Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

4 minutes ago, Desiderius said:

Znaci li nam necija pobeda danas (Italija - Spanija) ili nam varnice jaja?

 

Ako Italija pobedi, pa mi izgubimo od Spanaca pravi se krug u kojem bismo morali da budemo prvi zbog kos razlike.

 

Ali bih ja vise voleo varijantu da Italija pobedi, a mi onda Spance izbacimo sa prvenstva 🙂

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

Pa nije bila baš rekreativna utakmica Španija - Portoriko. Portoriko vodio 1 na poluvremenu, prvi put je Španija otišla na +10 na par minuta do kraja.

 

Ma nisam mislio samo na Portoriko, iako je ovo bila rekreativna za nas. Generalno je previse slabih reperzentacija. Pa na sta je licilo ono juce USA vs Japan ? 32 ekipe je mnogo, a sve je zbog toga sto FIBA pokusava da kopira FIFAu .

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kastel said:

Novinar b92 u oceni nasi kosarkasa kaze, da je Milutinov sam trazio da izadje iz igre i da je otisao nezadovoljan iz hale. Da li ima problem sa trenerom, saigracima, ili mu je samo bio los dan, to necemo saznati.

 

Gde? 'Ajmo insajderi, mojne da imamo lošu atmosferu sad. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Južni said:

 

Gde? 'Ajmo insajderi, mojne da imamo lošu atmosferu sad. 

Milutinov – zaigra tek od sredine treće četvrtine, a potom nije dobijao lopte u reket, zbog čega se iznervirao pa je tražio od selektora da ga izvede ranije sa parketa. Izašao je nezadovoljan iz hale, ali se selektor Đorđević istakao da će biti u redu. Nije mu bio dan.

 

Evo sada si i ti insajder.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

Pa ocekivalo se da ce se sve slomiti na Bobanu, ali dobrocudni dzin je ocigledno iznad situacije.

 

Ne bi valjalo da je doslo do kvarenja atmosfere jer "kapiten" i cetvrti centar mora da ima minutazu na ustrb korisnijih igraca.

Ok, McLeod očigledno već sve zna. 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...