaka, onda smo kolektivno sjebani u glavu, a verujem da nismo.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...